Úvod / Uživatelé / toos / Komentáře

toos - Komentáře


13.9.21 16:58 v diskusi 2 / 0

Bartejs alternuje za chybějícího prvního obránce. Pokud by byl zdráv a ve formě, tak by tam šel využít Roth. Jenže ten zdráv není. Ďaloga včera ukázal ten druh zápasu nebo akcí, proč ho měli rádi fans na Spartě a v Pardubicích. Je to trochu splašené torpédo, jež proniká obranou. Jeho síla je v jízdě dopředu, do otevřeného prostoru, pokud možno. Ideální do prodloužení, kdy přebruslí svého hráče a je přečíslení. Ale první obránce na přesilovku snad nikdy nikde nebyl. Tam jsou potřeba i jiné vlastnosti. Klid na hokejce, diktování tempa. Ďaloga nemá tolik tvořivosti nebo aspoň tvrdou ránu. Ideální bek na přesilovku, jako býval ve svých dobrých letech Němec, tu teď není. Kalous složitě hledá řešení a ono jich moc není.

v reakci na
fajmik fajmik
8.9.21 21:04 v diskusi 3 / 0

Není vše jen zle, není ani omylem všechno v cajku. Od nedáš dostaneš v druhý periodě to mělo sestupnou tendenci a řetěz se už nenahodil. Riziková místa se trochu ukázala hned napoprvé. Gólman ligu nezná, aklimatizuje se. A obrana není pro mě na TOP4, asi ani na TOP6. Bartejs přes dvě asistence není první bek. Holland si jede svou poctivou hru, ale progres už tam nebude. Ďaloga, nevím, nevím. Navíc není rok 2016 nebo 2017. K stabilní špici, ze které Kometa trochu vycouvala, se přidali další zájemci se slušným ekonomickým zázemím. Nebude to pr*el, uhrát šestku. V aktuálním složení.

3.8.21 17:35 v diskusi 0 / 0

Chápu, máš pevnej názor. I když udělanej podle sezony a kousek. O Dědkovi jen maličko něco vím, protože se už skoro 20 let znám s lidmi z Vrchlabí. Miliardář se v takovým městě rozhodně neztratí a zná ho tam kde kdo. Je to excentrik. Ale taky zavilej chlap, co se vypracoval z garáže, a co zná hodnotu peněz. Když jsem se ptal, co může znamenat jeho vstup do extraligy, tak se mi dostalo vždy stejný odpovědi. Hokej žere, předtím ho dělal doma, ale už nebylo kam růst. Mezitím o deset let zbohatl, dělal do golfu a dostal znova chuť na hokej. Neradno ho podceňovat nebo z něj dělat hokejovýho analfabeta, kterej někam jen leje prachy a ví o tom pendrek. Z chyb se dokáže poučit. Třeba si nakonec i tak rozbije hubu, ale klidně může i uspět.

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
3.8.21 16:51 v diskusi 0 / 0

Třeba je to i pravda. Tvrdohlavosti Dědka by to i odpovídalo. Ale "rychlokvašený supermanager"? Sympoš to zrovna není, ale rychlokvašenej? Ten chlap má docela dlouhou historii. I v hokeji, kde byl docela ve špici pralesa, když tam byl i Libor s Kometou.

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
11.7.21 19:36 v diskusi 0 / 0

Za sebe říkám, že 6 je tak maximum. I když se to trošku obchází těmi 3 sezonami v kuse. Díky další existenci tabulek jsou pořizovací náklady nižší. To je třeba případ Hollanda. Za mě je to sympaťák, poctivej. Ale reálně ligovej průměr. Nikdy to podle mě nebude elitní bek. Kdysi ho Pardubice pořizovaly vyloženě proto, že byl levnej. Časem mu musely asi něco přihodit na platu, ale nějak zásadní to asi nebylo.

Osobně bych rád v lize viděl jen cizince, kteří budou hrát důležitý role. Budou převyšovat místní a třeba se místní od nich něco přiučí. Skoro všude říkají, jak chtějí stavět svoje mladý a pak i v takových klubech jsou ve třetí lajně Francouzi, Slováci, kteří nemají na to hrát v prvních dvou lajnách. Viz dnešní posily Kradce. Fina beru, pokud mu to sedne, může být top. Slováka, co doma nijak nevynikal, a ve 28 letech zkouší zahraniční angažmá, už chápu výrazně méně.

v reakci na
Medved Medved
11.7.21 14:20 v diskusi 0 / 0

Ono mezi extraligou a konkrétně Finskem rozdíly v platech podle všeho zásadní nejsou. O to je to snad i zajímavější, že si vybral Česko. Nabízí se, že po sezoně čekal na přestup na lepší adresu, nevyšlo to, tak už ho v červenci agent začal nabízet i jinde. A HK měl na jednoho rozdílovýho hráče připravený peníze. Nutno dodat, že Hradec přivedl pět nových cizinců. To je dost.

v reakci na
Infinity Infinity
18.6.21 11:40 v diskusi 0 / 0

To bys vážně chtěl, aby Kometa měla špatnou pověst?

v reakci na
jara jara
17.6.21 19:40 v diskusi 0 / 0

Podle podpultovek z Pardubic to vypadá, že není vyloučeno, že je k mání. Ale asi spíš pro Vítkovice. Ty by mu snad ještě mohly sednout. Pro klub s ambicemi to není žhavý jméno.

v reakci na
F. 32 F. 32
13.5.21 17:12 v diskusi 1 / 0

Klíč leží v touze bratrů hrát spolu a pak pohled na rodinu. Moc klubů, který je vezmou oba a dobře je zaplatí, zase není. Někam za Ural už asi nechtějí. Starší Zohorna je furt kvalitní zboží, ale pro KHL už dlouhodobější perspektivu nemá. Pak jsou asi kluby, kde by Zohornové podepsali hned (Petrohrad, CSKA), ale zase je nechtějí ty kluby jako duo nebo třeba vůbec. Ten pardubickej novinář z Mladý fronty nejspíš nevynesl úplnou novinku, miliardář jedná dost usilovně už několik týdnů. Rozhodně bych ho nijak nepodceňoval.

v reakci na
Hogarx Hogarx
13.5.21 14:09 v diskusi 0 / 0

Zájemců je možná mnoho. Zajímat se může třeba i Zlín nebo Karlovy Vary. Ale reálně pro ně má místo v rozpočtu Třinec, Pardubice, možná Liberec. Kometu nedokážu moc tipovat, jak je to s její aktuální ekonomickou silou.

v reakci na
Dusek Dusek
13.5.21 13:13 v diskusi 0 / 0

Tomáš chce hrát s Hynkem, ale Tomáš se v rámci extraligy nechce moc stěhovat. Usadil se v Pardubicích. Loni v létě před odchodem do KHL trénoval v Pardubicích i s Hynkem. Kdo ví, jak to dopadne. Třeba nebudou vůbec v extralize.

v reakci na
Forek Forek
10.5.21 15:17 v diskusi 1 / 0

Hudáček by byl ověřenější kvalita. Ale nejspíš taky nákladnější. Tomek je něco jako Godla, když ho přitáhl Jágr do Kladna. Jde se asi směrem k vyrovnanější dvojici gólmanů, což je trend, kterej v extralize začíná být docela rozšířenej.

Roth je Kalousův hráč. Kvalita to je. Problém je, že neodehraje nikdy kompletní sezonu. V posledních čtyřech pěti letech je to tak 30-35 zápasů na sezonu.

10.5.21 11:19 v diskusi 1 / 0

Nic objevnýho. Hudáček top kandidát do branky. Řeší se doplnění obrany. Svozil a Brabenec míří za velkou louži. V dohledný době by měli ohlásit Skokana a Haščáka. Vincour zůstává na přání Kalouse.

v reakci na
pedro pedro
4.5.21 15:43 v diskusi 0 / 0

Kdo by před rokem, že bude tolik sledovanej osud Adama Musila. Dost lidí se napříč fóry vyjadřuje, jakoby by je sám Musil informoval, kolik má nabídek a tak podobně. Kam ano, kam ne. Sparťani ho považují za zrádce, protože údajně vycouval z dohody s nimi a začal jednat s Dědkem. Nejzajímavější však je odpověď GM Kradce Kmoníčka na to, jestli je Musil k mání. Napsal tohle: Dobrý den, myslím, že podepsal, resp. byl rychle stažen z nabídky. K ceně jsme se s agentem ani nedostali.

30.4.21 13:03 v diskusi 1 / 0

Že by v 32 letech udělal ještě progres v taktický ukázněnosti. Angažmá mění skoro každou sezonu. Havíř jako trenér beků v Pardubicích ho měl prý plný zuby. Na jednu krásnou akci je x dalších, kdy si na ledě dělá, co chce. Nadšen nejsem.

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
26.4.21 18:28 v diskusi 0 / 0

Tak místo nich nasadí Poprad juniory, no.*91*

v reakci na
Komeťák Michal Komeťák Michal
21.4.21 12:10 v diskusi 2 / 0

Ti mají asi jinčí plány než hrát druhou brázdu v extralize.*5*

v reakci na
Necro Necro
20.4.21 14:15 v diskusi 13 / 0

Jsem z činů i komunikace LZ zmaten. Radši než protichůdné výroky bych přivítal rovinu. "Máme velké finanční ztráty, koncentruji se na stavbu stadionu, to je priorita Komety, musíme se pro tuhle sezonu zásadně uskromnit. Tomu budou přizpůsobeny ambice klubu. Cíl je střed tabulky." Dosavadní kroky na hráčským trhu nasvědčují, že reálně se touto cestou jde. Posily ze slovenské ligy, návrat z Vítkovic, sázka na mladého kluka z Kradce, Ďaloga je tu, protože se nedočkal nabídky v Pardubicích a chtěl zakotvit v dostřelu bydliště na delší kontrakt. Zámorský nedostal nabídku smlouvy. Schneider dostal zelenou k odchodu. Rákos dostane novou smlouvu. Ale zároveň LZ říká, jak už nejde hrát na jednu lajnu. Přitom zatím je to tak, že za první lajnou je směs mládí a starších hráčů, mezi kterými je třeba Skokan, který musel ligu opustit z výkonnostních důvodů. No, uvidíme, co přinese květen. Tam uvidíme základ týmu.

15.4.21 16:14 v diskusi 1 / 0

Jenže město tam má skoro 50% podíl akcií. Ztrátu z výpadku příjmů z lidí státní kompenzace nevynahradí ani z poloviny. A o ztrátu se dělí akcionáři. Jak si tam s ním smlouvu dohodli, takovou ji mají. Že je to žravá piraňa lačná úspěchů, takoví tihle lidi jsou. Mám respekt k LZ, jak to zvládá. Jemu erár jako akcionář nebude spoluplatit, protože erár Kometu nevlastní. I proto přicházejí letos levnější hráči. Na top jména není. Zázraky nejde čekat.

v reakci na
Kuba13 Kuba13
15.4.21 15:11 v diskusi 2 / 0

Agresivitu nehodnotím. Velkej kluk prohrál, tak je nasra*ej. Ale jeho aktivita zvýšila peníze pro kluby. Na BPA se napříč extraligou x let nadává. Produkt hokej prodávají tak, že se dva semifinálový zápasy hrajou v jeden čas kvůli zapadlýmu emailu. O tom, že si kluby s BPA vyjednávají i svoje kontrakty, o tom se šušká taky nejméně 10 let. Že BPA má hodně sparťanskou historii, o tom se ani netřeba bavit. Souboje s Dědkovicemi asi budou výbušný.

v reakci na
Halvar Halvar
31.3.21 12:15 v diskusi 0 / 0

A to si nedávno pochvalovali, že tam o rok prodloužil.

Ale třeba jim PCE vrátí Romana. Doma v Ostravě aspoň dělal body.

v reakci na
F. 32 F. 32
30.3.21 13:02 v diskusi 1 / 0

Sice Dan nikdy nebyl moc gólovej. Jeho přednosti jsou jinde. Ale nula gólů, čtyři bodíky. Skoro 34 let. Nabídkami se asi vidlemi nepřehrabuje.

v reakci na
Halvar Halvar
25.3.21 17:01 v diskusi 0 / 0

Tradičně se stane miláčkem publika pro svoje atraktivní pojetí. Ti kritičtější si však budou všímat jeho rezerv v defenzivě. To už se v 32 letech asi nezmění.

v reakci na
Simon Simon
16.3.21 11:42 v diskusi 1 / 0

Mandát už snad je i fyzicky za mořem. Agent mu asi něco dojednal. Na AHL to nevidím. Tipoval bych ECHL.

v reakci na
Halvar Halvar
7.3.21 19:58 v diskusi 0 / 0

Jako že by do předkola už nenastoupil? To by bylo trochu hloupý hostování.

v reakci na
Jaz99 Jaz99
7.3.21 16:34 v diskusi 0 / 0

Pardubice bez prvního útoku, bez druhého centra a bez dvou nejlepších obránců.

6.3.21 23:50 v diskusi 0 / 0

Mají mizernou formu a navíc přijedou bez několika hráčů základu, který už budou šetřit na předkolo.

v reakci na
Rys44 Rys44
28.1.21 14:30 v diskusi 0 / 0

Když ona paní Zohornová to má z domova blíž do chrudimský porodnice...

v reakci na
Mirdas666 Mirdas666
28.1.21 13:10 v diskusi 1 / 0

Třikrát byli na lopatě, vždy z ní za minutu dvanáct slezli.

Luboše vzali kvůli akutní marodce. Po příchodu Bělorusa a teď Zohorny už mu pšenka asi moc nepokvete.

v reakci na
mazkometa mazkometa
20.1.21 10:52 v diskusi 0 / 0

Dědek cílí na zkušenost. Dva veterání docela velkých jmen z Nižněkamsku tam míří na playoff.

v reakci na
Medved Medved
Předchozí 1 2 > Konec [strana: 1/2, záznamů: 35]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace