Úvod / Uživatelé / filipos / Komentáře

filipos - Komentáře


20.9.20 09:30 v diskusi 3 / 0

Zas takové prdele a v druhém největším a zároveň prvním nejhezčím městě republiky nic *114*

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
19.9.20 18:49 v diskusi 6 / 0

Tohle už je regulérně na defenestraci. Holt ne nadarmo se říká, že vláda by se měla bát lidí a ne lidi vlády, pak tady socani s koblihama chytají manýry z dob minulých a vytváří totální pičoviny za záminkou "ale co tvoje babička, snad nechceš aby kvůli tobě umřela"

v reakci na
Mesicek Mesicek
19.9.20 10:55 v diskusi 3 / 0

Na facebooku jsem zahlédl tabulku a zatím 6. místo, tak to si myslím, že pro začátek není vůbec špatné. Teď ještě odehrát nějaké ty špíly a pokusit se aspoň o ten 4. flek na přímý postup.

18.9.20 09:46 v diskusi 1 / 0

Asi tak. Zas nějaké čínské testy s 50% přesností. A co teprve by ty příznaky, zas akorát že někomu naměří 37 stupňů nebo berou aji další že ztráta chuti a čichu, bolest hlavy a další. Mimochodem ještě bych dodal že tady ty pseudo testy jsou rády když rozpozná covid od chřipky a ještě k tomu údajně tyto testy testují na určité látky které se v organismu mohou vyskytovat u některých jedinců v určitém množství i přirozeně.

v reakci na
Srb Srb
18.9.20 09:38 v diskusi 0 / 0

Yesssssssssssssssss Tak borci zavázat brusle a jedem ať ho poradně jebne. Hlavně se nebojte osobních soubojů 😀

v reakci na
Bluess Bluess
18.9.20 09:37 v diskusi 4 / 0

Co když si Libor prosadil svůj plán doloženého startu a opravdu se začne až 6. kolem proti Varům

18.9.20 08:55 v diskusi 0 / 0

Nějaký zdroj nebo o co vlastně jde?

v reakci na
ZEROR ZEROR
17.9.20 21:38 v diskusi 0 / 0

To byla jedna ze “zvláštností” které tam byly, tou další zvláštní věcí byla organizace jejich tribun. Některé byly úplně prázdné a na jiných tam byli neskládaní jeden vedle druhého *114*

v reakci na
Pina_Colada Pina_Colada
17.9.20 21:31 v diskusi 1 / 0

Chápu že přístup “budeme dělat co se řekne a možná se nic nestane” sice v teorii zní hezky, ale tady mám problém s tím že i když budeš dělat vocasa na sedačkách v kotlu s rouškama, tak se stejně může stát, že se další den Ken špatně vyspí a zavře zimáky tak jak tak, takže budem ze sebe dělat blby zbytečně. Navíc tady tato vláda (víceméně jako všechny ostatní) je jak malé děcko, bude proste zkoušet furt a furt hranice, co jim dovolíme, než se opravdu nasereme, takže v tomto duchu, pokud budeme stále skákat jak oni si pískají tak se bude furt zavírat, protože si budou pořad myslet, že to nikomu nevadí. Jinak jsem nezaznamenal, že by svaz avizoval postihy za nedodržování opatření a hygiena má dost práce s trasováním lidí, takže pokud Liborovi nepřeskočí a nepůjde udat vlastní kotel, tak to ani nikdo řešit nebude.

v reakci na
Parvus1 Parvus1
17.9.20 18:43 v diskusi 2 / 0

Podle nařízení komentátoři přenosu nemusí mít roušky, takže když vytáhnu mobil a začnu vysílat livestream na Instagram nebo Facebook a komentovat to, tak nic na držce mít nemusím.

17.9.20 18:41 v diskusi 1 / 0

Já to spíš vidím tak, že pravidla platí pouze pokud je někdo vynucuje. Tak doufám, že podobný případ bude tu, že vejdeš a sundáš roušky a normálně si v kotlu stoupnem.

v reakci na
steve_hawkins steve_hawkins
17.9.20 16:06 v diskusi 0 / 0

Na státní musí hodit nějaké podsedáky na schody protože židle by byly dobře o držku.

v reakci na
Gyzy Gyzy
17.9.20 09:50 v diskusi 0 / 0

Tak hodilo by se vědět nějak dopředu abych mohl začít roztáčet 30 kaček na tipáču abych vůbec něco viděl.

v reakci na
Mesicek Mesicek
17.9.20 09:37 v diskusi 0 / 0

Su zvědavý jak to teda dopadne se zítřkem, jestli nám tam Libor do kotle naháže pár židliček nebo jestli lidem na stání převede vstupy na další rok.

16.9.20 16:52 v diskusi 0 / 0

Tak tady bylo něco podobného když město vyhnalo hazard z Brna a musel skončit Kajot. My měli akorát štěstí že se nový generální partner našel hněd, takže nenastaly žádné větší problémy.

v reakci na
Mesicek Mesicek
6.9.20 10:05 v diskusi 3 / 0

To je od Plekyho pěkné, že si na nás vzpomněl *5*

v reakci na
moravak moravak
4.9.20 22:41 v diskusi 0 / 0

Tady s těma rouškama je nejdůležitější proti ním nějak aktivně jít a ne zastávat postoj "Hele, nějak to přetrpíme a pak to přejde". Takhle už jsme přetrpěli jaro, v létě uvolnění a teď se to znova vrací a hrozí, že i v horším měřítku. Tady ti lidi budou stále zkoušet hranice poslušnosti a dokud to lidi budou tolerovat tak budou stále testovat tyto hranice. Důležité je, že tady ty metaforické hranice se nebudou nikdy posouvat o 100km na ráz, ale vždycky o kousek a pak chvilku klid, aby to nikomu nebylo podezdřelé.

Jinak pro mě osobně kromě roušek, které jsou stálá hrozba, ne samy o sobě, ale v tom směru, kdo jejich nošení prosazuje, tak další, co mě nijak neláká tak jsou soupeři, které uvidíme i normálně v EL a celkově ta "ochuzená" atmosféra letních špílů ještě znásobená nynějšími opatřeními. Co se týče podpory klubu, tak si myslím, že 4300 za permicu není vůbec málo, takže v tomhle mám. dle mého, více než splněno a zas nemám pocit, že bych musel Kometě odvádět pravidelné desátky z příjmů, i když hokej je pro mě skoro náboženství.

v reakci na
Gyzy Gyzy
4.9.20 21:05 v diskusi 0 / 0

Tak pro mě to je kombinace ceny a roušek, ale je to tak nějak v poměru 25/75. Za kilo na letní špíl to úplně nevím, něco jinýho by bylo kdyby byly zas nějaký spešl ceny pro permanentkáře.

Mě jde hlavně o ty roušky a nesmyslný opatření a hlavně o ten princip. Za mě osobně nevím proč prostě nejde nejen na hokeji, ale i všude jinde, na co se vztahují opatření, podepsat papír, že si seš vědom rizik a nepatříš do rizikové skupiny, takže odmítáš tady ty všemožný pseudo ochranné prostředky. Navíc takhle pokud by se tyto návštěvy přenesly i do Extraligy, což si nemyslím, protože pro některé je to i o atraktivitě, tak by majitelé měli daleko větší důvod řešit zvolnění tady těch opatření, než když dojde dejme tomu 5000 lidí, v tom případě hrozí, že Libor mávne rukou se slovy "Tak aspoň někdo došel, i když to není plný dům, co se dá dělat." a vrátí se zpátky k ostatním činnostem než aby byl nucen nějak se zasazovat o co největší, potažmo ideálně úplné uvolnění opatření.

Já sám o sobě se bojím toho, aby se ve věci vynucování opatření neangažoval svaz a nezkoušel, že budou jejich zástupci kontrolovat, jak se opatření dodržují na různých stadionech a podle toho se rozdávaly pokuty. To už by bylo úplně na palici. V tomto případě už by asi nestačilo si hodit šálu na pusu přes vstup a v hale chodit normálně.

v reakci na
Gyzy Gyzy
4.9.20 20:02 v diskusi 1 / 0

Škoda, že se dnešní špíl nikde nevysílal minimálně soudě podle výsledku a taky vašich ohlasů. Jsem rád, že frajeři byli schopní navázat na včerejší výhru ve Zlíně a potvrdili formu i proti silnému soupeři. Dneska jsem byl trochu skeptický, protože v mých očích si to Zlín prohrál sám, hlavně svou nedisciplinovaností. Abych na konec shrnul, tak jak už tu bylo zmíněné, tak přesilovky celkem dobře fungují (dneska 3/5 gólů v početní výhodě) a navíc se konečně zapojují i beci do nějaké produkce, hlavně teda Ralfs a včera něco připojil i malej Libor. Teď ještě začaly něco sypat i ostatní lajny a mohlo by se na to dát letos i dívat.

1.9.20 07:00 v diskusi 0 / 0

Tak mě osobně se to týká akorát v šalinách protože na úřady ani do nemocnic se nechystám. Navíc ve šmirglu to budu mít víceméně akorát na nástupu a pak zdarec.

v reakci na
ZEROR ZEROR
31.8.20 22:11 v diskusi 5 / 0

Taky není expert jako expert. Někteří jsou opravdoví experti a jiní zas jdou vládě na ruku.

v reakci na
Streetman Streetman
31.8.20 21:10 v diskusi 8 / 0

Mě by zajímalo jestli ti kluci co mají pozitivní čínskou chřipku jsou zavření jenom kvůli testům nebo jim i něco je. Neřeknu, kdyby po tréninku došel frajer za doktorem, že se nějak necítí, ten mu vezme sliny a řekne ajo ty máš koronapičuse. Vůbec nedává smysl takhle obírat borce o jejich živobytí kvůli tomu, že by mohli dostat nějaký virus, který je vlastně neohrožuje na životě, protože kolik profi hokejistů má problémy se srdcem, dýchací problémy nebo obezitu. Ať se chrání akorát ohrožení lidi a omezují se akorát nemocní a ostatní se nechají na pokoji...

25.8.20 11:50 v diskusi 2 / 0

Tmavé dresy
Světlé dresy

v reakci na
Halvar Halvar
25.8.20 10:49 v diskusi 0 / 0

Abysme přešli na trochu lepší notu, tak zaznamenal někdo nové dresy, ve kterých hrajou mládežnické kategorie? Kdyby s podobným směrem ubíraly aji dresy A-týmu, tak bych se nezlobil i když vidím, jak už tu někteří z vás chytají záchvat, jak je Kometa akorát modrobílá a červená tam nemá co dělat *5*

20.8.20 20:21 v diskusi 1 / 0

Takhle je to bude bolet daleko víc, že to měli na dosah *5*

v reakci na
SSLEEP SSLEEP
20.8.20 20:21 v diskusi 9 / 0

Tak aspoň nekončíme s prázdnou, ale i tak skóre 8:20 stojí za zamyšlením.

20.8.20 15:10 v diskusi 0 / 0

Jim nezazlívej, že borci nechcou zapotit dresy, aby lidem, kteří je vydraží, doma nesmrděly.

v reakci na
petman petman
20.8.20 15:09 v diskusi 1 / 0

Odchod? To že tam zahraje špíl znamená že tu končí nebo co? 😳

v reakci na
Necro Necro
19.8.20 19:22 v diskusi 2 / 0

Tak já to mám víceméně stejně, že nésu zvědové na kyselé babky, prodavačky plné strachu a už tak nasrané řidiče MHD. Jinak co se týče uvolňování opatření, tak mě osobně by mohl někdo nazvat až extrémistou, podle přístupu, protože bych prostě vytrval dokud se neodvolá poslední "proti-pandemické" opatření. Úplný klid bych měl, kdyby nám vládla strana, která není jenom rebrand KSČM, ale to už jsem se tady obrazně rozběhl a přeskočil hranici pravidel diskuze o nezatahování politiky sem.

Každopádně když zůstaneme ještě lehce u politiky, tak jsem 100% pro svobodu projevu a názoru ať už je jakýkoliv a nepatřím mezi lidi, co se přestanou bavit s přáteli, protože mají jiné názory a volí jinak a s vámi to prostě beru stejně, že skoro všici tu jsme Komeťáci a dá se s vama bavit. Takže abych dokončil myšlenku, tak mě osobně je jedno jestli se bavíme o politice, ale respektuju přání ostatních, že tady to prostě nechcou tímhle špinit.

v reakci na
steve_hawkins steve_hawkins
19.8.20 18:02 v diskusi 7 / 0

Nic jako kompromis, po kterém se jedna ze stran nebue cítit, že s ní bylo vyběhnuto, neexistuje.

Navíc, proč bychom měli přistupovat na tyto dementní hry s hadrami a neviditelným nepřítelem. Jasně nechceme to podceňovat, ale zas se taky nemusí z lidí dělat mrzáci, kteří budou moct chodit akorát do práce a zpátky domů s tím že nějaké restaurace nebo kultura je jenom pro pár šťastlivců. Lidi by normálně měli začít kašlat na tyto opatření a navíc kluby by se měly spojit s ostatními poskytovateli zábavy a jít proti těmto autoritářským opatřením.

v reakci na
steve_hawkins steve_hawkins
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 27 > Konec [strana: 1/27, záznamů: 810]
Copyright © 2018-2020 Kometafans.cz | Všechna práva vyhrazena smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Podmínky užití | Ochrana údajů | Kontakty | RSS
verze v1.18.0 | Roadmap
Autorem webu je RJwebdesign - tvorba profesionálních webových aplikací, specialista na sportovní systémy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace