Úvod / Uživatelé / Miras78 / Komentáře

Miras78 - Komentáře


20.11.20 19:53 v diskusi 6 / 0

Jak může tým jako Vary vystřelit na branku Komety skoro 60 střel je k nepochopení kurva.

20.11.20 19:52 v diskusi 3 / 0

Nedávno jsem psal, že se rozehraji. Ale to, co naše hvězdy předvádí je vrchol ubohosti.Poslední dobou su fakt nasraný. My nevyhrajeme souboj. Hra je bez kreativity na náhodu. Zábranský ať jde fakt do kanclu, vyhodí ty přeplacené figurky, co stojí vedle něho, a angažuje zpátky Pešouta. To je trenér. S takovým matrošem, co má ve Varech by s tím naším vyhrával tituly každý rok. A zda se mi, že vyhození tehdy Lacomba, nebo nesehnani pořádného kondičního trenéra místo Pecy je taky pičovina.

13.11.20 17:29 v diskusi 1 / 0

Nemám slov. Jen asi tři slova :Idioti, králíci z klobouku

v reakci na
Mesicek Mesicek
12.11.20 08:45 v diskusi 5 / 0

Dlouho jsem tu nebyl. Tak zase přispěji. Buďme všichni v klidu. Kluci nemají natrénováno. Přibudou Peter, Holas, Luciany, možná Sobotka. Do obrany Svozil, a Hájek. Lajny se dají dohromady jak mají, a budeme zase postrach soupeřů. Jediné, co mě štve jsou zatím slabé výkony mladých Furt ale věřím, že takový Horký má potenciál na to být hvězdou. Asi mám pro něj slabost. A taky věřím, že nejpozději v únoru se sejdeme alespoň v omezeném počtu na statku. Hra je sice rozharana, ale návrat opor snad pomůže. Včera mě potěšil mladý Zábrana a jeho 2 fíky Čilovi.

9.11.20 18:53 v diskusi 0 / 0

Já mám tipsport, a jede to vždycky tak 2 sekundy zmrdi jedni.

8.10.20 18:13 v diskusi 1 / 1

No někteří, když slyší slovo voják, tak je u nich automaticky guma a lampasak z dob komoušů. Ale aby bylo jasno. Také nesouhlasím se zastavením extraligy, když v podstatě je většina promořená, a navíc se hraje bez diváků. Co se týče supermarketů, tak tomu se musím smát. Tam je daleko větší riziko. Není chyba lidi, že se to rozjelo znovu. Je chyba vlády, že roušky v létě zrušila. Ve vnitřních prostorech by to Každý chvíli vydržel. A určitě by se teď nehlasil takový požár.

v reakci na
Cissé01 Cissé01
8.10.20 17:58 v diskusi 9 / 1

Mám určité výhrady k Prymulovi taky. Ale nadávat na armádu a dělat z vojáků gumy bez myšlení je fakt síla. Všude ve světě si lidé v demokratických zemích vojáků váží. Ale Češi jsou obyčejný vychcaný národ závistivců a remcalů. Až přijde na povodně, ochranu hranic apod., tak vám budou opět dobří. Některým bych dal zkusit týdenní výcvik u AČR. Jenže to by zase většina remcala u toho svého škopku. Někteří jsou tady absolutně mimo. Sám jsem nasraný, že se furt nehraje. A taky doufám v kompenzace klubům. Ale přečtěte si rozhovor se Zbořilem, a to je trénovaný sportovec.

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
4.10.20 11:29 v diskusi 3 / 0

Zdravím. Dlouho jsem ničím nepřispěl. Vím, že sem politika nepatří. Ale myslíte si, že změna vedení na Kraji a nová koalice, co se rýsuje po volbách bude teď lepší pro Kometu, ať už se to týká nové haly nebo stadecu pro Zbrojovku, a všeobecně pro sport? Vím, že si ANO na kraji moc s radnici Brna nerozumělo a asi si i házeli klacky pod nohy. A druhá věc :Už bysme mohli konečně začít sezónu.

18.9.20 20:58 v diskusi 4 / 0

Tak jsem si dnes koupil Deník Sport s přílohou extraligy, a nestačil jsem se divit. Cajzlovští redaktoři nás tipují na 9.misto, a kvalitou kádru na úroveň Litvínova. Nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo nadávat. Hlavně, že věčného favorita play off Sraltu, která nevyhrála ve vyřazovací asi 5 roků zápas mezi hlavní favority. Asi velcí odborníci tam jsou.

18.9.20 09:34 v diskusi 2 / 0

Možná by nebylo od věci promořit všechny týmy najednou, odložit o měsíc, a pak by to v klidu dohráli.

18.9.20 09:29 v diskusi 8 / 0

Do prdele. A já jsem se dnes tak těšil. Jediné plus je, že se primoří klub hned na začátku. Na hovno je, že min. 10 dní karantena, a budou bez tréninku. Do hajzlu už se sračkou z Číny. Ti by měli platit jak mourovatí, a ne, že se jim ještě poleze do prdele. Kurva jak já jsem nasraný.

18.8.20 20:14 v diskusi 5 / 0

Prostě to chce pořádného trenéra a ne ty figurky, co se tam střídají na lavce každý zápas.

18.8.20 13:51 v diskusi 0 / 0

Poprosil bych taky

v reakci na
Karloos Karloos
4.7.20 10:49 v diskusi 4 / 0

Monstrum je tam teď. Po rekonstrukci bude prostor menší a uzavrenejsi. A s úpravou okolí i daleko hezčí.

v reakci na
Brando Brando
25.6.20 20:39 v diskusi 3 / 0

Jedině Kometa a Zbrojovka. Cajzly sem netahat. To si říkáte patrioti? Teču, když někdo fandí Kometě a ve fotbale cajzlum.

v reakci na
ZEROR ZEROR
25.6.20 08:14 v diskusi 6 / 0

Tak dnes důležitý den pro Flintu. Pokud se nedohraje, a nebude ani baráž, bude to jeden z největších podrazů na 2.ligu,a svinstvo všech svinstev. Podle mě není důvod, aby aspoň baráž nemohla být.

13.6.20 14:34 v diskusi 0 / 0

A co hlavní tribuna, ta je jak někde na vesnici. Tu bych celou zboural a postavil jednu novou velkou. Nevím kolik má kapacitu ta stávající, 1500-2000?Pro takových 7000-8000 by se tam v pohodě vešla.

v reakci na
Patrick Patrick
13.6.20 12:28 v diskusi 6 / 1

Tak si to vykladej dalších 30 let, a možná se těch Luzanek někdy dočkáš. On ten stadion na Srbské je v podstatě kopie těch Lužánek, až na hlavní tribunu.

v reakci na
Brando Brando
13.6.20 10:39 v diskusi 10 / 1

Se Stloukalem se vším souhlasím. Dnešní děcka většinou nedají tréninku něco navíc. To je taky jeden z důvodů, proč je náš hokej tam kde je.

v reakci na
Ludo Ludo
13.6.20 10:37 v diskusi 0 / 0

Tak Kometa se svého stadionu snad dočká. A jaký máte názor na tohle? Za Lužánkama se podle mě žádný fotbalový nepostaví. Co takhle zvětšit stadion na srbské? Myslím si, že možnosti tam jsou. Dobrý architekt by si s tím poradil. Neberu to, že je Srbská špatně dostupná. Z Břeclavi jsme v devadesátých letech jezdili vlakem a pak pěšky od nadru za Lužánky. V Londýně nevidíte např. parkoviště u stadionu. Všichni jezdí metrem V Brně můžou šalinou, trolejbzsem, vlakem. Když můžeme přespolní jezdit na Kometu hodinu nebo dvě, proč by brňáci nezkousli Královo pole. Tohle nikdy nepochopím. Srbská není špatný stadion. Je docela velký, a při troše myšlení by se mohla postavit nová velká hlavní tribuna a jsou tam i jiné stavební možnosti.Ted je kapacita nějakých 12000? Myslím, že na 20000 sedících nebo 25000 i se sektory na stání by to mohlo být dostačující. Samozřejmě je třeba počítat s návratem do 1.ligy. A druhá věc, co mě sere je neschopnost získat pro Zbrojovku pořádného mecenase. Konkurence jiných klubů v Brně prakticky není, a naopak možnosti druhého největšího města jsou obrovské. Např. ze jména Křetínský se mi chce pravidelně blít. Kde by mohl být brněnský fotbal, kdyby brňák dal prachy sem namísto Cajzlu.

30.5.20 12:35 v diskusi 2 / 0

Je to ostuda, když brňák sype prachy pražákům. Slyším jméno Kretínský, a chce se mi blít.

v reakci na
Bluess Bluess
28.5.20 19:57 v diskusi 10 / 0

Kometa a Boby, to je naše hobby👍🍷🍻🎇🙂

28.5.20 12:16 v diskusi 2 / 0

A za chvíli jsou tu svazové volby. Jsem zvědavý, jestli se tam dál budou držet kámoši Král, Lener a jim podobní.

28.5.20 12:12 v diskusi 22 / 0

DALŠÍ ÚRYVKY Z KNIHY LUĎKA BUKAČE : Hušák do čela svazu dosadil Vr. Kulhánka, managera ze Škodovky. Ten o hokeji přitom nic nevěděl, neměl k němu emoční vztah a nikomu nemohl oponovat. Už vůbec ne VLADIMÍRU RŮŽIČKOVI,který si z osobního popudu prosadil širší juniorskou extraligu o čtyřiadvaceti účastnících. Všechny, kdo se postavili proti, razantně umlčel. Tvrdě a vulgárně. Řekl jim, ať nejdříve něco vyhrají jako on a pak ať mluví. Tehdy taky prohlásil, že nemá cenu, aby juniorské reprezentace jezdily někam na zápasy do Kanady. On prý tam hrál a tam není, co by se naši mladí měli učit. Následky tohoto názoru dodnes negativně ovlivňují české mládežnické soutěže. Měl jsem na toto téma i několik veřejných komentářů, které představitelům hokeje vadily. Už tehdy jsem viděl, jak se nám vše dobré rozpadá. Jak jsme zaslepení. Můj hlas neprekricel oslavné choraly na Staroměstském náměstí po návratech z vítězných turnajů. Zjistil jsem, že nové uvažování představitelů hokeje nemám šanci změnit. V roce 2008 po svém nástupu do funkce mě pozval KRÁL na společnou večeři. Byl zvídavý, pozorně naslouchal, nicméně měl svou vizi. Dokonce jsem mu bez jakýchkoliv nároků nabídl zpracování konceptů práce s mládeží. Tato nabídka zůstala nevyužita. Poté byla svolána schůzka zhruba 30ti velkých jmen českého hokeje. Zkušených hráčů a koučů, kteří projevili ochotu spolupracovat na poli mládežnického hokeje. Byl jsem mezi nimi. Král nás vyslechl, poděkoval, a do pozice zodpovědné za tuto oblast postavil MIROSLAVA PŘEROSTA. Neznámého kouče bez zkušenosti s problémy, který má řešit. Od počátku bylo jasné, že svůj úkol nemůže splnit. Koncepce práce s mládeží je nesmírně těžkým zadáním a jako každá výchova vyžaduje nadšení a zápal pro věc. Nic z uvedeného se v Přerostově činnosti neprojevovalo. Samozřejmě se tak začal točit v nesnázích a výsledkem bylo, že o všem důležitém rozhodoval Král sám. Už jen tím, že se obklopil lidmi, kteří precenili své schopnosti, se postupem času dostával do do problémů potvrzených výsledky reprezentačních mužstev. Čas ukázal, že práce jeho podřízených prakticky dodnes žádné potřebné změny ve vývoji nepřinesla. Náš hokej může mít sebelepší finanční zázemí, ale těžko něco změníme, nebude_li mít v čele mládeže skutečnou osobnost mající nejen organizační ale i developerské schopnosti k produkování talentů a sílu k odrážení nevhodných požadavků PROFESIONÁLNÍCH KLUBŮ. To, co současný svaz a členové jeho vedení slibují nám, kteří hokej milujeme, nemohou administrativně změnit Ne, kdyby čert na koze jezdil. Dr. LUDĚK BUKAČ

26.5.20 13:23 v diskusi 34 / 0

Dodnes si vyčítám, že jsem k národnímu týmu vzal Lenera. Sláva je bytost typu doktora Cvacha z Nemocnice na kraji města. Budí dojem odbornosti, platnost myšlenek druhého stvrzuje pritakavanim a bleskurychle se chytá časového leitmotivu. Je servilní. Jakákoliv těžká kritika na jeho jednání mu po vědomí sjede jako voda po kameni peřejí. Má neuvěřitelně splachovací povahu. Nikdy nic a nikoho netáhl, vždy se jen okázale vezl. Svoji vždy nic více než účast dokázal patřičně prodat díky schopnostem zdatneho manipulátora. Je klasikem prvního dojmu, ve skutečnosti je v každém ohledu velmi povrchní a nutno dodat, že jako trenér i pohybově k nekoukání. S ním jsem se utnul pořádně. Po studiu fakulty byl metodickou komisí doporučen na svaz ledního hokeje jako metodik, měl určovat program tréninku mládeže. Dostal se tak jako asistent k juniorské reprezentaci, díky čemuž se seznámil s Davem Kingem,kanadským trenérem,který ctil evropské podání hokeje. Lener měl punc odbornosti u nás, a tak se jako samozvaný velvyslanec práce svazu brzy stal členem Kingova realizačního týmu v Calgary Flames. Už během své práce na svazu v osmdesátých letech mě přitom Sláva šokoval, když v Kanadě na přednášce prezentoval můj trénink reprezentace, jako by byl jeho. Dorazil jsem tehdy později, on nevěděl, že tam jsem. Dodnes Lener působí v důležité pozici na svazu. Nezůstalo za ním však nic kromě řečí. Tolik tedy slova pana doktora Luďka Bukače, kterého si za jeho úspěchy a názory moc vážím. Tady jde vidět na Lenerovi, co působí za figurky na svazu. Pak se můžeme divit, kam náš hokej spadl. Sory za slohovku.

26.5.20 13:03 v diskusi 2 / 0

Doporučuji přečíst knihu Moje hokejové století od Luďka Bukače. Hodně zajímavé čtení o tom, jak by se měla trénovat mládež. Taky se tam hodně dozvíte o různých osobnostech našeho hokeje z jeho pohledu Zvláště mě zaujal úryvek o panu Lenerovi. Následně přepíšu několik zajímavých vět.

25.5.20 11:40 v diskusi 0 / 0

Švýcaři samozřejmě s y 😀😀

v reakci na
Miras78 Miras78
25.5.20 11:38 v diskusi 0 / 0

To by se teprve vidělo. Každopádně argument o méně týmech a větší konkurenci, a tím pádem kvalitnější soutěži ať už juniorské tak ELH a Chance lize mi nikdo nevezme. To je prostě neprůstřelné. Jsou jen 2 možnosti. Buď budou majitelé klubů schovaní na svém pisečku, a být se hrdě do prsou, jak jsou v Extralize a navíc si půjdou na ruku aby o to své málo nepřišli. V tom případě nás i ti Švícaři s Němci predběhnou o parník. Nebo přestanou strkat hlavu do písku, a odhlasujou si konkurenční prostředí i přes pár obětí. A tím pádem půjde i celkově celý český hokej nahoru. A to chceme snad všichni. Jen přestat být připosraní.

v reakci na
Miras78 Miras78
25.5.20 10:13 v diskusi 1 / 0

Ač nerad, musím souhlasit s názorem těch tří, co navrhují zúžit na 12.Penize od sponzorů by se smrskly na míň klubů, a ELH by byla kvalitnější. Tím pádem by byla kvalitnější i Chance liga. A nemyslím si, že třeba naše Kometa by se měla finančně ocitnout v nouzi. Tady se potřebuje zavést co nejdřív konkurenční prostředí, jinak nám furt bude ujíždět vlak. Už teď je pozdě, a dohánět to budeme dlouho.

v reakci na
Miras78 Miras78
24.5.20 21:51 v diskusi 0 / 0

Šla by sem dát anketa, zda zúžit ELH na 12 týmů, nechat zachovanou o 14ti nebo uzavřít podle svazu, jak to chce teď? Trochu mě zklamal Libor svým prohlášením. Na jednu stranu je to logické, ale na druhou absurdní. Furt chceme zlepšovat úroveň našich hráčů, a místo zužování od dorostu přes juniorku až po muže chceme alibisticky rozšiřovat, jen aby to měli někteří v klidu. Tenhle víkend jsem sledoval na ČT sport zápasy našich zlatých kluků na MS 2005.Srdce mi plesalo, když jsem si vzpomněl na ty časy, jak jsme to sledovali v hospodách a slavili na náměstích. A na druhou stranu se mi chtělo brečet, kam to dotáhli pánové Král, Lener manažeři a majitelé klubů, aspol. s naším hokejem. Ty náměstí mi vynahradila naše Kometa, ale slavit úspěchy národního týmu mi hrozně chybí ať už v hokeji nebo ve fotbale.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 > Konec [strana: 1/7, záznamů: 182]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace