Úvod / Uživatelé / Gaston / Komentáře

Gaston - Komentáře


1.3.21 21:35 v diskusi 0 / 0

Tak o ty se už nebojí, proto se vrátila.

v reakci na
Infinity Infinity
1.3.21 14:47 v diskusi 1 / 0

Už se nebojí, jak říkal Andrej?

v reakci na
Infinity Infinity
20.2.21 21:13 v diskusi 0 / 0

A záznamy nesháníš.

v reakci na
Ludo Ludo
19.2.21 20:49 v diskusi 1 / 0

Pravda, poslední dva góly Zlína zbytečný. Nedůraz v obraně, ponechání volného hráče. Musí hrát zodpovědně i když vedou o více gólů. To chce trochu poladit a půjde to.

v reakci na
free free
17.2.21 20:22 v diskusi 1 / 0

Dnes mohl jet klidně Vincour a hůře by to nedopadlo.

v reakci na
fanthomas9 fanthomas9
17.2.21 20:19 v diskusi 1 / 0

V obraně se s tím někdy moc sereme. Místo vyhození vymýšlení kokotin a hlavně nedůraz.

v reakci na
alda alda
17.2.21 20:16 v diskusi 3 / 0

Nicméně si myslím, že by se za to mělo vylučovat. Pád pod nohy a zmařený samostatný únik našeho. Stejný jako s hokejkou, uklouzneš, padáš na zem a zasáhneš protihráče. Jdeš ven.

v reakci na
Srb Srb
17.2.21 20:13 v diskusi 1 / 0

A pak jsme se prý divili, že nehrajem přesilovku.

v reakci na
Halvar Halvar
15.2.21 19:59 v diskusi 2 / 0

Asi to bude tím, že vzadu děláme chyby a šance neproměňujeme.

v reakci na
petman petman
15.2.21 19:53 v diskusi 0 / 0

Zámorský na něj kouká a jde do něj až je pozdě.

v reakci na
Halvar Halvar
13.2.21 22:43 v diskusi 0 / 0

Co uvidíme? Řekni, smutně koukám.*5*

v reakci na
fajmik fajmik
13.2.21 20:58 v diskusi 7 / 2

Ale vždyť to číst nemusíš, proto vlastní vlákno. Pokud mě to nezajímá, tak tam nelezu a padla. Stejné jako s ostatními příspěvky, tento nebo od toho číst nebudu. A o čem chceš nyní jako debatovat, aby se to týkalo Komety. Nehraje se, přestupy skončily, žádné informace z klubu, nikdo neviděl žádného hráče tam a tam, prostě ticho po pěšině. Nebo před bouří (samozřejmě výkonovou)? A pak, když je hafo příspěvků po špílu, tak je to také špatně, protože se nadává atd. Bylo tu aspoň pár příspěvků k Flintě, ikdyž nic moc veselého.

v reakci na
ZEROR ZEROR
13.2.21 20:44 v diskusi 2 / 0

Jak mohl covid zmizet, vždyť všechny světové kapacity říkají, že už ta tady zůstane navždy. *14* Ikdyby nás všechny zavřeli doma na měsíc, tak co se stane potom. Zase začnou přibývat případy nákazy, viz. ten skvělý Izrael. Navíc, všichni doma nemůžou zůstat, co bychom žrali, jak bychom topili a čím svítili. Jak je to s chřipkou? Kam se poděje ten vir přes léto? S tímto to bude podobné. Pokud si nevybudujeme imunitu, ať už přirozenou (nejlépe) nebo umělou (vakcinace), tak bude větší množství nakažených a bohužel i zemřelých. Je to nový vir a organismus si na něj musí nějak zvyknout, což může nějakou dobu trvat. Ale nemůžeme tu dobu být zavření doma. S tou Austrálií je to zajímavé, stejně tak Zéland, Island (ikdyž tam není teplo), ale i další asijské země. U ostrovů to může tím, že jsou bez letecké dopravy odříznutí od okolního světa a mohou vše lépe kontrolovat, u ostatních nevím. Nebo je to jinak, ale to by nám musel říci někdo jiný.

v reakci na
Srb Srb
13.2.21 20:21 v diskusi 0 / 0

A co si tím jako chtěl říci? Že si mám z nich sednou na prdel? Proč, jsou to nadlidi? Pouze v nějakém oboru činnosti jsou lepší (možná) než druzí ve stejném oboru. Já se jim do jejich činnosti nemotám, ani nemůžu. Ale pokud jsou to takové kapacity, že musíš v jejich přítomnosti držet hubu, jak říkáš, tak proč v těch zemích na tom nejsou jinak než zrovna jsou. Proč rady u nás, když jinde to evidentně nezabírá? Jen se ptám, nejsem odborník. Jo, a do prdele je posíláš ty.

v reakci na
Infinity Infinity
13.2.21 19:13 v diskusi 1 / 0

Doplnil bych, že nám radí spousta odborníků (matematici, lékaři a další vědci) ze zahraničí (USA, Švýcarsko, Británie-Oxford), co a jak máme dělat. Proč to tak nedělají v těch zemích, kde žijí? Vždyť už by tam musel být konec toho šílenství, ale není. Je to všude plus minus stejné. Tak, kde se stala chyba. Tam se svými názory asi neuspěli, nebo je nikdo nepokládal za důležité, tak se nabídnou tady. Proč to nezkusit. Např. testovat 100 tisíce denně.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
13.2.21 18:59 v diskusi 1 / 0

Chceš říci, že u nás je každý pátý rizikový? Tak to potom je tady něco špatně, a to žádný nouzový stav nevyřeší. Ne každý, kdo je ve vyšším věku náleží do rizkové skupiny. Je spousta 70+, 80+, i 90+, kteří žádné zdravotní problémy nemají, narozdíl od těch čtyřicátníků a padesátníků, kteří jsou slušně řečeno tlustí, a na to se nabaluje spousta dalších zdravotních komplikací. Tito lidé kašlali na nějaké vytváření imunity a zdravotní styl a nyní na to často doplácejí. Ale nemohou dnes křičet chraňte nás, když na to celý život kašlali. Jinak za mne ochrana rizikových skupin je především ochránit lidi v soc. ústavech, LDN, hospicech, v domovech seniorů a nemocnicích. Ale to ti naši pohlaváři neudělali a času na nějakou strategii v loni v létě měli dost. Z těchto zařízení je nejvíce těžkých případů a úmrtí. Každou chvíli se v nějakém zařízení nakazí desítky pacientů nebo chovanců. Jak je možné, že se pacienti-ležáci nakazí, když několik týdnů i měsíců neslezli z postele a příbuzní k nim nemohli? Nejspíše od personálu, ošetřovatelů. Jak je to možné? Vláda není schopna ochránit ani ty nejzranitelnější, natož ty ostatní.

v reakci na
Infinity Infinity
13.2.21 17:46 v diskusi 2 / 0

Díky za tuto reakci. Já už na takové příspěvky ani nereaguji, protože je to zbytečné a jsem jenom zbytečně nasratý. Napsal si to dobře a věcně.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
13.2.21 17:32 v diskusi 3 / 0

Několikrát jsem si pustil. Žádný faul tam není vidět. Jestli myslí to, jak tam náš hráč roztáhl ruce a dotkl se protihráče, který ještě teatrálně upadl, tak to potom jo. Nevím, zda by pískl penti za to podržení Pachlopníka několik vteřin před tím kdyby upadl. Ten zákrok Zlíňáka jednoznačně viditelnější. Jsem nasraný a rovněž zaujatý, protože to bylo na našeho hráče, ale to bylo výrazné ovlivnění výsledku utkání.

v reakci na
Karloos Karloos
12.2.21 09:33 v diskusi 1 / 0

Podívej Martine, vláda na to měla mnoho měsíců a neudělala nic. Stále se jenom prodlužoval nouzový stav, žádné jiné řešení neměli. Pokud by se to neutlo takto najednou, tak se to bude protahovat další týdny a měsíce. A co se stane, zase nic. Prostě jednou k tomu muselo dojít. Teď můžou ukázat, jak se bojuje s tímto nepřítelem, ale nevěřím, že s tou situací jsou schopni něco udělat. Budou prndat, že mají svázané ruce, nemůžou to a to apod.

v reakci na
Martin76 Martin76
12.2.21 09:26 v diskusi 0 / 0

Sportoviště, obchody i služby mohou regulovat počet lidí. To samé velké sportovní i kulturní akce, tady se může i nějaký čas počkat s diváky. Když to vydrželo tak dlouho, tak nějaký ten týden už asi roli hrát nebude. To není úplné rozvolnění.

v reakci na
Infinity Infinity
11.2.21 23:01 v diskusi 2 / 0

Dobře jsi to napsal Vlasto. Celý rok od vypuknutí pandemie jezdím nacpanou sockou do hokny den co den, přes celé Brno. Stýkáme se s rodinou i s kolegy v práci a všechno naprosto v pohodě. Nikdo mě nenakazil, ani já nikoho nebo o tom aspoň nevíme. Ten vir stejně neporazíme jinak než vybudovanou imunitou, buď umělou (vakcina) nebo lépe přirozenou. Ale, pokud na tu imunitu a zdravý styl života (především pohyb) někdo celý život sral, tak nyní křičí chraňte mě.

v reakci na
gusta gusta
11.2.21 22:50 v diskusi 1 / 0

Já jsem neřekl vše rozvolnit. Především by měli jít děcka do škol, otevřít služby a obchody, sportoviště pro amatéry a děti. Vláda a krizový štáb by měla místo stálých jednání a nařizování nesmyslných věcí konečně něco dělat cíleně (pro ty ohrožené, rizikové). Oni tvrdě omezují všechny a výsledek vidíme. Nemocnice (některé) plné, lidé stejně umírají a ekonomika státu totálně v hajzlu. Je to k ničemu a to nejen u nás. Nějaká úprava pandemického plánu měla projít sněmovnou (opozice dávala návrhy), ale vykašlali se na to. Pokud budeme pořád říkat ať se domluví a prodlužovat nouzový stav (už 4 měsíce), tak je to jak házení hrachu na stěnu. Nestane se nic, vlastně ano, čísla mírně klesnou jako vždy po tomto prodloužení a pak znovu budou stoupat, aby byl důvod prodloužení. Na takovéto rozhodování ale nemusí být krizový štáb a vláda. To může nařídit od stolu klidně nějaký vládní úředník (ironie), protože mu to umožňuje nouzový stav. Když to nepomůže, jako že ne, tak to hodíme na lidi, protože nic nedodržují.

v reakci na
Martin76 Martin76
11.2.21 22:00 v diskusi 4 / 0

Co to tady píšeš. Prodloužit o týden nebo dva? Co se tím vyřeší? Vůbec nic, pouze další dva týdny nesmyslných nařízení a prodlužování toho zmatku. Kolik týdnů (měsíců) nám říkají, musíme to vydržet. I kdyby prodloužili o měsíc, tak, co se stane po uplynutí. Situace bude plus mínus stejná a budou dál žádat prodloužení. Ono velmi jednoduché nařizovat plošně a nic nemuset zdůvodňovat. I bez nouzového stavu jsou různé možnosti a nástroje na řízení současné situace, ale to by musel někdo začít opravdu něco dělat, a především tam, kde je to potřeba. A jako, že za dva měsíce to bude lepší? Může být, ale také nemusí. Nejsou vakcíny, některé dokonce starší lidé odmítají a předpokládám, že nás budou zásobovat dalšími mutacemi (samozřejmě horšími). Když něco měli udělat (loni přes léto), tak se na to vysrali a teď všechno špatné hází na lidi. V Polsku před pár týdny byl kolaps ve zdravotnictví, neměli ani lidi ani lůžka, bylo to údajně horší než u nás. Co se stalo, živnostníci naprotest proti opatřením otevřeli restaurace a bary, sportovní areály a sjezdovky (v mnohem větší míře než u nás). Nyní se chystají rozvolňovat a o nemocnicích se nemluví. To se tam stal zázrak? Na opatření kašlou více jak u nás, samá demonstrace a najednou jsou lepší? Ať mi to někdo rozumně vysvětlí, co se všude kolem děje. Mám dojem, že nás krmí nějakými ciframi (ani Andrej jim nerozumí, jak říkal) a přizpůsobují si je podle situace. Je to pořád nahoru dolu a bude to tak dlouho, jak se jim to bude hodit nebo lidem dojde trpělivost.

v reakci na
Martin76 Martin76
11.2.21 15:41 v diskusi 3 / 0

Velmi pěkně a slušně jsi to napsal. Jen drobná poznámka k té Maláčové. Ona to asi špatně řekla, ale myslela to jinak. Že od války tady nebyl takový humbuk, a především děcka chodili do školy stále (mimo krátkodobé epidemie nebo kdysi uhelné prázdniny). Tím ji ale neobhajuji, jen říkám, jak to asi bylo myšleno. Pokud to tak nemyslela, tak dobře ji tak.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
11.2.21 13:59 v diskusi 4 / 0

Za chvíli těch mutací bude tolik, že nebudou ani vědět, která je která. Možná to vlastně neví ani nyní.

v reakci na
Mesicek Mesicek
10.2.21 10:48 v diskusi 1 / 0

Tak s Třincem to bude semifinále, protože skončí v základní části druzí a ve finále tedy sfoukneme Liberec (odplata za semi z předminulé sezńy). Teď se proberme ze snění a vraťme se do reálu.*14*

v reakci na
Kuba13 Kuba13
9.2.21 21:49 v diskusi 1 / 0

Kunce je škoda, že přestoupil. V juncích jeden z nejlepších, asi to chtělo více trpělivosti. Mohl jen na hostování, ale třeba chtěl sám.

v reakci na
pedro pedro
9.2.21 21:44 v diskusi 0 / 0

No někdo to tady psal, ale zda je to pravda?

v reakci na
Vash Vash
9.2.21 21:42 v diskusi 0 / 0

Klid by tam být neměl, tam by měla být taková ta zdravá nasranost. Jak to tam skutečně probíhá, co se tam děje ví jen Bůh, ale ten nám to asi neřekne.

v reakci na
Francis Francis
9.2.21 21:39 v diskusi 1 / 0

Nějak tak jsem to myslel.

v reakci na
Francis Francis
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 52 > Konec [strana: 1/52, záznamů: 1537]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace