Emanuel Bacigala - Komentáře


6.1.22 13:44 v diskusi 0 / 0

A že zrovinka 3nec. Onehdy psali jak jsou nejlépe chráněni od 🦠. Jejich majitel tříská desítky milionů z očkování a testovaní. Inu jednomu se nezavděčíš 🤷🏻‍♂️

15.11.21 14:37 v diskusi 8 / 0

Rodinné důvody zo Slovenska:

"S Marcelom sme boli v posledných dňoch počas reprezentačnej prestávky v osobnom kontakte. Po tom, čo sme zistili, že nie je celkom spokojný so svojou rolou v Komete, sme mu predostreli konkrétnu ponuku na pôsobenie v Slovane. Napokon sme sa celkom rýchlo dohodli. Marcel je víťazný typ hráča, túži nielen po plnohodnotnej úlohe v mužstve, ale najmä po tímovom úspechu. Verím, že v Slovane sa nám spolu podarí oboje," povedal na margo príchodu produktívneho útočníka generálny manažér HC SLOVAN Maroš Krajči. 🤷🏻‍♂️

27.10.21 08:41 v diskusi 0 / 0

A k tomu 3 ks Starobahna, a středa jak vymalovaná 🤭🙂

v reakci na
Bernie79 Bernie79
22.11.20 16:17 v diskusi 0 / 0

Sežeňte golmana! Jinak když hrají 3x týdně, tak by jednoho golmana zavařil. Ty ortopéde! 🙏

v reakci na
Mesicek Mesicek
3.3.20 09:57 v diskusi 0 / 0

Plísní de vo druhé tympl. Nám de vo ?. Tak se naša vytuněná sestava plná láčovéch kalósků přetrhne. ?

v reakci na
Mesicek Mesicek
19.2.20 16:03 v diskusi 0 / 0

Zdravím čtenáře Sportu a iSport.cz z rakouského Lustenau, kam jsem na stará kolena odešel hrát Alpskou ligu, což je vlastně druhá nejvyšší EBEL. Přivítali mě tu hezky, klub má dobrou úroveň, já se jim napoprvé odvděčil třemi asistencemi při výhře 5:1 nad béčkem Klagenfurtu. Tak uvidíme, jak to půjde dál. V dnešní době není problém být v obraze i na dálku, a tak na tomto místě budu dál poskytovat svoje postřehy z dění v českém hokeji, především v extralize.

Musím zmínit, že mě zaráží, že ani po pětačtyřiceti odehraných kolech Kometa nenašla svoji tvář. Pro mě je Brno ligovým kolosem, mělo by se pohybovat výš a hlavně musí předvádět atraktivnější hokej.

V tom týmu je zároveň všechno a nic, nemá to potřebnou chemii ani kdovíjaký výhled do budoucna. Nevidím tam jasný směr, kterým by Kometa chtěla jít. Celkově se mi nelíbí, jakým stylem se prezentuje a rovněž jaké hráče si pořizuje.

Vyzkoušejte iSport Premium. Nyní na 30 dní ZDARMA exkluzivně v mobilní aplikaci iSport. Více ZDE >>

Průšvih je, že Brnu hraje jedna lajna, které se bohužel zranil centr Holík, pryč je hromadu týdnů a bez něj je mančaft o dost slabší. Ale je to jenom jeden hráč, i bez něj si musí poradit.

Libor Zábranský měl nedávno ve Sportu vynikající otevřený rozhovor o penězích v extralize, popsal to velmi trefně. Na druhou stranu se nemohu ubránit dojmu, že v Kometě vyhazuje peníze oknem.

Nebojí se zaplatit hráče, teď je otázkou, kdo si je tady zaslouží.

Ten hráč už musí něco umět, navíc by se měl podílet na výchově mladších kluků. Ne že si pořídím za velké peníze hráče, který mi hraje průměrně. Pak ať bere průměrnou výplatu a nehraje za peníze rozdílového hráče, když jím není.

Vím, že fanoušci Komety nesli nelibě odchod Honzy Hrušky do Vítkovic, kovaného Brňáka. V mých očích ovšem Hrouda předváděl dlouhodobě průměrné výkony, někdy i podprůměrné. Leccos bylo dané menším prostorem na ledě, ale jen tím to není.

On sám si musí sáhnout do svědomí, co mohl udělat lépe, co hrálo proti němu. Majitel klubu nemůže řešit, odkud kdo pochází. Pokud hráč nemá odpovídající výkonnost, je to zboží k obchodu. Na pozici druhého centra potřebujete produktivního hráče, jímž bohužel Hruška nebyl.

Diskutabilní ovšem je výběr nové posily na jeho místo. Rudolf Červený se dostavil z Hradce po otřesu mozku, celou sezonu nemá dobrou a navíc je šíleně drahý.

Nebo Šimon Stránský z Vítkovic. V Ostravě stagnoval, čekali byste, že ho to v Brně nakopne, ale nehraje nic extra. Šest zápasů, jeden bod, to je slabá vizitka. Nevím, než takhle vyhazovat peníze, to mi přijde jako lepší řešení schovat si je na příště a dávat pořádnou šanci mladším hráčům, něco budovat. Nebo na trhu lépe hledat.

Další věc: kádr Komety překypuje útočníky. Libor Zábranský s nimi stále obchoduje, ale já problém vidím spíš vzadu, kde není žádný jednoznačný lídr se stálou formou. Někoho takového stabilního přitom Brno nutně potřebuje. Klukům v defenzivě přibývají léta.

K diskuzi je i pozice vůdce týmu. Myslím, že až teď se ukazuje, jak klíčovým hráčem týmu byl Leoš Čermák. To byl borec, který vám udělal kabinu, dokázal na sebe nabalit ostatní, uměl jim vštípit, jak se na ledě chovat. Kometa s ním a bez něj je odlišná. Za Čermáka, ať už měl výkonnost jakoukoli, bylo Brno odolnější, protivnější, hůř se proti němu hrálo.

Když to vezmu z globálu, Kometa měla po dvou titulech sáhnout k přestavbě kádru, s výhledem na budoucnost. Pomalu hledat typologicky správné hráče, po jednom klukovi to postupně měnit. Možná to tak i Libor zamýšlel, ale netrefuje se ideálně.

Trefuje kachny, jenže krásné labutě mu unikají. Přitom Kometa je vedle Třince jednou ze dvou hokejových organizací, v níž by měli hrát nejlepší hráči, co jsou k mání, protože tyhle kluby disponují největším množstvím peněz.

V úterý Kometu čeká Hradec, po výprasku v Karlových Varech od ní každý očekává razantní zlepšení. Ale to samé Mountfield, který schytal šestku v Třinci. V každém případě to hlavní se odehrává dole mezi Vítkovicemi, Kladnem, Pardubicemi a Litvínovem. V posledních kolech to bude asi jen pro silné povahy a pro politicky schopné činovníky.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-radek-duda/375912/kometa-vyhazuje-penize-zabransky-trefuje-kachny-labute-unikaji.html

v reakci na
hockeygod hockeygod
19.2.20 12:19 v diskusi 0 / 0

nevím jestli to už tady někdo dával tak kdyžtak sorry jako *25* https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-radek-duda/375912/kometa-vyhazuje-penize-zabransky-trefuje-kachny-labute-unikaji.html

16.2.20 12:18 v diskusi 0 / 0

Tvl ty musíš bét na ty koc pěkně nabróšéné *5*

v reakci na
Bassta Bassta
15.2.20 08:21 v diskusi 2 / 0

Bé, že bych šel na hokej? *5* Libor se už omluvil, myslím že v úterý by mohli udělat bod. Hradec ztrácí na 6 flek 5 bodů a májó špil k dobru. Vyprodáno na tuty nebude, jelikož je to v kisně na ČT. Což je při ceně lupeňů, vynde levněji, když se na to podívajó někde ve špeluňce.

v reakci na
Bernie79 Bernie79
27.1.20 12:37 v diskusi 0 / 0

Jen 2 zápasy? no to by se Vikin opět vyznamenal. Vlach je recidivista, tak očekávám od 5 zápasů víc. Nebo počká až někoho zmrzačí? *25*

v reakci na
ZEROR ZEROR
11.4.19 19:57 v diskusi 0 / 0

Sóhlasím ale nemohl jsem jinak

v reakci na
Gerhard Gerhard
11.4.19 19:47 v diskusi 0 / 0

Tvoje početí byl debakl *116*

v reakci na
Mesicek Mesicek
11.4.19 19:41 v diskusi 4 / 0

Pesimisté a trenéři (a Měsiček) nechť se vyblejou a v sobotu utopíme koťátka ?

11.4.19 16:44 v diskusi 0 / 0

Uzavření „kauzy Ševc“. Aleš Mrázek v osobním dopise vysvětlil svůj podnět Liboru Zábranskému:

Pan Mrázek to netrefil s tím Trešlem a druhou ligou. Byla to baráž, a byl jsem na šplilu osobně. René Ševěček prosekl loket až na kost Michalu Konečnýmu, kterého posléze vysypali z nosítek u rolbaře Holánka dva pořadatelé, kteří ho nesli na ošetřovnu pod hlavníma schodama na šití. Tímto považuji kauzu za uzavřenou.

*196*

A pome *225*

2.4.19 18:38 v diskusi 1 / 0

Ty seš taky zabržděné ?

v reakci na
Mesicek Mesicek
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 15]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace