Úvod / Uživatelé / charlie / Komentáře

charlie - Komentáře


22.11.20 13:20 v diskusi 2 / 0

pro nás fans užitečnej rozhovor. jde vidět, že s trenérem zvenčí se prostě do nějaké bližší budoucnosti nepočítá. osobně mám docela velkej problém s odpovědí na poslední otázku. aby libor řekl, že mu vůbec nevadí, že jsme za rok 2020 v extralize poslední, mi přijde jako poměrně silný kafe s ohledem na kádr a třeba i s tím, že máme s přehledem nejdražší vstupný v lize. přestavba nepřestavba, kometa nemůže být v lize nejhorší ani náhodou.

v reakci na
Mesicek Mesicek
18.11.20 12:46 v diskusi 8 / 0

za mě určitě lepší než kdyby tady bylo totálně mrtvo, některý názory jsou určitě zajímavý a podnětný a rád si je přečtu. když jsou výsledky a výkony dlouhodobě špatný, tak je celkem logický, že se tady chválit nebude. když je to slušnou formou, tak je to přece v pořádku. je to DF, tak se diskutuje. navíc si nemyslím, že nejlepší fanoušek je ten, kterej nikdy za žádnou cenu nenapíše žádnou kritiku, aby se pak mohl mlátit v prsa, že "já jsem vám to říkal" atd. za to, že zřejmě ty sám už jsi unavenej ze všech těch nářků tady, může svýma výkonama právě a jenom kometa. a na ní je, aby i atmosferu tady na fóru, zlepšila.

v reakci na
Medved Medved
18.11.20 12:35 v diskusi 2 / 0

naprosto souhlasím. a martinec je zajímavej tip, i když šance, že by někdo takovej přišel, je podle mě hodně malá. HK pod ním hrál výbornej útočnej hokej, s náma dostali výtěr ve čtvrtfinále, protože trochu naivně hráli to, co v základní části a my je vyučili v produktivitě. radši se budu dívat na svižnej hokej se spoustou šancí a milerád obětuju výsledkově několik zápasů. i když s naším kádrem by tam podle mě časem musela být příma úměra kvalitní hokej rovná se výsledky. ať mi nikdo neříká, že takovýho PRM tady ten hokej ještě baví...

v reakci na
Streetman Streetman
17.11.20 19:57 v diskusi 18 / 0

každej soudnej člověk vidí, že od druhýho titulu jde ten mančaft jen dolů. první sezona a semifinále se dá brát jěště v pohodě, i když už tehdy ten problém začínal. dobře si pamatuju, jak se tady pořád řešilo, že nám hraje jen jedna lajna. loňská sezona už byla za mě až na úvod herně katastrofální, korunovaná zápasy, kdy jsme podpořili bodama všechny namočený týmy(v čemž letos pokračujeme-minulej týden litvínov, dnes pardubice), to je něco, co se kouše těžko. letos za osm kol jediná tříbodová upocená výhra, to se snad s ambicema a jménem komety slučovat nemůže. a že hrajeme nezáživnej, nudnej hokej si už dávno všimla media a bohužel i osobnosti jako vůjtek starší a pod. je jedno, jestli za nás hraje mueller, schneider nebo defazio. každej se časem začne topit v našem "systému". tak snad už si to nejvyšší uvědomí...

27.9.20 20:32 v diskusi 2 / 0

Pořád zmiňovat Dreksu je alibismus. Nás určitě nevytrhne borec, kteryho nechtěli ani v Karviné. Bude velice těžký dostat pod sebe tři týmy. Přitom spadnout letos by bylo kriticky. Ve druhé lize s dalšíma dvěma ligacama, když přímo postoupí jen jeden...

v reakci na
Komeťák Michal Komeťák Michal
18.9.20 13:03 v diskusi 0 / 0

patří o vlákno níže pod infinityho.

v reakci na
charlie charlie
18.9.20 13:01 v diskusi 0 / 0

jasně, ale on myslím svaz v téhle době ani nemá jinou možnost, než to takhle narychlo schválit. nemůže si vzít na triko takovou zodpovědnost. na druhou stranu by to mohl být velkej precedens do příštího průběhu této sezóny. nedaří se, čeká mě těžkej soupeř, tak stačí říct, že se pár hráčů necítí a je to, zápas se odkládá. já nechci kometu z ničeho podezřívat, doufám, že je vše tak, jak se prezentuje a hlavně, že začneme brzo hrát.

18.9.20 12:44 v diskusi 2 / 1

teoreticky kdyby ty testy teď vyšly negativně, tak by to měli zkontumovat ve prospěch třince, protože kvůli nachlazení/chřipce šesti hráčů se těžko můžou odkládat zápasy. doufám, že to libor a spol. mají celý dobře promyšlený... abysme z toho akorát neměli z ostudy kabát. přijde mi zvláštní, že přesně v den prvního zápasu se objeví podezření u týmu, kterej jako jeden z mála(možná jedinej) nechtěl začít v termínu.

16.9.20 22:42 v diskusi 1 / 0

Pamatuju na Hájka, jak v sedmnácti kvedlal play off v páru s Honzou Hanzlikem. Byl jsem zvědavej na jeho progres, ale co už, ať si jde, kam se mu zlíbí. Spíš mě mrzí, že u nás není Filip Král. A moc se těším na Zbořila.

30.8.20 19:33 v diskusi 0 / 0

pachli měl v týdnu menší zdravotní problémy.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
18.8.20 22:43 v diskusi 0 / 0

57 let je příliš brzo. Díval jsem se na jeho statistiky u Jets v 80.letech a klobouk dolů. Pravá legenda.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
18.8.20 22:02 v diskusi 6 / 0

Mě už teď uklidní jen Liborovo legendární "Hráčům obrovsky věřím“*91*

17.8.20 15:34 v diskusi 4 / 0

když už koronašaškárna v diskuzi přehluší příchod klepiše, tak je co říct:) je správný ,že už se lidi bouří, protože když bude většina proti, tak ti u koryta to vzhledem k volbám budou muset taky brát jinak. vynervovat lidi se jim ze začátku povedlo, logicky, když o tom nikdo nic nevěděl. teď už je to jen úsměvná komedijka. škoda, že se neberou nazóry třeba profesorů pirka nebo koláře, kteří v podstatě říkají, ze největší nebezpečí té nemoci spočívá v davové hysterii. ale těmhle kapacitám se naslouchat nebude, nehodí se to.

13.8.20 19:08 v diskusi 3 / 0

Přiznám se, ze toto mi vadí obrovsky. Borci ze zahraničí jedou naplno i v přípravě, naši na to hazou bobek. Tak pak ať se nedivime, že nám v hokeji celkove totálně ujel vlak. Když mužem, tak to prostě odrbem. Randyho mi je už regulerne líto. Z NHL nebo ze Švýcarska takovej přístup asi nepoznal.

v reakci na
Dusek Dusek
13.8.20 18:49 v diskusi 11 / 0

Výměna trenerskyho štábu je fakt nezbytná. Provetrat, otevřít ventilacky. Samozřejmě obrazně. Tak vycpelej tým v lize není. Štve mě, že to musím napsat. Tady nejde o to, že je to příprava. My hrajeme strašně špatně už dva roky. Pomůžu si prikladem z fotbalu. Vrba je super úspěšnej trenér, ale ke konci to už pod ním v Plzni absolutně nefungovalo. A to měl za sebou velký úspěchy. Kometa je ve stejné situaci. Můj názor, nikomu nevnucuju.

13.8.20 18:20 v diskusi 1 / 0

Dusku, když uz i ty ztrácís nervy, tak je co říct, vítej v klubu:)

v reakci na
Dusek Dusek
11.8.20 20:55 v diskusi 2 / 0

rudo, asi si pamatuješ, že tady byl pár let asistent. bral celou sadu medailí a barák má postavenej v kobylí, kousek od brna...

v reakci na
Rozzureny Ruda Rozzureny Ruda
11.8.20 20:44 v diskusi 6 / 0

letos už by to asi bylo passé, ale od příští sezony bych zkusil pešouta. zná to tady, má ke kometě vztah a co hraje s nízkorozpočtovýma varama je za mě palec nahoru.

v reakci na
Cissé01 Cissé01
11.8.20 20:34 v diskusi 3 / 0

v základní části chceme být pátí, šestí, ve skupině poháru chceme skončit nejlíp poslední. tak mi nějak přijde, ze vlastně kometa má za úkol cca 50 procent zápasů prohrát. neomlouvejme to pořád dokola, že je to účel a podobně.

v reakci na
Dusek Dusek
11.8.20 20:22 v diskusi 13 / 0

stokrát si můžeme říkat, že je to jen příprava a beru, že by se neměla přeceňovat, ale... to jak si kometa zahrává s přízní fanoušků už mi přijde docela přes čáru. ke konci ligy jsme rozdali body skoro všem chudákům(omlouvám se za ten výraz) a v přípravě pokračujeme ve stejným módu. ono není ani náhoda, že jeden z mála, co něco hraje, je schneider, kterej zatím není tímhle přístupem infikovanej, ale obávám se, že ho to semele taky. za takový "představení" nemůže libor požadovat 350 korun ,ať je doba složitá jakkoli. jen tak mimochodem. v liberci v roce 2017 stál lístek na finále proti nám 330 korun, na finále extraligy... pro mě bude kometa vždycky obrovská srdcovka, ale tenhle přístup už mi začíná vadit. za mě je nezbytný, ať libor sežene plnohodnotnýho trenéra, ne někoho jako hodnýho strejdu fialu, kterýho mi bylo až líto, hráči s ním zametli. dřív to bývalo tak, že se šlo doma na výhru, venku se třeba spíš prohrávalo, ale ok, to se tak nějak bere. teď dojedou vary, olomouc, pardubice a člověk se bojí, že to dostaneme doma výprask.

11.8.20 15:17 v diskusi 3 / 0

ja si myslím, že zaťa je dobrej kapitán. ono ať je to jak chce, tak třeba i takový hodnocení toho, kdo má céčko na dresu, se stejně odvíjí od toho, jak mančaft šlape. vyhrává se, vše ok, prohrává, špatný, včetně kapitána. a v tomto má martin smůlu, že jsme v minulé sezoně odehrali spoustu zápasů, kdy se prostě vyhrát nechtělo. celkově to byl strašně divnej ročník, ale zaťa jako jeden z mála táhl celou sezónu, hrál výborně, i když byl peter a holas zraněnej. nedávno byla o něm celá strana v novinách, kde sám říkal, že pokud se mu něco nelíbí, tak vůbec nemá problém v kabině zařvat, což taky hodněkrát udělal. za mě není v kádru lepší adept na kapitánství než on.

v reakci na
petman petman
10.8.20 22:03 v diskusi 0 / 0

samozřejmě pokud by byl zdravotně v pohodě, to je jasná věc. ale řekl bych, že jeho angažmá u nás nikdy ani nebylo na stole. reálnější byl asi ten horák, bohužel si vybral jinak.

v reakci na
fajmik fajmik
10.8.20 18:56 v diskusi 3 / 0

Plekyho konec mě mrzí. Ale důvody jsou jasný a pochopitelný. Samozřejmě kdyby šel do Sparty, tak by to vypadalo všelijak, ale spíš pomůže Jardovi,pokud bude ještě hrát. Co se posílení týká, tak Libor minulej týden v rozhovoru pro Sport říkal, že na trhu momentálně nevidí nic zajímavýho. Sobotka by byl samozřejmě vybornej, ale ten by v podstatě převzal Plekyho smlouvu, takže ho nečekám. Libor bude myslím rád, že v této dobe ušetří. Dnes jsem četl rozhovor s Horakem starším, říkal, že synator měl nabídku i od nás. Škoda,ze šel k Rumunum. PS:dá se nekde vsadit, kterej tým bude nejhorší na buly? Teď jsme asi největší "favorit":))

8.7.20 22:14 v diskusi 0 / 0

to ano, ale když remizuješ venku u kandidáta na postup(byť smolně) nebo doma s duklou, tak se to ještě jakž takž dá brát, všechno se prostě vyhrát asi nedá a za jaro si asi zbrojda zaslouží absolutorium. ale ztratit doma s ústím nebo ve vlašimi, třinci je trestuhodný... za mě: dát teď klíčovým hráčům volno, ať jedou klidně na týden na dovolenou a zapomenou na fotbal, protože už budeme tak jako tak druzí a mezi sezonama už žádná dovolená nebude. jedinej, koho dotrénovat, je pachlopník, aby v klidu vydržel případnou baráž dvakrát 90 minut(možná i víc). nedávat ho do zbylých dvou kol, aby ho nějakej přemotivovanej blázen nepřejel, je to jednoznačně náš klíčovej hráč.

v reakci na
Mesicek Mesicek
8.7.20 21:11 v diskusi 3 / 0

bohužel je to tak, ale i my jsme některý výsledky vydřeli v posledních minutách nebo i v deseti lidech... bohužel chyba se stala už na podzim a remízy s vlašimí, ústím, prohra v jihlavě v poslední minutě nebo na žižkově po velmi špatném výkonu nás zřejmě budou stát postup. pokud opět zůstaneme ve druhé lize, tak už to prostě chce jít tvrdě za prvním místem od prvního kola a ne to zase zoufale honit na jaře jako se to u nás děje každou druholigovou sezonu(včetně té před osmi lety).

v reakci na
Pedro28 Pedro28
8.7.20 19:20 v diskusi 1 / 0

Ten pocit, když člověk ví, že tam ten gól na konci stejně dotlaci... Teď už jakýkoli úvahy o prvním místě jsou zbytečný. Musíme doufat, že se to dohraje včetně baráže, abysme měli aspoň nějakou šanci. Bohužel prvoligistum, a teď hlavně Karviné staci, aby nevyšly dobře testy a jsme v zadeli. Za mě je neuvěřitelný, že by za nezodpovednost prvoligyvych týmu měly být potrestaný ty druholigové, ale takto je to nestaveny a zřejmě s tím není hnutí.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
3.7.20 19:43 v diskusi 3 / 0

asi ani 9 bodů v posledních třech zápasech už by nám nepomohlo. takže případný rozšíření na 18 mančaftů už zustává poslední nadějí. tak nějak si přeju a doufám v to, že když první liga dostala ten obrovskej bonus toho, že se nebude sestupovat, tak by to částečně mohli aspoň vrátit druhé lize a vzít nahoru první dva. ale asi to bude složitý jednání, pravděpodobně by se musela na ten rok zrušit nadstavba a hrát se 34 kol. a tady kdoví jestli je to vůbec možný. ale prvoligový kluby se k nadstavbě zatím staví celkem rozpačitě, tak třeba nějaká naděje je.

v reakci na
Pedro28 Pedro28
29.6.20 20:12 v diskusi 2 / 0

co se týká oslabení, tak pořád nějak nechápu, proč na něj chodí peter. v tom jsme asi docela rarita.

v reakci na
pekbit pekbit
24.6.20 19:09 v diskusi 4 / 0

velká úleva... my si ty zápasy děláme takový dobrodružný. jednou červená v prvním poločase, pak neproměněná penalta... dneska už jsem přestával věřit, ale hladík to udělal perfektně. snad mu to pomůže i do dalších zápasů. ještě žijem, tak snad se vše nerozhodne u kulatého stolu...

v reakci na
Pedro28 Pedro28
18.6.20 21:58 v diskusi 1 / 0

to ano, vlašim je taková jejich druholigová farma. ale větší kvalitu pouštějí prvoligovým. juliš olomouc, pulkrab bohemka, plechatý jablonec.

v reakci na
geremi geremi
Předchozí 1 2 3 4 5 6 > Konec [strana: 1/6, záznamů: 170]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace