Úvod / Uživatelé / cejtomas / Komentáře

cejtomas - Komentáře


10.1.21 11:16 v diskusi 0 / 0

No, on neskončil u toho, aby Gebre Selassie nehrál za českou repre, ale že by za ní neměl hrát Sima. Řekl, že Sima určitě ne a že už Gebre Selassie byl na hraně, ale on se tady narodil, matka je češka, takže za mě v pořádku. Moc jsem nepochopil, proč se z toho dělá takové haló. Taky moc nechápu, proč by měl hráč Senegalu vzít český občanství a hrát za českou repre. Jsme ČR, tak snad pořád máme dost fotbalistů, kteří se tady narodili a můžou za nás hrát. A jestli nedokážeme držet výkonnost jakou bychom si představovali, tak přece nebudeme z 18 letých cizích kluků dělat český fotbalisty. Řekl to asi blbě, ale to haló co z toho bylo už je jen odraz dnešní divné doby 🙄

v reakci na
Infinity Infinity
19.10.20 22:27 v diskusi 4 / 0

Možná sem to špatně napsal, ale nemyslel jsem, že Ujčík řval něco o plynu, tudíž do úst jsem mu nic nevložil. Psal jsem příklad v souvislosti Libora. Je jedno jestli by řval, něco házel nebo tam jen stál a pak se vypovídal do novin o všem, jak byl na 10 místech zároveň a všechno viděl a na všechno jsou důkazy. A to příklad Ujčíka je. Takže za mě ano, ten člověk je hlupák a má v hlavě slámu, bohužel.

v reakci na
Gaston Gaston
19.10.20 22:07 v diskusi 6 / 1

Nevím, ale jsou podle mě funkce, kde se dotyčný za soukromou osobu schovávat asi moc nemůže. To je to stejný, jako by tam jel Zábranský, zařval si tam něco o plynu, nebo by podobně blil do novin a pak by za deset minut vystupoval za Kometu úplně jinak s tím, že to před tím bylo za soukromou osobu. Inteligentní člověk v nějaké "veřejné" funkci má dost rozumu na to, aby to ve svém postavení ustál a pak jsou ti bez rozumu jako Ujčík. Jednou je zaměstnanec Českého hokeje, tak by měl jako Český hokej vystupovat.

v reakci na
Gaston Gaston
19.10.20 17:03 v diskusi 8 / 0

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/385871/ujcikovo-svedectvi-z-demonstrace-policejni-provokace-ucpane-vychody.html

Opravdu předseda hokejové disciplinární komise chce docílit dialogu s vládou účastí na včerejší demonstraci? Ten člověk je úplně mimo.

19.10.20 15:38 v diskusi 5 / 0

Přesně tak. Tady k něčemu došlo a pitvá se, jestli byli přítomni a jakou měli roli provokatéři PČR. Ale kdyby tam nebyli, tak by se něco změnilo? Nezměnilo by to vůbec nic. Ty invidua tam jeli s cílem se porvat, měli zbraně a dopředu bylo jasné, jak to skončí. Na hooligans.cz je fotogalerie, kde mimo jiné jsou bohužel i vidět barvy a znaky Brna a i Komety. Nevěřím, že jakákoliv přítomnost těchto skupin z Jablonce, Liberce, Pardubic atd mohla být nějak demonstraci prospěšná. Nemohla, stejně jako nejsou společnosti nijak prospěšní tito jedinci.

v reakci na
madik madik
19.10.20 14:18 v diskusi 0 / 0

Psal si o tom, že nastupuje do policejního auta. To na těch tvých 4 fotografiích opravdu nevidím. Takže jak to je? Ano, vidím fotku, vidím, že má obušek, ale to je tak asi všechno. Rozhodně bych si z toho netroufal dělat závěry, že je to příslušník PČR.

v reakci na
filipos filipos
19.10.20 10:05 v diskusi 9 / 0

No tak tohle video nahrané hooligans.cz toho říká asi tolik, kolik toho říct dle inteligence autora asi může. Člověk v civilu, který přijde k policejnímu autu a odjede.

A? Co to jako ukazuje, že na akci byl někdo v civilu, z řad policie, který monitoroval situaci v davu, mohl to být někdo z extremistického, kteří na místě zcela jistě byli? Na tom videu není nic, čekal jsem, že hooligsns.cz budou mít větší kreativitu, aby ukázali, že byli obětí policejní brutality. Ale to jistě přijde.

Jestli chceš obhajovat tuto "poklidnou" demonstraci, kde nebyl dodržen zákon od začátku, pořadatel neuposlechl nařízení k rozpuštění akce (respektive až po hodině), zaznívali tam hesla o plynu a podobně, tak jsi to zde mohl napsat už večer, protože evidentně se ti do rána bohužel nic rozumného v hlavě neurodilo ☝️

v reakci na
filipos filipos
9.10.20 10:02 v diskusi 1 / 1

Pan Dusek nám k tomu dá palec hore, ale ke kdejaké 3,14čovině nám přidá trapný komentář k trapnému příspěvku Uploadera. Děláte z tohoto fóra totální žumpu a někteří si zde už myslíte, že je to snad jen vaše fórum. Mě osobně tento styl diskuze naprosto odrazuje tento web navštěvovat. Bohužel. Jen tak dál pánové, vedete to skvěle.

v reakci na
Jaz99 Jaz99
1.10.20 11:59 v diskusi 1 / 0

Kolář určitě nechytil penaltu díky tomu, že nestál na lajně o 5cm. O to právě jde, že tím nezískal absolutně žádnou výhodu. Takže to rozhodnutí bylo naprosto proti fotbalu obecně. Naopak, Dánové dírou v pravidlech získali výhodu, kdy absolutně proti logice můžou na opakovaný kop poslat jiného hráče. Ano, tímto vším jde fotbal úplně do prdele bohužel. Celej VAR místo aby pomáhal, tak škodí fotbalu. Měl by rozhodovat jen situace, které vedou k jasnému ovlivnění zápasu, například fauly ve vápně. To, že to rozhoduje centimetrové situace je kravina.

v reakci na
Infinity Infinity
30.9.20 22:48 v diskusi 3 / 0

Vražda v přímém přenosu. Tohle byla naprostá kravina. A i špatně pro český fotbal. Sorry jako.

v reakci na
Bluess Bluess
28.1.20 10:05 v diskusi 0 / 0

Ano, třeba já bych o permici na dobré sezení docela stál. Chodil jsem na stání, pak jsem kvůli práci permici neměl a teď už jedině kvalitní sezení. A takových nás bude dost myslím.

v reakci na
Bitcoin Bitcoin
11.12.19 05:27 v diskusi 3 / 0

Hromy blesky v šatně Komety? Pořád spíš azuro, sem tam mráček. Trenér a majitel klubu Libor Zábranský je i po dvou víkendových porážkách v Plzni a v Pardubicích v naprostém klidu. Prý ví, proč jeden z favoritů extraligy klopýtá, tahá nohy za sebou a nahání puk. „Kluci na to mají právo,“ stojí dál za týmem, který dohání kondiční resty. „Spravíme to,“ ujišťuje šéf. Necítí potřebu křičet, vynucovat si lepší výkony násilnými metodami. Tohle je pro Libora Zábranského slepá ulička. Na hráčích vidí, že v zápasech prostě nemají kde brát. Takže se v Brně tvrdě trénuje, pilují se systémové věci a čeká se na návrat Martina Erata, Marka Čiliaka a Petera Muellera. „Nemám z toho velkou hlavu,“ ujišťuje kouč po dvou zpackaných partiích.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/372854/zabransky-vi-proc-kometa-prohrava-malo-se-trenovalo-tymu-ale-veri.html

2.4.19 16:13 v diskusi 2 / 0

Nádhera pánové! ;-)

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 13]
Copyright © 2018-2021 Kometafans.cz | Všechna práva vyhrazena smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Podmínky užití | Ochrana údajů | Kontakty | RSS
verze N | Roadmap
Autorem webu je RJwebdesign - tvorba profesionálních webových aplikací, specialista na sportovní systémy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace