Úvod / Uživatelé / toos / Komentáře

toos - Komentáře


13.1.22 00:38 v diskusi 9 / 0

Ono je na tom všem nakonec smutné to, že Dědek je jediná persona, která to aspoň trochu rozvíří. Vždyť podmínky návštěvnosti jsou tragické, nelogické a nevím, co ještě. Je mi krajně nesympatický, osobní invektivy by si měl odpustit. Přinejmenším na veřejnosti. Ale jinak nemám s aktuálním jeho vyjádřením žádný problém. Aspoň někdo řekl něco na plnou hubu, když všichni ostatní mlčí. Že se se LZ nemají vzájemně v lásce, je asi jasné. Ale že svaz dělá ho/no, že žádost o jednání jde souhrou okolností zrovna v samou dobu, jako poskytuje interview jeden z nas/aných majitelů, to je přece tristní. Majitelům utíkají peníze mezi prsty a mně přijde, že na to snad už jen rezignovaně koukají. LZ vždy budu dávat kredit, jak z hrobu zvedl Kometu, i chyby k tomu patří. Ale nebudu zavírat oči před tím, že je viceprezident svazu a že ta hlava hokeje v čele s Králem smrdí a podle toho to s hokejem i vypadá. Hádky o vliv mě jako fanouška nezajímají. Pokud budeme mít vliv v něčem, co jde jako celek ke dnu, tak co si za ten vliv koupíme? Hokej chcípá a mocipáni se zmůžou na powerpointový prezentace.

8.12.21 12:28 v diskusi 1 / 0

Mueller hrával NHL, Camara ne. V tom je první rozdíl. Další rozdíl bude v jejich využívání. Camara nemá takovou pozici. Nehraje, kdy se mu zlíbí, nehraje celou přesilovku. Každopádně oba to jsou cizinci, kteří mají na místní rybníček nadstandardní kvalitu a úroveň na rozdíl od řady jiných zvyšují.

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
30.11.21 22:20 v diskusi 0 / 0

V Dědkově už nejsou takoví blázni, aby ho pustili bez srovnatelné náhrady. Nevyšla jim výměna za Kašeho. Asi ho nepošlou sem za Rákose nebo podobnou protihodnotu.

A z dlouhodobějšího pohledu je Camara neperspektivní hráč. Hokejista na extraligu nadstandardní, ale jinak zvláštní povaha.

v reakci na
PragueNHL PragueNHL
20.10.21 23:07 v diskusi 0 / 0

Vím, že jsou to asi roky, ale proč se tenkrát LZ zbavil Mikuše? Teď hledáme už asi dva roky obránce na přesilovku, co bude pravidelně dělat body. A zrovna Mikuš body pravidelně dělá.

8.10.21 22:36 v diskusi 1 / 0

Ještě že se to podařilo otočit v Plzni a Litvínově. Jinak by to bylo ještě "veselejší". Psát o trejdech je pěkné, ale s kým je dělat? Pochybuju, že by někdo z horní šestky uvolnil třeba kvalitního beka. Moc jich v lize není a kdo ho má, ten ho pod smlouvou ke konkurenci nepošle. Ani za Holíka. Krizovky a deky k hokeji patří, ale v Kometě jich je poslední dobou více, než je zdrávo.

5.10.21 23:49 v diskusi 0 / 0

Nevěřím, že Růžička Zlínu poslal nabídku úplně vážně, pokud je žádaná gáže pravda. Kdyby mu požadavky splnili, šel by tam. Škváru by to hodilo. Ale jinak nezájem. Fanatik do hokeje už to dávno není. I z Hradce denně dojížděl domů do Chomutova. Ale ani jemu by se nepovedlo sestoupit s dvěma extraligovými kluby v jedné sezoně jako jistému Čelanskému. Ten v jedné sezoně trénoval Chomutov a později Kladno. Obě mužstva se dostala do baráže a obě spadla. Už snad ani netrénuje.

4.10.21 13:02 v diskusi 4 / 0

Zaznívá tady, že je mužstvo na top6. To ano, ale to samé si říkají v dalších asi devíti klubech. Navíc to stále trochu vnímáme dobou, kdy Kometa atakovala pravidelně finále. Když potřebovala zapnout, tak zařadila vyšší rychlost a konkurence nestačila, ale to je hezká minulost. Teď má tuto pozici Třinec. Přes aktuální porážky nejspíš i Liberec. Mapa se překresluje pořád, kdo trochu třeba i z objektivních důvodů zpomalí, už stojí opodál. Kdo by před šesti lety čekal trvale ve špičce usazenou Boleslav, Olomouci spadl do klína na rok nejlepší hráč ligy, díky jemuž vyhrávají zápasy, které v minulosti spíš prohrávali. Pardubice mířily do pralesa, LZ jim tam posílal nechtěné hráče nebo kluky na rozehrání, a najednou mají dravého majitele a tlačí se nahoru. Pešout s tím ve Varech dělá docela zázraky.

Možná je teď touha po úspěchu jinde o něco vyšší.

28.9.21 23:34 v diskusi 4 / 0

Vstup do sezony je za námi. Řekněme si, že to žádná sláva není. Liga je vyrovnaná, S výjimkou zatím zoufalých ševců může vyhrát každý s každým. Ale přesto očekávám, že koncem první čtvrtky se začnou od sebe kluby v tabulce oddělovat. Z tříbodových rozestupů budou devítibodové nebo tak nějak podobně. Rizikové faktory, které kdokoli bez růžových brýlí viděl, se teď ukazují v plných barvách. Je zatím problém v brankovišti, je problém v obraně a je nejspíš problém s první letkou. Dost klíčové věci. Jedno tříbodové vítězství je zoufalství a i za to můžeme být rádi, kobyly zapnuly až pozdě a vyrovnat nestihly. To jen vede k zjištění, že v každém zápase je sekvence, kdy je Kometa zralá na ručník a je jen na soupeři, zda toho využije.

13.9.21 16:58 v diskusi 2 / 0

Bartejs alternuje za chybějícího prvního obránce. Pokud by byl zdráv a ve formě, tak by tam šel využít Roth. Jenže ten zdráv není. Ďaloga včera ukázal ten druh zápasu nebo akcí, proč ho měli rádi fans na Spartě a v Pardubicích. Je to trochu splašené torpédo, jež proniká obranou. Jeho síla je v jízdě dopředu, do otevřeného prostoru, pokud možno. Ideální do prodloužení, kdy přebruslí svého hráče a je přečíslení. Ale první obránce na přesilovku snad nikdy nikde nebyl. Tam jsou potřeba i jiné vlastnosti. Klid na hokejce, diktování tempa. Ďaloga nemá tolik tvořivosti nebo aspoň tvrdou ránu. Ideální bek na přesilovku, jako býval ve svých dobrých letech Němec, tu teď není. Kalous složitě hledá řešení a ono jich moc není.

v reakci na
fajmik fajmik
8.9.21 21:04 v diskusi 3 / 0

Není vše jen zle, není ani omylem všechno v cajku. Od nedáš dostaneš v druhý periodě to mělo sestupnou tendenci a řetěz se už nenahodil. Riziková místa se trochu ukázala hned napoprvé. Gólman ligu nezná, aklimatizuje se. A obrana není pro mě na TOP4, asi ani na TOP6. Bartejs přes dvě asistence není první bek. Holland si jede svou poctivou hru, ale progres už tam nebude. Ďaloga, nevím, nevím. Navíc není rok 2016 nebo 2017. K stabilní špici, ze které Kometa trochu vycouvala, se přidali další zájemci se slušným ekonomickým zázemím. Nebude to pr*el, uhrát šestku. V aktuálním složení.

3.8.21 17:35 v diskusi 0 / 0

Chápu, máš pevnej názor. I když udělanej podle sezony a kousek. O Dědkovi jen maličko něco vím, protože se už skoro 20 let znám s lidmi z Vrchlabí. Miliardář se v takovým městě rozhodně neztratí a zná ho tam kde kdo. Je to excentrik. Ale taky zavilej chlap, co se vypracoval z garáže, a co zná hodnotu peněz. Když jsem se ptal, co může znamenat jeho vstup do extraligy, tak se mi dostalo vždy stejný odpovědi. Hokej žere, předtím ho dělal doma, ale už nebylo kam růst. Mezitím o deset let zbohatl, dělal do golfu a dostal znova chuť na hokej. Neradno ho podceňovat nebo z něj dělat hokejovýho analfabeta, kterej někam jen leje prachy a ví o tom pendrek. Z chyb se dokáže poučit. Třeba si nakonec i tak rozbije hubu, ale klidně může i uspět.

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
3.8.21 16:51 v diskusi 0 / 0

Třeba je to i pravda. Tvrdohlavosti Dědka by to i odpovídalo. Ale "rychlokvašený supermanager"? Sympoš to zrovna není, ale rychlokvašenej? Ten chlap má docela dlouhou historii. I v hokeji, kde byl docela ve špici pralesa, když tam byl i Libor s Kometou.

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
11.7.21 19:36 v diskusi 0 / 0

Za sebe říkám, že 6 je tak maximum. I když se to trošku obchází těmi 3 sezonami v kuse. Díky další existenci tabulek jsou pořizovací náklady nižší. To je třeba případ Hollanda. Za mě je to sympaťák, poctivej. Ale reálně ligovej průměr. Nikdy to podle mě nebude elitní bek. Kdysi ho Pardubice pořizovaly vyloženě proto, že byl levnej. Časem mu musely asi něco přihodit na platu, ale nějak zásadní to asi nebylo.

Osobně bych rád v lize viděl jen cizince, kteří budou hrát důležitý role. Budou převyšovat místní a třeba se místní od nich něco přiučí. Skoro všude říkají, jak chtějí stavět svoje mladý a pak i v takových klubech jsou ve třetí lajně Francouzi, Slováci, kteří nemají na to hrát v prvních dvou lajnách. Viz dnešní posily Kradce. Fina beru, pokud mu to sedne, může být top. Slováka, co doma nijak nevynikal, a ve 28 letech zkouší zahraniční angažmá, už chápu výrazně méně.

v reakci na
Medved Medved
11.7.21 14:20 v diskusi 0 / 0

Ono mezi extraligou a konkrétně Finskem rozdíly v platech podle všeho zásadní nejsou. O to je to snad i zajímavější, že si vybral Česko. Nabízí se, že po sezoně čekal na přestup na lepší adresu, nevyšlo to, tak už ho v červenci agent začal nabízet i jinde. A HK měl na jednoho rozdílovýho hráče připravený peníze. Nutno dodat, že Hradec přivedl pět nových cizinců. To je dost.

v reakci na
Infinity Infinity
18.6.21 11:40 v diskusi 0 / 0

To bys vážně chtěl, aby Kometa měla špatnou pověst?

v reakci na
jara jara
17.6.21 19:40 v diskusi 0 / 0

Podle podpultovek z Pardubic to vypadá, že není vyloučeno, že je k mání. Ale asi spíš pro Vítkovice. Ty by mu snad ještě mohly sednout. Pro klub s ambicemi to není žhavý jméno.

v reakci na
F. 32 F. 32
13.5.21 17:12 v diskusi 1 / 0

Klíč leží v touze bratrů hrát spolu a pak pohled na rodinu. Moc klubů, který je vezmou oba a dobře je zaplatí, zase není. Někam za Ural už asi nechtějí. Starší Zohorna je furt kvalitní zboží, ale pro KHL už dlouhodobější perspektivu nemá. Pak jsou asi kluby, kde by Zohornové podepsali hned (Petrohrad, CSKA), ale zase je nechtějí ty kluby jako duo nebo třeba vůbec. Ten pardubickej novinář z Mladý fronty nejspíš nevynesl úplnou novinku, miliardář jedná dost usilovně už několik týdnů. Rozhodně bych ho nijak nepodceňoval.

v reakci na
Hogarx Hogarx
13.5.21 14:09 v diskusi 0 / 0

Zájemců je možná mnoho. Zajímat se může třeba i Zlín nebo Karlovy Vary. Ale reálně pro ně má místo v rozpočtu Třinec, Pardubice, možná Liberec. Kometu nedokážu moc tipovat, jak je to s její aktuální ekonomickou silou.

v reakci na
Dusek Dusek
13.5.21 13:13 v diskusi 0 / 0

Tomáš chce hrát s Hynkem, ale Tomáš se v rámci extraligy nechce moc stěhovat. Usadil se v Pardubicích. Loni v létě před odchodem do KHL trénoval v Pardubicích i s Hynkem. Kdo ví, jak to dopadne. Třeba nebudou vůbec v extralize.

v reakci na
Forek Forek
10.5.21 15:17 v diskusi 1 / 0

Hudáček by byl ověřenější kvalita. Ale nejspíš taky nákladnější. Tomek je něco jako Godla, když ho přitáhl Jágr do Kladna. Jde se asi směrem k vyrovnanější dvojici gólmanů, což je trend, kterej v extralize začíná být docela rozšířenej.

Roth je Kalousův hráč. Kvalita to je. Problém je, že neodehraje nikdy kompletní sezonu. V posledních čtyřech pěti letech je to tak 30-35 zápasů na sezonu.

10.5.21 11:19 v diskusi 1 / 0

Nic objevnýho. Hudáček top kandidát do branky. Řeší se doplnění obrany. Svozil a Brabenec míří za velkou louži. V dohledný době by měli ohlásit Skokana a Haščáka. Vincour zůstává na přání Kalouse.

v reakci na
pedro pedro
4.5.21 15:43 v diskusi 0 / 0

Kdo by před rokem, že bude tolik sledovanej osud Adama Musila. Dost lidí se napříč fóry vyjadřuje, jakoby by je sám Musil informoval, kolik má nabídek a tak podobně. Kam ano, kam ne. Sparťani ho považují za zrádce, protože údajně vycouval z dohody s nimi a začal jednat s Dědkem. Nejzajímavější však je odpověď GM Kradce Kmoníčka na to, jestli je Musil k mání. Napsal tohle: Dobrý den, myslím, že podepsal, resp. byl rychle stažen z nabídky. K ceně jsme se s agentem ani nedostali.

30.4.21 13:03 v diskusi 1 / 0

Že by v 32 letech udělal ještě progres v taktický ukázněnosti. Angažmá mění skoro každou sezonu. Havíř jako trenér beků v Pardubicích ho měl prý plný zuby. Na jednu krásnou akci je x dalších, kdy si na ledě dělá, co chce. Nadšen nejsem.

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
26.4.21 18:28 v diskusi 0 / 0

Tak místo nich nasadí Poprad juniory, no.*91*

v reakci na
Komeťák Michal Komeťák Michal
21.4.21 12:10 v diskusi 2 / 0

Ti mají asi jinčí plány než hrát druhou brázdu v extralize.*5*

v reakci na
Necro Necro
20.4.21 14:15 v diskusi 13 / 0

Jsem z činů i komunikace LZ zmaten. Radši než protichůdné výroky bych přivítal rovinu. "Máme velké finanční ztráty, koncentruji se na stavbu stadionu, to je priorita Komety, musíme se pro tuhle sezonu zásadně uskromnit. Tomu budou přizpůsobeny ambice klubu. Cíl je střed tabulky." Dosavadní kroky na hráčským trhu nasvědčují, že reálně se touto cestou jde. Posily ze slovenské ligy, návrat z Vítkovic, sázka na mladého kluka z Kradce, Ďaloga je tu, protože se nedočkal nabídky v Pardubicích a chtěl zakotvit v dostřelu bydliště na delší kontrakt. Zámorský nedostal nabídku smlouvy. Schneider dostal zelenou k odchodu. Rákos dostane novou smlouvu. Ale zároveň LZ říká, jak už nejde hrát na jednu lajnu. Přitom zatím je to tak, že za první lajnou je směs mládí a starších hráčů, mezi kterými je třeba Skokan, který musel ligu opustit z výkonnostních důvodů. No, uvidíme, co přinese květen. Tam uvidíme základ týmu.

15.4.21 16:14 v diskusi 1 / 0

Jenže město tam má skoro 50% podíl akcií. Ztrátu z výpadku příjmů z lidí státní kompenzace nevynahradí ani z poloviny. A o ztrátu se dělí akcionáři. Jak si tam s ním smlouvu dohodli, takovou ji mají. Že je to žravá piraňa lačná úspěchů, takoví tihle lidi jsou. Mám respekt k LZ, jak to zvládá. Jemu erár jako akcionář nebude spoluplatit, protože erár Kometu nevlastní. I proto přicházejí letos levnější hráči. Na top jména není. Zázraky nejde čekat.

v reakci na
Kuba13 Kuba13
15.4.21 15:11 v diskusi 2 / 0

Agresivitu nehodnotím. Velkej kluk prohrál, tak je nasra*ej. Ale jeho aktivita zvýšila peníze pro kluby. Na BPA se napříč extraligou x let nadává. Produkt hokej prodávají tak, že se dva semifinálový zápasy hrajou v jeden čas kvůli zapadlýmu emailu. O tom, že si kluby s BPA vyjednávají i svoje kontrakty, o tom se šušká taky nejméně 10 let. Že BPA má hodně sparťanskou historii, o tom se ani netřeba bavit. Souboje s Dědkovicemi asi budou výbušný.

v reakci na
Halvar Halvar
31.3.21 12:15 v diskusi 0 / 0

A to si nedávno pochvalovali, že tam o rok prodloužil.

Ale třeba jim PCE vrátí Romana. Doma v Ostravě aspoň dělal body.

v reakci na
F. 32 F. 32
30.3.21 13:02 v diskusi 1 / 0

Sice Dan nikdy nebyl moc gólovej. Jeho přednosti jsou jinde. Ale nula gólů, čtyři bodíky. Skoro 34 let. Nabídkami se asi vidlemi nepřehrabuje.

v reakci na
Halvar Halvar
Předchozí 1 2 > Konec [strana: 1/2, záznamů: 43]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace