Úvod / Uživatelé / hokus2019 / Komentáře

hokus2019 - Komentáře


22.9.21 12:00 v diskusi 1 / 2

Komu nedochází účelovost vypuštění informace o Královi tak to tu ještě jednou zopakuju aby to nezapadlo. Tak za 1. když vypadne tak všichni budeme jen rádi. Za druhé proč se tak děje právě teď? Nezadržitelně se totiž blíží termín (tuším do konce roku) kdy je nutné, aby APK podala žádost o převzetí Extraligy od svazu, aby si ji opět řídily kluby samy. Poté co tento projekt již jednou ztroskotal a kluby předaly řízení zpět svazu, tak byl dlouho klid, ovšem nyní to pro svaz nevypadá vůbec dobře. Dlouhodobě panuje nespokojenost s řízením ELH a pro mnohé je Král trnem v oku. Navíc ve vedení ELH klubů je již minimum hokejek, ale daleko více poměrně dost zkušených lidí zvyklých řídit velké společnosti a řízení svazem jim nevyhovuje. Proto potřebuje svaz jednat co nejrychleji aby se vůbec udržel ve hře o ELH. A do tohoto kontextu jednoznačně zapadá snaha zbavit se člověka, který je pro mnohé synonymem úpadku ČS hokeje. A jak se jinak zbavit zbavit člověka, který je téměř neodvolatelný, případně by se jednalo o dlouhodobý proces, na který svazu nezbývá dost času zrovna teď, když se hraje o dny či týdny? Na to ať si odpoví každý sám. Ale dle mého je jasné, že svaz zaspal, myslel si, že k tomuto nemůže znovu dojít, ale teď, když se toto jeví jako velmi pravděpodobné, snaží se co nejrychleji do vedení dostat někoho, kdo by byl schopen tento proces zvrátit. A je jasné že s Králem v čele šance svazu extrémně klesají. Možná je to jen spekulace ale uvažte, že dle faktů nanejvýš pravděpodobná. Král 13 let nikomu nevadil až doteď. Není to trochu velká shoda okolností?

22.9.21 11:31 v diskusi 0 / 0

viz výše moje reakce

v reakci na
Francis Francis
22.9.21 11:29 v diskusi 0 / 0

zajimavá deduklce hmm. Nicméně je tu jedno velké ALE. A to, že se blíží termín, do kdy avizovaly kluby, že opět převezmou extraligu od svazu zpět pod svá křídla. To je tuším do konce roku. A možná někomu na svazu došlo, že se tak nevyhnutelně stane, pokud tam bude sedět to neodvolatelné hovado. A jak se ho jinak co nejrychleji zbavit? Vypustit takovou vražednou informaci. No a pokud by se ho zbavili tak jediná šance pro svaz jak si udržet alespoň šanci na to, že mu extraliga zůstane je, zvolit tam někoho rozumného a akceptovatelného. Tak věřím že by to teoreticky nějakou změnu mohlo přinést.

v reakci na
Infinity Infinity
22.9.21 10:43 v diskusi 5 / 0

Mohlo by to vést k tomu že půjde do prdele konečně

v reakci na
Gyzy Gyzy
22.9.21 10:22 v diskusi 1 / 0

Budu držet pěsti za něj

v reakci na
Necro Necro
20.9.21 09:32 v diskusi 5 / 8

Níže někdo uváděl jaká je statistika Komety když hraje PRM tolik a tolik minut. Zaujala mě reakce, že je to účelové čarování s čísly. Tak možná je toto trošku čarování s čísly, ale jedno je jisté. Pobyt PRM na ledě nad 20 minut/zápas není přínosem pro tým. A to by si měl trenér uvědomit. Ať už je PRM pan hokejista jaký chce, ať už má fyzičku jakoukoliv. Za 1. ubírá icetime ostatním, kteří odpočatí sedí zbytečně na střídačce, 2. zvyšuje pravděpodobnost že při únavě se zraní a tím oslabí tým, 3. snižuje sebevědomí ostatním, kteří alibisticky hrají jen na něj, nesnaží se sami tvořit, protože to vytváří dojem že když to nezvládla první pětka nezvládne to nikdo, 4 při vyšší únavě se rozhodně zvyšuje pravděpodobnost chyb což je v konečném důsledku kontraproduktivní. Je třeba se podívat i jinam kde podobnou situaci zažili. Podmínky jaké má PRM v Kometě jsou naprosto nadstandardní. Ty nemá ani Krejčí v Olomouci a nepamatuju, že by je měl dříve někdo jiný. Ani Straka když se vrátil z NHL nebo JJ si na sebe nebrali takový porce a to byli jiné hvězdy. Přínos PRM se dle mého naopak zvýší když bude hrát cca 18-20 min za zápas to si myslím, že by bylo naprosto adekvátní. Je vidět na Rákosníkovi jakmile dostal větší prostor de facto rozhodl 2 zápasy po sobě. Je to jinej hráč než ten co se plácal se 7 min. za zápas.

19.9.21 23:09 v diskusi 3 / 0

Nevím jaký Icetime měly dnes všechny pětky, ale subjektivně dle záznamu to vypadá, že konečně někomu došlo, že poslat na led i jiné lajny není od věci. A mimochodem zase Rákosník super výkon. Takže možná když nebude první lajna na ledě 30 minut a sem tam nechá nějaké drobty i ostatním tak to bude ku prospěchu věci.

17.9.21 12:44 v diskusi 0 / 0

Ale no tak k věci prosím.DO b-čka asi ne, co je to za blbost, ale takto to fakt bude vypadat pořád stejně. Čekání na to co PRM udělá. Přitom by odpovědnost mohla ležet na víc bedrech a to by bylo přínosnější. Proč dělat radikální kroky pořád. Ale to je česká mentalita - doleva nebo doprava hledat kompromisy to už je moc náročné.

v reakci na
Jura z Praglu Jura z Praglu
17.9.21 11:42 v diskusi 4 / 0

Ještě drobnost, nechci aby vypadalo,.. že jsem nějak osobně zaujatý proti PRM. Naopak v rozhovorech mi přijde sympatický týpek. Nicméně mě dost štve, že kvůli němu má polovina týmu icetime pod 10 minut. A ruku na srdce - bavilo by vás hrát tam, kde vás pustí na led 5 minut za zápas? A ti hráči co to odnáší nejsou žádné vyložené nuly a jinde by určitě hráli víc. Možná je to spíš otázka na vedení/trenéry proč to nechávají zajít tak daleko. Možná jim to i vyhovuje, že když jde do tuhého, je to na koho alibisticky hodit. A on sám? Je jasné, že každý chce hrát co nejvíc a pokud může (a on má fyzičku dobrou takže může dost) tak tam bude chodit když ho tam trenér pošle. Myslím, že on tady má podmínky lepší jak Krejčí v Olmiku a to je Krejčí, s odpuštěním, jinej level. Možná by to chtělo trochu sebereflexe, a když už má takové slovo tak říct trenérovi dejte nám v zápase 15-18 min a na zbytek tam pošlete někoho jiného. Jinak to nevidím.

17.9.21 09:05 v diskusi 14 / 0

Jinak včera přesně jak jsem to psal dříve. První lajna jeden gól dá dva dostane. Tentokrát naštěstí ti ostatní jen nezírali ale ubojovali to a smazali tu -1 co jim po první lajně zbyla. Za mě včera palec nahoru Rákosník. Jak se radoval z toho gólu. Bylo vidět že ta radost byla upřímná i když ho zde mnoho lidí nemusí tak za mě včera super. Na rozdíl od některých studených čumáků.

17.9.21 09:00 v diskusi 0 / 0

Viděl jsi to vůbec? Jako ten zápas. PRM hrál výborně akorát byl u obou inkasovaných gólů. Tj -1

v reakci na
BUBO BUBO
16.9.21 23:02 v diskusi 0 / 0

Jinak co první lajna trenére? Zase spokojenost jako obvykle? Asi jo že? Njn. Asi změnu po pár zprasených zápasech čekat je zbytečné že?

16.9.21 22:58 v diskusi 2 / 0

Jako rohlík jooo takový akce zbožňuju, Rohlík jako párek v rohlíku :-) Moooc hezký.

16.9.21 13:37 v diskusi 9 / 5

Ještě drobnost k PRM. Všiml si někdo že v NHL ani top hvězdy nemohou vynechat předsezonní kemp? Co by tam na to řekli? A tady milánek přijede až na začátek a první zápas ani nehraje. Kdyby třeba byl ve Varech k dispozici třeba bychom vyhráli a mít 2 nebo 5 bodů to je sakra rozdíl. Viz můj příspěvek o těch nadlidech. Jak to asi působí na jiné (tedy především cizince kterých tu máme hromadu) když on nemusí a ostatní musí??

15.9.21 10:38 v diskusi 11 / 0

Proč o tom všem píšu? Kdysi, dejme tomu mezi 18-22 rokem jsem se propracoval do jistého nejmenovaného brněnského klubu. Dříve docela uznávaného. A asi, že jsem nebyl až tak dobrej, hrál jsem za tzv. Béčko. Hrálo se jak se hrálo občas se vyhrálo a občas prohrálo. Ovšem dost často jsme se hecli právě na ty nejlepší kdy jsme s nimi, v kolikrát polepené sestavě na dvě lajny, uhráli plichtu nebo třeba i vyhráli. Vždy ti silní byli z toho nepříčetní. Ovšem nejhorší to bylo, když vedení dospělo k názoru, že B-čku pomůže a pošle tam 2-3 z A-čka (většinou tak třetí lajnu bo ti sliní by je s tím poslali do háje). A to byla vždy čirá katastrofa. Byli jsme schopni prohrát i s horní-dolní, které jsem obvykle přejeli bez potíží. Všichni seděli a koukali co udělá první lajna. Všichni hráli jen na ně. A co se obvykle stalo? První lajna zaútočila, když nedala hned gól přišla o puk a protože oni byli ti nadlidé tak srali na to se vracet. V 90 procentech z toho byl gól na druhé straně. Takže třeba 2 góly dali ale 5 dostali. Do konce zápasu se to na střídačce tak rozhádalo a rozesralo, že často někteří odešli už před koncem a ti co zůstali to doklouzali z povinnosti. Dejte si to do souvislosti každý jak uzná za vhodné.

15.9.21 10:16 v diskusi 1 / 0

Hmmm PRM noo ano prostě může dát 30 gólů za sezonu ale když rozdrbe team tím jak se mu ustupuje tak je k prdu. Taky mě to vytáčí že nemusí nic ale je 30 minut na ledě. A Vincour? Dva roky tu nemá co dělat.

v reakci na
Vash Vash
15.9.21 09:45 v diskusi 9 / 0

Kdybych to měl k něčemu přirovnat stává se z nás takový nájemní dům. Bydlí tam ti kteří nemají jinou šanci a pár starousedlíků. Ale nikdo z toho velkou radost nemá a téměř každý by chtěl bydlet jinde.

15.9.21 09:39 v diskusi 2 / 0

Podle mého byl alarmující příklad útěk Mozíka. Nechci spekulovat o jeho morálně-lidských kvalitách, ale dle mého když oťuknul jak to tady funguje vzal nohy na ramena. A takto to udělá mnoho námi oslovených. Bohužel už nejsme ta dobrá adresa jakou jsme byli pár let zpátky. Tým bez duše. Do takových se hráčům moc nechce. Vzpomeňte na doby, když jsme na to nebyli v tabulce nijak super, a přesto ti kvalitní k nám šli protože se těšili na spolupráci s ostatníma. To tu dnes není. Tým žoldáků bez minulosti/budoucnosti to není kabina kam by se někdo zvlášť těšil.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
15.9.21 09:14 v diskusi 16 / 1

Nedalo mě nereagovat především na příspěvek uživatele Great Moravia. Předem chci říct, že nejsem ten kdo dělá závěry po třech kolech ev. všechny hned vyhazuje. Někdy v červenci jsem dokonce psal, že jsme mírně posílili, za čímž si stojím. Mírně ovšem znamená, (obzvlášť letos kdy je nebezpečí sestupu pro mnohé týmy dost akutní) že dost pravděpodobně budeme hrát tam, kde minulý rok. Průměr až lehký podprůměr. Čekal jsem min. 2 nadprůměrné hráče, ale ti nepřišli což bohužel zamrzí, ale tak to prostě je. Proč, do toho vidí jedině Libor. Nicméně si pořád myslím, že s takovou soupiskou lze (když se dře na max) hrát v základní části pořád v horní půlce tabulky jako např. Olomouc. A tím se dostávám k tomu, s čím nesouhlasím zásadně s Great Moravia a co ukázal špíl v Boleslavi. Týmu, od posledního titulu, chybí vnitřní síla, soudržnost chemie a taková ta touha pomoct si navzájem a bojovat jeden za druhého. A takto se to již plácá několikátý rok. Zde hraje dle mého hlavní roli rozpor ego majitele x očekávání fanoušků když se do tohoto koktejlu přimíchají prachy je na světě ten kočkopes co tu máme. Proč to bylo vidět právě včera? Právě proto že je začátek sezony a relativně o prd jde tak přesto se tým sesypal po dvou neproměněných šancích. Pak dostal tři fíky a jakoby na ledě nebyl. Hoši, kurnik, jsme na začátku sezony všichni mají natrénováno tak sakra co jim bránilo dřít jak mezci třeba by tam padla nějaká šmudla a tým by to nakoplo. Ale ne oni prostě přestali hrát - naprosto rezignovali. Viděl toto někdy někdo např. v NHL? A zde je přesně vidět co se mi nelíbí. Žádná touha to urvat za každou cenu. Toto prostě už není o smůle. Proč? Jeden druhému nevěří nikdo z hráčů neví jestli je tu na měsíc nebo na dva nebo na rok tak proč se strhat že ano? A když tak stejně se to alibisticky hodí na první lajnu. Hlavní problém? Neustálé točení hráčů, nesystematické nákupy, neustálé změny trenérů (nakonec tam vždy skončí Libor). To je to co se mi nelíbí a co nechápu. Neschopnost nebo neochota udržet tým aspoň nějakou dobu v nějakém stavu, aby měl možnost si sednout a a aby hráči měli pocit že jsou v tom spolu. Místo toho když to týmu nejde dle představ po deseti kolech vyhodíme trenéra a pak začne zběsilý kolotoč hráčů stylem hostovačky na týdny/měsíce zkoušení vyzkoušených co se nikde nechytili, výměny s předposledními týmy atd. To by snad dalo na celou knihu. Na další kapitolu jsou vždy avizované přestavby týmu přes léto. Přeloženo do normální řeči - obměníme půl týmu padni komu padni a nakoupíme nejlépe zadarmo nebo za pět prstů kusy ze Slovenska nebo ty které z nějakého důvodu nechtějí nikde (skleněnka Roth) . Výsledné očekávání vedení? Ani ne tak změnu hry ale zavře se huba fanouškům jakože se něco děje a že se vedení snaží. Jinak nula od nuly pojde. Místo systematického nákupu kvalitních hráčůa postupného budování týmu po kusech kupujeme hromady sraček. Recipročně se k nám nikdo nežene - bodejť by se hnal když nikdy neví kdy se znelíbí a bude odejit. Takže pěkné jsou řeči o smůle a o tom, jak to za pár týdnů půjde když přijdou ještě ten nebo onen. Odpověď je jednoduchá: Nepůjde pokud se tady nepodaří vytvořit TÝM s velkým T . A to se současnou politikou, myšlením a fungováním týmu nepůjde ani kdybychom sem přivedli deset nejlepších hráčů v Evropě. No kecám to možná ano protože ti by se koučovali sami. *5*

10.6.21 13:45 v diskusi 3 / 17

Přátelé, sice sem moc nepřispívám, ale to grilování Pešána za neúspěch na MS a honba za jeho odvolání mě k tomu tak trochu donutila. Abych řekl pravdu, Pešán mi není vůbec sympatický, vypadá namyšleně a arogantně. Nicméně na klubové úrovni za ním výsledky jsou. To se nedá pominout. Je mladý a svůj drzý, lehce arogantní, bez emocí a myslí si že je bůh - to jsou (bohužel) vlastnosti, které se v této době prostě nosí. I když se mi nemusí líbit kam se doba ubírá, musím uznat, že tito lidé v současnosti drží opratě ve spoustě oblastí dnešního života. Na začátek si nabalil docela velké sousto a trochu s tím bojuje nicméně já si myslím, že postupně ty výsledky mít bude. Letos doplatil na nezkušenost a tím pádem po počátečních chybách začal kupit jednu na druhou. Ale prostě kde se to má naučit že ano? Spousta trenérů před ním také výsledky hned na začátku neměla. Za všechny bych třeba jmenoval pana Hlinku. Už např. to, že se mu podařilo zkrouhnout ty počty týmů v mládeži vidím jako pozitívní tah na který nikdo před ním neměl koule. A neúspěch na letošním MS? Ruku na srdce, toto nejde tak úplně za ním. Já vím, hráči jsou profesionálové měli by snášet vše jak to přijde. Nicméně MS bez lidí nikoho moc nebavilo, hráči unavení po sezoně kdy často byli bez rodin přijeli na MS kde opět museli být na hotelu. To nikomu nepřidá. Když se k tomu přidá kádr co tam jel není se co divit. Mladí byli často nezkušení a starší bohužel z formy, tým neměl kdo táhnout v těžkých chvílích. Do toho když přidáme remcání starších když se náhodou nevejdou do sestavy, tak to nevytváří zrovna pozitivní atmosféru. Jak jsme viděli na Kanadě stačil jediný hráč který otočil výkony týmu (Mangiapane). Ale nikdo takový u nás v týmu nebyl. Mohl to být třeba Jaškin kdyby jel. Tým byl takový šedý průměr. Bez hvězd ale i bez dříčů. A s tím Pešán nic moc dělat nemohl. Hledal ideální složení ale nenašel což asi ani není překvapení protože ať to udělal jakkoliv vždy to bylo jen špatné nebo horší. Nakonec když se do tohoto koktejlu přihodila očekávání celého česka že ms je tak slabě obsazené že návrat bez medaile = katastrofa tak to na mnohé dopadlo jako deka. Nejvýrazněji podle mého na gólmany kteří zůstali za očekáváním a tým v důležitých chvílích nepodrželi. Odvedli standard ale zlomové zákroky které vždy tým nakopnou bohužel byly nedostatkové zboží. Sečteno podtrženo, ať už toho chlapa mám rád nebo ne dal bych mu ještě šanci. Letos se sice nepředvedl moc dobře ale zároveň na začátek to neměl vůbec lehké. A vyhazovat někoho po prvním neúspěchu to je taková česká klasika. Nechci ho omlouvat ale myslím, že letos by těžko na jeho místě někdo dopadl lépe. Proto dejme mu rok, dva ať ukáže co s týmem dovede a pak bych teprve hodnotil.

25.5.21 07:17 v diskusi 3 / 0

Už jste si v záplavě toho vzteku na repre (ne že bych z toho vzteklý nebyl taky) že kometa opět posiluje o dva kvalitní plejery. A to o Mozíka do obrany a nějakého nadějného mladého slovenského útočníka Kollára. Za moji maličkost Super posily posilujeme o starší i mladší hráče. Konečně mi to poprvé za poslední roky začíná dávat smysl. že by konečně byl vidět rukopis nějakého skutečného trenéra a ne sněhuláka kývače co jen poklonkuje vedení?

17.5.21 22:59 v diskusi 14 / 4

Tak jsem se po dlouhé době díval na příchody/odchody z/do Komety a jsem pro příští rok mírný optimista. odchody: Bondra- toho je jediného škoda, Trška - toho jsem ani nezaznamenal (nic moc), Zábranský jr. - ten tady stejně ani nehrál, Schneider - Rakušák, který vyjma flákání v obraným pásmu soupeře nic nehrál - za ty prachy lejno v trávě - má max. na rakousko-uherskou ligu kam míří, Klepiš - přesilovky OK jinak pomalej neperspektivní, Valský - no comment. krok mimo, Vejmelka by nechytil ani ranní šalinu do Ronda. Příchody: Tomek - ve Finsku netrpí lenochy takže od něj čekám docela dost a je mladý a perspektivní, Ďaloga+Roth - určitě silné duo i když u Rotha bude důležité zdraví, Haščák - v Brně hrál dobře stejně jako Mallet takže docela kvalitní střed - pokud budou hrát "to svoje" tak určitě to budou solidní hráči, + Radovan Pavlík taky solidní plejer. Dočekal myslím může být také spíše příjemné překvapení. Za moji maličkost tedy spíše posilujeme - určitě neoslabujeme. Neposilujeme sice nijak razantně ale zatím celkem v pohodě. Pokud přijdou 2 - 3 kvalitní hráči může z toho vzejít solidní tým. Ne asi na titul ale hrát nahoře není určitě nereálné.

16.3.21 21:46 v diskusi 10 / 0

To Rhett Holland: Omlouvám se že jsem před touto sěrií o tobě řekl půl slova špatnýho. Díky

13.3.21 17:00 v diskusi 0 / 0

Hráč který trávi v ZČ průměrně 20 minut na ledě kór když není už nejmladší prostě má právo být zatavenej. Ale zbytek je kompars. To je horší.

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
13.3.21 16:54 v diskusi 0 / 0

Hlavní problém letošní sezóny je to stejné co stojí za úpadkem v posledních 3 letech. A tím je mizerná scouting a výběr posil. Tak např? Kacetl přišel a zase odešel, to stejné superposila Freibergs, Zábranský taktéž, proti tomu vezmeme nejistotu v podobě Hollanda který dle mého nijak nevybočuje z průměru. Klepiš by se asi hodil kdyby tým šlapal a všem to šlo tak jako zkušenost do play off ano, takto přestárlý hráč bez větší perspektivy. Ten už lepší nebude bude jen horší. No a Schneider? Měl být hvězdou a není to je jasné. Možná že v Kometě nevyužívají jeho schopností střelce naplno nicméně mezihru má tristní. Reálně vzato za poslední 3 roky se povedl akorát Mueller. Nic víc nic míň takže ten tým reálně už 3 roky oslabuje. 9 místo je obraz jeho reálné síly. Jedinou pozitivní zprávu letos vidím že vyhodili přestárlého Němce. Ne že by to mělo nějaký vliv na hru ale alespoň se tím ušetří. Tým chce přestavšt to už je jasné ale jestli bude výběr posil podobný jako v posledních letech tak jsme za 2-3 roky adepti na prales. Jo a ještě prosím taková jako Kusko, Vincour a podobní na co tam jsou?? To fakt nechápu. Nakonec i ten Svozil už svůj potenciál zazdil. Raději hrát na 3 pětky než s takovými hráči.

23.2.21 23:20 v diskusi 0 / 24

Tak to že Rakušan vyhoří jsem předpovídal už v září. Hráč který vyrostl v ČR hrál Rakouskou ligu a na rok šel do švajcu kde to nedal němůže být zásadní posílá jako třeba Mueller kterej má za sebou bratu 300 zápasů v NHL. Je to prumernej hráč. Být z ČR tak si ho nikdo nevšimne. Za mě přeceňovaná posila.

15.10.20 22:47 v diskusi 0 / 0

Není co přežívat. Pojďte protestovat za návrat lidí na stadiony. Klidně i reverz jim podepišu že pokud to chytím na stadionu nic od státu nechci ani péči. řečeno filmovým žargonem: "Pokud mě chcete chránit - nesnažte se mě chránit."

v reakci na
Halvar Halvar
15.10.20 22:42 v diskusi 0 / 0

Běž běkam s těma apokalyptickýma řečima. Půlka čísel je vymyšlená nebo beznakažlivá

v reakci na
moravak moravak
11.9.20 15:42 v diskusi 7 / 2

V Rusku se hraje KHL normálně s diváky. Tak doufám, že u nás nepodlehneme katastrofickým předoědím bláznů jako byl dnes ten plešoun na iDnesu a bude se hrát taky s diváky. Bo tu nemoc už prodělala většina z nás ale jen někteří se o tom dovědí.

9.9.20 08:38 v diskusi 16 / 0

Omlouvám se Liborovi co jsem dřív psal že to bude tragédie. Hrál mrtvýho brouka a mezi tím měl dvě squely esa v rukávu. Je to přesně to co jsem psal dřív. K dobrému kádru nám chybí dva hotoví hráči. Což je nyní splněno. Jako fakt sorry Libore ale seš lepší pokerovej hráč než jsem si myslel. Snad nám tu ty posily vydrží co nejdéle.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 > Konec [strana: 1/8, záznamů: 225]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace