Úvod / Uživatelé / bubakovo / Komentáře

bubakovo - Komentáře


12.1.20 23:22 v diskusi 0 / 0

Neměl by jak hráč tak puk na modré jasně dozadu :)

v reakci na
Rody Rody
30.10.19 10:33 k článku 1. sezóna TipLigy za námi! 3 / 0

Já se omlouvám za neúčast psal jsem potom prosbu o vyřazení jsem teď momentálně hafo vytíženej ani nemám čas sem pořádně lozit !!! Takže ještě jednou sorry a snad jste pode mnou nezlomili hůl :) Až bude líp zkusím štěstí znovu !! Zdar

10.10.19 07:22 v diskusi 0 / 0

Zdarec tak se udělalo na dnešek krásně :) A proto nabízím 2 lupeny na dnešní BITVU NA MORAVSKÉM POLI Za Lužánkama !! Oba dva za 200,-

8.10.19 11:49 v diskusi 0 / 0

Kdyžtak 737958334 :)

v reakci na
Kuba13 Kuba13
8.10.19 11:48 v diskusi 0 / 0

Jo předání na Lesné nebo což je nad Lužánkama :)

v reakci na
Kuba13 Kuba13
8.10.19 11:32 v diskusi 0 / 0

Zdarec mam 2 lístky navíc na čtvrtek za Lužánky kdyby měl někdo zájem nechám za 250,- oba :)

7.10.19 13:31 v diskusi 3 / 0

Co jsem říkal as před 3 měsíci ? :) no jo a všichni mě peskovali že super mladej mančaft a co hovno !!! Přesnej Karabáček !!! Ti borci jdou do té ameriky se domrdat !!! Vůbec nechápu proč tam lezou když dojedou místo toho aby byli na tom líp tak přijdeou a uplně mimo !!!

v reakci na
filipos filipos
7.10.19 00:18 v diskusi 1 / 0

Ahoj všem :) Dlouho jsem tu nebyl a tak si dovolím pár poznámek :) Za prvé omluva Nervosouroví za potvrzení v účasti v TIP Lize bohužel to s časových důvodů nedávám a prosím o vyřazení z TIPLIGY !! Pokud je nejakej stornopoplatek napište kolik aco a jak !!! Za druhé dnešek no coment stane se !! Jedeme dál :)

13.7.19 14:02 v diskusi 3 / 0

Zdar všem tak vokurka je v plném proudu :) Manťáky se světelnýma reklamama jsou dost na koko ale doba jde vpřed takže za mě když už tak ať zmiznou aspoň nějaký z ledu :) Pak je tady otázka co kurwa ten Erat a jak to vypadá s Plekym !! Tak Erat už by se mohl konečně rozhoupat ale má-li bebi se zádama tak by asi měl vědět jestli už konec ANO či NE !! A Pleky když ten taky nevyjde tak jsme za mě dost citelně oslabili i když nehažme všechny Karabáčky do jednoho pytle :)

PS: jsem rád že jsem měl včera možnost potkat Nervosaura a hodit s ním takovou řeč :) Tímto ho zdravím !'! *116**116*

18.6.19 14:20 v diskusi 0 / 0

OKa já netvrdím že těch hráčů je tam dost ale během přátelákú se někteří pošlou na hostovačky případně do první ligy !! Ale znova až uvidím ty nové tváře hrát tak si můžu říct OKA je to dobré !! DO té doby prostě tohle neřeknu. a teď ke kádru

Brankáři asi jasny Čilo, Vejmis Obrana: Němec , Malec, Štencel (taky nám může odejít i když má smlouvu) Bartejs, Baranka ( možná hostovačka) , Gulaši, Pyrochta , Mikyska a třeba ten Zábrna ml. tady je přetlak a OK Útok: Holik( může odejít)Muller (může odejít) Zatovič, Lev doufám Plekanec + posila TOP, Orsava , Mallet, Plášek , Hruška Jenyš + mladoch nebo Horký , zbytek sem tam podle zranění a sem tam nějaká pokukovačka

v reakci na
wolfik wolfik
18.6.19 13:39 v diskusi 0 / 0

Chápu ale oni jsou v podstatě totožní !!! Vrací se ze zámoří kde v podstatě hráli tužku !! Stejně jako Karabáček !!! Já jim samosebou přeju aby to bylo naopak ale taky to tak slavné být nemusí !!! A to ještě vypadá že by tu mohl nakonec zůstat mladej Zábrna !!

v reakci na
Petr2 Petr2
18.6.19 13:29 v diskusi 0 / 0

No teda tolik mínusů jsem nečekal :))

Tak je sice konec přestupního termínu to sice jo ale co nenaženeš na začátku pak se to debilně dohání viz letos Pardubky a ta kocovina může přijít a ne že né !!! Ale evidentně jste všichni plní optimismu takže věřím že to bude cajk :)

v reakci na
ZEROR ZEROR
18.6.19 12:20 v diskusi 0 / 10

Jako nechci házet flintu do žita ale časík kvapí a posily zatím nic moc !! Spíš nic než moc !! V podstatě všichni co došli krom gólmana můžou být na tom stejně tragicky jak minulej rok Karabáček !!! Takže pokud nevyjde ten Plekanec tak se začínám lehce obávat o kvalitu předvedené hry ( rád bych se mýlil) . Páč první lajna to prostě neutáhne celej rok !! A to se může ještě stát že může např Holík i Pítr v podstatě za lepším !! Takže doufám vážně v nějakou zajímavou posilku . A za druhé pokud to už není domluveno mezi 4 očima tak Erat a náš kapitán by už se taky mohli vymáčknou co a jak !!!

To jen když je ta okurka :) *128**128**14*

4.6.19 16:46 v diskusi 2 / 0

Jak si můžete všimnout tak je to spojeny se zápasem německé ligy takže vlastně se k tomu Litvínov jen přicmrndal :) a pokud to chápu správně tak se vše bude hrát v jeden den a budou tam 4 kotle :))))))) To je fakt prdel :))) https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/364473/cesky-souboj-v-nemecku-pod-sirym-nebem-se-utka-litvinov-se-spartou.html

4.6.19 11:54 v diskusi 2 / 0

No za mě je to spíš takto !!! On by se možná i přidal kdyby měl zájem o to postoupit do prní ligy !! Co víme třebas se ani do té první ligy dostat nemělo !!! To nevíme :) Páč jinak by asi byly jinak nasraní páč mě to nepřešlo doteď !!!!!

v reakci na
cony cony
2.6.19 08:21 v diskusi 6 / 1

Přidám jenom svůj postřeh k uzavření extraligy páč ostatní spekulace co se tu řeší jsou úplné sračky ( prodej - total nesmysl a slabej kádr - před třemi roky se začali první posily ukazovat až v půlce června a během týdne přibili 3 TOP hráči ERAT, KVAPIL a ZAŤOVIČ ) takže buďte opět v klidu ono je času dost !!

Uzavření extraligy za mě jednoznačně NE a věřím že Zábrna je taky pro jasné NE !! Nejlepší a nejspravedlivější pro všechny je system který bude letos po dlouhé době zavedený a to přímí sestup a postup a kluby kterých se to týká to chcou rychle zavřít páč jsou zesraní až za ušima ( Pardubky, Kladýnko , Sparta , Zlín, Litvajs , Karlovy Vary) . Samosebou se to může týkat jakéhokoliv klubu klidně aji nás ale aspoň by se o to ten klub měl rvát do konce sezony a vědět že pro to udělal max a né že si v půlce sezony řeknou tak nic sestoupit se nemůže holt příští rok !!! A jak by pak vypadala důvěryhodnost extraligy ??? Co na to sázkové kanceláře ? ? Jasný předpoklady pro prodej zápasů !!!

Takže pevně věřím že tato píčovina neprojde !*116**116**116**124*

26.5.19 09:29 v diskusi 2 / 0

Taky napíšu krátce jednu větu ke včerejšku !! Nechápu jedinou věc !! V zápasech kde se hraje o hovno se tem borcům chtělo do bitky, dohráli borca u mantinelu a rvali se !!! A v zápase kde jde o všechno tak se nemají ani chut porvat o výsledek ??? Toto mě teda včera tak nasralo !!! Ne že jsme prohráli ale jakým způsobem !!! Do piče tak tam někoho poslu ať tam někoho zbourá dobije se a trochu to mužstvo nakopne !!! Ne včera proste vůbec nic !!! A to jsem tu psal o Jandačovi že to je jiné a hovno zase se z teho úplně posrali !! Zápasy ve skupině super ale k hovnu když v zápase o všechno se nejdeš ani srazit !! Dneska na to mrdám ani se na to dívat nebudu

25.5.19 09:14 v diskusi 1 / 0

Napíšu malé zamyšlení k cen pernamentek :) Nezdražuje to náhodou ten Zábranskej proto aby si to právě někteří nemohli dovolit a pustili dlouholetně držená místa a on měl konečně zajištěné místa pro své sponzory ???? Je to poměrně dost logické hala není nafukovací a jak víme tak je toto dost problém když sypeš spoustu peněz do něčeho a ani nedostaneš takové malé všimné v podobě permice na sezonu :)

Jestli bude nová hala tak se to třebas ustálí !!! Zatím to ale takto bude tomu věřte !!!

24.5.19 12:30 v diskusi 0 / 0

Tak poslední kolo mělo taky 4 zapasy :) ale je mi to jedno :) Gratuluju soupeřům

v reakci na
geremi geremi
24.5.19 11:40 v diskusi 0 / 0

Taky díky bylo to napínavé až do konce u mě škoda těch 3 remíz jinak by to bylo asi víš :) kazdopadně alespoň málá cena útěchy že mám nejvyšší skore :) A hlavně toho včerejšího zápasu Svědsko Finsko kdy jsem to tipl přesně i skore ale mám z toho 0 bodu :(((( Proč vlastně memám alespoň nějakej bod za tipnutí přesnýho výsedku ??? I když po prodloužení :)

PS semi a finále nebude ? Vypsal bych 4 zápasy a pokud někdo bude tipovat špatnou dvojci nemá nárok na body :) mohlo by to ještě pěkně rozčísnout :)

v reakci na
Lukas007 Lukas007
21.5.19 16:50 v diskusi 7 / 0

Vzkaz pro Pepíka Jandače !!

Kémo zůstaň v tom Rusku a už nikdy nechoď prznit českej hokej !!! Jak jsi mohl kdy vypustit z tlamy že nemáme hráče kvalit ostatních mužstev !!! Takže Joséfku podívej na letošní MS a na statistiky produktivity hráčů celého MS a podívej se na předvedenou hru českého hokeje !!! A spadne ti brada !!! I kdyby se letos zase prohrálo ve čtvrtfinále ano byl bych zklamán páč tento mančaft má na víc ale v celkovém pojetí jsem nadšen jakej a to opakuji umíme hrát parádní hokej !!! Díky bohu že už se toho nezůčastňuješ a naliskej si za ty keci jak jsi hanil svoje hráče který sis tam vybral sám a neuměl je ani ukočírovat !!!

PS: možná Sparta bude opět potřebovat během příštího roku trenéra tak kdyby ti to v tom Rusku nevyšlo víš kde je tvé místo !!! :)

17.5.19 07:40 v diskusi 4 / 0

Ježiš marija díky za shrnutí toho mega problému !!! Je pravda že Samubovi příspěvky jsou dlouhé a furt dokola ale já už je potom taky nečetl :) ale to je každého volba :) Za druhé no jsme rozdělenej národ a a každej na to má své názory !!! Já je radči říkat nebudu takže tady řeknu jedinou věc je demokracie :) 3. problém ala dámičky :) a za 4. je to admin a to se na mě nezlobte ale ten by měl mít velkej nadhled nad fungováním tohoto fora !!

Za 5 a to mě asi sere že budem za trubice a že se tady hádáme mezi sebou !!! Ta rodina !!

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
17.5.19 07:27 v diskusi 2 / 0

Znovu opakuji !! Dámičky !! Proč by ses měl někomu tisíkrát omlouvat !! Máš názor tak ho řekni !! Pošleš někoho do prdele tak pošli no a co ??? To že se někdo urazí a můžu ho mít seberadči že si ho někdo dovolí vzít do huby ježišmarijá vždyť se to děje dnes a denně !!! To je důvod odcházet z nějakýho fora ??? Sory jak 12 letá holčička někde ve škole !!! Vždyť to je Bervrly Hils 90210 a je to forum a tam se prostě diskutuje ne ???? Doufám že jste se vyspali a přestatnte řešit hovna

v reakci na
alda alda
17.5.19 00:36 v diskusi 1 / 0

TVL ??? Co se to tady dneska dělo ??? Jako popravdě četl jsem pár příspěvků níže a mám z toho zamotanou hlavu :) Může mi někdo polopatě vysvětlit co se tady dnes odehrálo za hádky ??? Nechci pročítat milion odpovědí a reakcí to je na půl dne :) Nechci bejt chytrolín a ani nebudu zasahovat do dalších reakcí to nedělám ale jedno vím jistě !!! Nejste tak trochu dámičky ??? Ješitný a ubulený dámičky ?? Pokud mám problém tak se tomu postavím čelem naseru se ( pokud je to závažnější vyřeším mezi 4 očima a neříkám že tam musí být hned pěsti nebo facky :) ale pokecám o tom a vysvětlíme si to ) a za 10 minut jedu dál i s tím dotyčným !! A problém vyřešnej ne !!! Klasickej borec ne !!! Nebo to budu řešit jak baba co to bude mít v palici ještě 10 let a neodpustím mu to a ne a ne a ne a ne !!! A ještě k tomu béééééééé smrk bééééé :)))

Se poseru fakt :) rozthejte si občanky zrušte nicky a hoďte celé toto super usílý do prdele během jednoho večera :))) Ano to opravdu dává smysl !!!

11.5.19 09:58 v diskusi 1 / 0

Já bych taky shodnotil včerejší zápas !!! Ale trošku jinak !!

Jde vidět hlavní věc a to že to jde !!! takže ty keci o tom jak nemáme hráče je píčovina !! Za mě jedna jediná základní věc , která toto změnila je to že tam teď 3 roky nebyl trenér !! Prostě Jandač je Jandač ( piča) :) Takhle hezkej hokej jsem naposledy viděl na MS opět v Blavě pod Hadamczikem tak doufám že se z teho borci neposerou a budou takhle hrát dál !!! PS: ANO přidává tomu i ta atmosféra že je tam tolik čechů ale nehrajem vlastně domácí MS takže nám to tolik nesvazuje nohy :)

Každopádně hoši dík a potvrdit tento výkon ze včerejška u dalších těžkých zápasů !! *150**150**222**204**204**18*

Ještě jedna věc mě zaujala a to ty mantinely který jsou snad z blata tohle má být na rondu ???

9.5.19 19:11 v diskusi 1 / 0

Ahoj všem,

dovolím si sem zkopírovat odpověď od ESPORTS, kde je asi jasně dané vysvětlení proč jsou stránky tam kde jsou !! Prostě schválil a diskutoval o podobě dnešních stránek pan Zábranský !! Potřeboval se lépe orientovat na mobilním zařízení !!! Bohužel měl by se starat o to co mu jde nejlépe a to je hokej a chod hokejového klubu . Design stránek mu opravdu nejde !!! :)

Dobrý den,

Velmi nás mrzí, že nejste s novou podobou webových stránek Komety spokojen. Design stránek vychází z požadavků zadavatele a moderních trendů ve webovém prostředí. Jejich předností je, že se přizpůsobojí zařízení, ze kterého na webové stránky přicházíte, např. z mobilního telefonu. Výsledná podoba webu web byla schválena vedením klubu.

Víme, že oproti minulým webovým stránkám došlo k mnoha změnám, na které může delší dobu trvat, než si člověk zvykne, z mnoha reakcí uživatelů však máme pozitivní zpětnou vazbu, že po pár návštěvách se pro ně stránky staly přehlednějšími a lépe dostupnějšími. Dejte prosím novým webovým stránkám klubu šanci i vy. Pokud byste měl konkrétní připomínky, které by za vás stálo upravit, jsme jim určitě s kolegy otevřeni.

S pozdravem

Pavel Kuba, eSports.cz

9.5.19 15:00 v diskusi 0 / 0

Dobre tak ne kšeft pan Zabrny ale na jeho popud se předelavali staré !!! Každopadně se směju tomu aby byly přizpusobeny do 21 století !! Jenže ted se vydali do dob WIN 3.0 čili známe okna :) 10 oken je 21 století jak prase :)

v reakci na
cartman cartman
9.5.19 12:56 v diskusi 1 / 0

Zdar tak jsem mluvil s Romanem Zajíčkem a je to celé Zábranského kšeft takže nic s tím neuděláme !! Psal jsem mail takovej krátkej a chtěl to poslat i na Zbrnu i na Zundorfa ale Zabrna už ho tam uvedenej nemá !! Je to dělaný pro něho na zkázku tak aby to bylo vše přizpůsobeno telefonu !! Jinak mail jsem napsal takovýto :

Zdar Romane, dobrý den pane Trávníček a oddělení ESPORTS,

píši ohledně oficiálních stránek , které byly spuštěny před cca 2 měsíci. Zajímalo by mě pár informací. Nebavím se o funkčnosti ta je samozřejmě v pořádku. Bavíme se hlavně o designu a přehlednosti stránek u tak velkého klubu jako je KOMETA

  1. Design stránek je absolutně amatérský nepřehledný oproti starším verzím za posledních 15 let jsou tyto stránky jedním slovem tragédie a zajímalo by mě zda bude takový klub jako kometa požadovat nějaké penále za totální zmršenou prezentaci svého klubu. 2 zajímalo by mě zda toto někdo schvaluje. jak z komety tak vedení esports nebo nějaký vedoucí pracovník který řekne ano toto je super dejte to tam !!! Jestli ano tak je na velkém zvážení aby takovýto člověk dostal penále nebo naopak mu byly sebrány premie !!
  2. budete s tím něco dělat nebo je tento hnus zaplacený na dalších 5 let tak jako vždy ???

Nechci tady hanit cizí práci ale když se podívám na staré stránky vždy byly profesionálně udělány a nebylo těžké si na nový výhled zvyknout ať se podívám na jakýkoliv jiný kluby jsou stránky přehledné a mají nějakou úroveň. Ale toto je fakt HNUS že by mi osobně bylo trapno s tímto vylézt na povrch. Můžu si vzít příklad z HC Mountfield Hradec Králové

Začátek stránek prví 4 nejaktuálnější články. Pod tím nadcházející zápasy tabulky další články. Potom představujeme tým pro další sezonu REKLAMY , Mládež a perfektně udělány odstavce pro sociální sítě !!! Takto si představuji prezentaci klubu v nejvyšší hokejové lize u nás !!! A ne 10 kostiček různých velikostí nahazených vedle sebe !! Co to je ???

Vím že se ESPORTS nebude ani ráčit odpovědět

ale Romane a pane trávníček chci aby jste věděli že to je prezentace našeho klubu který nosíme v srdci a já bych prostě udělal maximum aby tento hnus byl okamžitě nahrazen profesionální prací kterou ESPORTS samosebou umí a ne že ne !! PS: je to hlavně vaše prezentace.

Pěkný den

Pokud máte někdo mail na zábrnui tak mu to klidně přepošlete :)

v reakci na
bubakovo bubakovo
9.5.19 12:11 v diskusi 15 / 0

Vím že s tím asi nic neudělám ale chodí tu někdo s přímo z Komety kdo se stará o web design ???? Musím konstatovat že ty nové stránky KOMETY jsou nejhorší za posledních 15 let . Kdo toto dělal by potřeboval přes rypák a kdo to shválil tak jak přes rypák tak nakopat do prdele. Nepřehlednej humus a byl bych rád kdyby takovej klub jako je kometa okamžitě přešla na buď ty staré nebo vytvořila takové které jsou hodny takovému klubu !!!

Chce se mi zvracet tímto prosím adminy o přidání chybějícího blijícího smajlíka :)

7.5.19 11:54 v diskusi 3 / 0

No tak vidíte jak se to tu čte :) něco napíšu hned opraveno na ofiko stránkách :) Hele za mě já to vidím přesně naopak . Popkud jeden z nich skončí tak Leontýn páč si myslím že příští rok tu bude Pleky a o něm to cele bude a to je ten centr kterej tu chyběl a Erat si s ním rád zahraje ještě jednu sezonu :) Znova opakuji je mu teprve 37 let a to si myslím může vklidu 1-3 sezony dát do těch 40 se to dá po roční smlouvě dohrát ta kariéra . Samozřejmě záleží na zdraví . Samosebou je to jen moje domněnka ale kdyby končil už to prostě kurwa řekne narovinu anebude kolem toho tak mlžit !!! Jestli chci končit tak to prostě kurwa vím !!!

v reakci na
KN KN
Předchozí 1 2 3 > Konec [strana: 1/3, záznamů: 73]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace