Úvod / Soutěž

Tipsport Extraliga - 2020/2021

Tipsport Extraliga - 2018/2019 IIHF - 2018/2019 Liga mistrů - 2018/2019 MS - 2020/2021 Tipsport Extraliga - 2019/2020 Tipsport Extraliga - 2020/2021 Generali play-off - 2019/2020 NHL - Stanley Cup - 2018/2019

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2020/2021

Tabulka

# Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. HC Sparta Praha 52 32 3 6 11 194:116 108
2. HC Oceláři Třinec 52 31 4 5 12 187:130 106
3. BK Mladá Boleslav 52 26 6 7 13 167:126 97
4. Bílí Tygři Liberec 52 24 8 5 15 152:118 93
5. HC Škoda Plzeň 52 24 6 7 15 170:128 91
6. Mountfield HK 52 26 4 3 19 144:127 89
7. HC Dynamo Pardubice 52 21 7 4 20 141:146 81
8. HC Vítkovice Ridera 52 20 4 6 22 130:142 74
9. HC Kometa Brno 52 19 5 6 22 144:152 73
10. HC Energie Karlovy Vary 52 17 8 6 21 145:176 73
11. HC Verva Litvínov 52 17 8 5 22 133:146 72
12. HC Olomouc 52 14 6 5 27 105:156 59
13. PSG Berani Zlín 52 11 3 4 34 108:178 43
14. Madeta Motor České Budějovice 52 6 4 7 35 128:207 33

Zápasy

Datum Domácí Skóre Hosté
26.1.2020 17:00
1. kolo
HC Vítkovice Ridera -:- HC Verva Litvínov 0
17.9.2020 17:30
1. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:5 Mountfield HK 0
18.9.2020 17:30
1. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 BK Mladá Boleslav 0
18.9.2020 17:15
1. kolo
HC Škoda Plzeň 5:3 HC Sparta Praha 0
18.9.2020 17:30
1. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Olomouc 0
7.11.2020 19:00
1. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (PP) HC Kometa Brno 0
18.9.2020 18:00
1. kolo
Bílí Tygři Liberec 7:1 HC Dynamo Pardubice 0
20.9.2020 15:30
2. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:5 HC Oceláři Třinec 0
20.9.2020 16:00
2. kolo
BK Mladá Boleslav 5:2 Madeta Motor České Budějovice 0
11.11.2020 15:00
2. kolo
Mountfield HK 3:2 HC Vítkovice Ridera 0
20.9.2020 15:00
2. kolo
HC Sparta Praha 3:0 PSG Berani Zlín 0
20.9.2020 16:20
2. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (SN) HC Škoda Plzeň 0
20.9.2020 17:00
2. kolo
HC Olomouc 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
21.12.2020 17:30
2. kolo
HC Verva Litvínov 6:7 (SN) HC Kometa Brno 0
24.9.2020 17:30
3. kolo
HC Energie Karlovy Vary -:- HC Sparta Praha 0
25.9.2020 17:00
3. kolo
HC Vítkovice Ridera -:- HC Oceláři Třinec 0
25.9.2020 17:30
3. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 Mountfield HK 0
25.9.2020 17:30
3. kolo
HC Škoda Plzeň 4:2 BK Mladá Boleslav 0
25.9.2020 18:00
3. kolo
HC Olomouc 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
20.11.2020 18:00
3. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:2 (SN) HC Verva Litvínov 0
11.10.2020 17:00
3. kolo
HC Kometa Brno -:- Madeta Motor České Budějovice 0

HC Dynamo Pardubice -:- PSG Berani Zlín 0
11.11.2020 17:00
BK Mladá Boleslav 2:1 HC Kometa Brno 0
7.11.2020 15:30
HC Verva Litvínov 1:4 HC Škoda Plzeň 0
18.12.2020 17:00
4. kolo
HC Oceláři Třinec 0:1 HC Olomouc 0

HC Sparta Praha -:- HC Vítkovice Ridera 0

Mountfield HK -:- Bílí Tygři Liberec 0
7.11.2020 17:00
4. kolo
Madeta Motor České Budějovice 4:5 HC Energie Karlovy Vary 0
13.10.2020 19:30
5. kolo
HC Kometa Brno -:- HC Vítkovice Ridera 0
7.11.2020 13:30
5. kolo
HC Sparta Praha 7:1 HC Dynamo Pardubice 0
5.1.2021 17:30
5. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:6 HC Verva Litvínov 0
29.9.2020 18:30
5. kolo
HC Škoda Plzeň 4:2 Madeta Motor České Budějovice 0
29.9.2020 18:00
5. kolo
Bílí Tygři Liberec -:- BK Mladá Boleslav 0
29.9.2020 18:00
5. kolo
HC Olomouc 1:6 Mountfield HK 0
23.2.2021 17:30
5. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 HC Oceláři Třinec 0
23.2.2021 17:20
6. kolo
Mountfield HK 2:1 HC Dynamo Pardubice 0
23.2.2021 18:00
6. kolo
HC Kometa Brno 3:1 HC Energie Karlovy Vary 0
24.11.2020 17:30
6. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 (SN) HC Olomouc 0
21.12.2020 17:30
6. kolo
BK Mladá Boleslav 2:3 (PP) PSG Berani Zlín 0
2.10.2020 17:30
6. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:3 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
4.1.2021 17:30
6. kolo
HC Škoda Plzeň 5:0 HC Oceláři Třinec 0
2.10.2020 18:30
6. kolo
HC Sparta Praha 3:0 Bílí Tygři Liberec 0
22.11.2020 18:20
7. kolo
Mountfield HK 4:1 HC Verva Litvínov 0
8.12.2020 17:00
7. kolo
HC Oceláři Třinec -:- HC Dynamo Pardubice 0
26.1.2021 17:20
7. kolo
HC Škoda Plzeň 2:0 HC Energie Karlovy Vary 0
5.1.2021 18:20
7. kolo
PSG Berani Zlín 0:3 HC Kometa Brno 0
23.2.2021 18:00
7. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:2 Madeta Motor České Budějovice 0
23.2.2021 17:30
7. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 BK Mladá Boleslav 0
20.11.2020 18:00
7. kolo
HC Olomouc 4:1 HC Sparta Praha 0
5.1.2021 17:00
8. kolo
HC Sparta Praha 3:0 Mountfield HK 0
9.10.2020 18:00
8. kolo
HC Kometa Brno -:- HC Škoda Plzeň 0

BK Mladá Boleslav -:- HC Olomouc 0

HC Verva Litvínov -:- HC Dynamo Pardubice 0
11.11.2020 17:00
HC Oceláři Třinec 3:1 Bílí Tygři Liberec 0
24.11.2020 17:20
8. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:4 PSG Berani Zlín 0

HC Energie Karlovy Vary -:- HC Vítkovice Ridera 0
4.10.2020 16:00
9. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:5 (PP) HC Škoda Plzeň 0
5.1.2021 18:00
9. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:5 (SN) BK Mladá Boleslav 0
24.11.2020 18:00
9. kolo
Mountfield HK 0:3 HC Oceláři Třinec 0

HC Verva Litvínov -:- HC Sparta Praha 0
8.12.2020 17:00
9. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
5.1.2021 18:00
9. kolo
HC Olomouc 3:2 (PP) Madeta Motor České Budějovice 0
8.12.2020 18:00
9. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 HC Kometa Brno 0
9.2.2021 18:00
10. kolo
HC Kometa Brno 3:4 Mountfield HK 0
9.2.2021 17:30
10. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 (SN) HC Verva Litvínov 0
9.2.2021 17:30
10. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:4 (PP) HC Olomouc 0

HC Škoda Plzeň -:- Bílí Tygři Liberec 0
9.2.2021 17:20
10. kolo
HC Sparta Praha 3:2 HC Oceláři Třinec 0
9.2.2021 17:30
10. kolo
Madeta Motor České Budějovice 0:1 HC Dynamo Pardubice 0
9.2.2021 17:30
10. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:0 PSG Berani Zlín 0
15.12.2020 17:00
11. kolo
HC Sparta Praha 2:1 Madeta Motor České Budějovice 0
19.10.2020 17:30
11. kolo
PSG Berani Zlín -:- HC Škoda Plzeň 0
19.10.2020 18:00
11. kolo
Bílí Tygři Liberec -:- HC Energie Karlovy Vary 0
19.10.2020 18:00
11. kolo
HC Olomouc -:- HC Kometa Brno 0

HC Verva Litvínov -:- HC Oceláři Třinec 0
21.12.2020 18:00
11. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 HC Vítkovice Ridera 0
19.10.2020 18:00
11. kolo
Mountfield HK -:- BK Mladá Boleslav 0
12.1.2021 17:30
12. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:2 HC Olomouc 0
12.1.2021 17:00
12. kolo
PSG Berani Zlín 4:3 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
12.1.2021 17:20
12. kolo
Madeta Motor České Budějovice 4:3 HC Verva Litvínov 0
12.1.2021 18:00
12. kolo
HC Kometa Brno 4:3 (PP) HC Sparta Praha 0
12.1.2021 17:30
12. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Oceláři Třinec 0
12.1.2021 17:30
12. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:5 HC Dynamo Pardubice 0
12.1.2021 17:00
12. kolo
HC Škoda Plzeň 1:4 Mountfield HK 0
17.11.2020 16:00
13. kolo
Mountfield HK 0:4 HC Energie Karlovy Vary 0
17.11.2020 17:00
13. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:1 HC Kometa Brno 0
17.11.2020 17:00
13. kolo
HC Olomouc 1:2 (PP) HC Škoda Plzeň 0
17.11.2020 15:30
13. kolo
HC Verva Litvínov 1:0 PSG Berani Zlín 0
17.11.2020 16:00
13. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (PP) BK Mladá Boleslav 0
17.11.2020 14:20
13. kolo
HC Oceláři Třinec 6:3 Madeta Motor České Budějovice 0
17.11.2020 16:00
13. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:3 HC Vítkovice Ridera 0
7.11.2020 19:00
14. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (PP) HC Kometa Brno 0
24.11.2020 17:30
14. kolo
BK Mladá Boleslav 11:4 HC Energie Karlovy Vary 0
24.11.2020 17:00
14. kolo
HC Sparta Praha 1:3 HC Škoda Plzeň 0
8.12.2020 17:30
14. kolo
HC Verva Litvínov 1:0 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
24.11.2020 18:00
14. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
8.12.2020 18:00
14. kolo
Mountfield HK 6:1 Madeta Motor České Budějovice 0
11.11.2020 18:00
14. kolo
HC Olomouc 1:4 PSG Berani Zlín 0
9.11.2020 17:30
15. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:2 (PP) BK Mladá Boleslav 0
9.11.2020 19:20
15. kolo
HC Škoda Plzeň 5:2 HC Dynamo Pardubice 0
9.11.2020 17:20
15. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 HC Olomouc 0
9.11.2020 18:00
15. kolo
HC Kometa Brno 2:4 HC Verva Litvínov 0
9.11.2020 17:30
15. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:7 HC Oceláři Třinec 0
9.11.2020 17:30
15. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:1 Mountfield HK 0
9.11.2020 15:00
15. kolo
PSG Berani Zlín 4:6 HC Sparta Praha 0
15.2.2021 17:30
16. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 HC Vítkovice Ridera 0
15.2.2021 17:30
16. kolo
Madeta Motor České Budějovice 4:5 HC Kometa Brno 0
15.2.2021 17:00
16. kolo
Mountfield HK 1:0 PSG Berani Zlín 0
15.2.2021 17:00
16. kolo
HC Sparta Praha 3:4 (SN) HC Energie Karlovy Vary 0
15.2.2021 17:00
16. kolo
BK Mladá Boleslav 4:2 HC Škoda Plzeň 0
15.2.2021 18:00
16. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (PP) HC Olomouc 0
15.2.2021 17:30
16. kolo
HC Verva Litvínov 1:2 (PP) Bílí Tygři Liberec 0

PSG Berani Zlín -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Kometa Brno -:- BK Mladá Boleslav 0

HC Škoda Plzeň -:- HC Verva Litvínov 0

HC Olomouc -:- HC Oceláři Třinec 0

HC Energie Karlovy Vary -:- Madeta Motor České Budějovice 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Sparta Praha 0

Bílí Tygři Liberec -:- Mountfield HK 0
15.11.2020 16:00
18. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:3 (SN) HC Kometa Brno 0
15.11.2020 17:00
18. kolo
HC Sparta Praha 3:1 HC Dynamo Pardubice 0
15.11.2020 13:15
18. kolo
HC Verva Litvínov 1:2 HC Energie Karlovy Vary 0
15.11.2020 17:00
18. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:5 HC Škoda Plzeň 0
15.11.2020 16:00
18. kolo
BK Mladá Boleslav 3:4 (PP) Bílí Tygři Liberec 0
15.11.2020 16:00
18. kolo
Mountfield HK 4:0 HC Olomouc 0
15.11.2020 17:00
18. kolo
HC Oceláři Třinec 5:2 PSG Berani Zlín 0
20.11.2020 17:30
19. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:2 HC Kometa Brno 0
19.11.2020 18:00
19. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:5 Mountfield HK 0
23.2.2021 17:00
19. kolo
HC Olomouc 1:2 HC Verva Litvínov 0

Bílí Tygři Liberec -:- HC Sparta Praha 0
20.11.2020 17:30
19. kolo
PSG Berani Zlín 3:7 BK Mladá Boleslav 0
20.11.2020 17:30
19. kolo
HC Vítkovice Ridera 0:7 Madeta Motor České Budějovice 0
20.11.2020 17:00
19. kolo
HC Škoda Plzeň 1:3 HC Oceláři Třinec 0

HC Verva Litvínov -:- Mountfield HK 0
22.11.2020 17:00
20. kolo
HC Oceláři Třinec 6:7 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
22.11.2020 15:30
20. kolo
HC Energie Karlovy Vary 1:0 HC Škoda Plzeň 0

HC Kometa Brno -:- PSG Berani Zlín 0
22.11.2020 17:00
20. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:3 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
22.11.2020 16:00
20. kolo
HC Sparta Praha 7:1 HC Olomouc 0
22.11.2020 16:00
20. kolo
BK Mladá Boleslav 2:4 HC Vítkovice Ridera 0
27.11.2020 17:00
21. kolo
Mountfield HK 1:2 HC Sparta Praha 0
27.11.2020 17:30
21. kolo
HC Škoda Plzeň 1:2 HC Kometa Brno 0
27.11.2020 18:00
21. kolo
HC Olomouc 0:3 BK Mladá Boleslav 0
27.11.2020 18:00
21. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:1 HC Verva Litvínov 0
27.11.2020 17:00
21. kolo
HC Oceláři Třinec 6:4 Bílí Tygři Liberec 0
27.11.2020 17:30
21. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 Madeta Motor České Budějovice 0
27.11.2020 17:30
21. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:1 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
28.11.2020 15:15
22. kolo
HC Škoda Plzeň 6:3 HC Vítkovice Ridera 0
29.11.2020 16:00
22. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
29.11.2020 18:00
22. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 Mountfield HK 0
29.11.2020 16:00
22. kolo
HC Sparta Praha 2:3 (SN) HC Verva Litvínov 0
29.11.2020 15:30
22. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:4 PSG Berani Zlín 0
29.11.2020 17:00
22. kolo
HC Kometa Brno 3:2 Bílí Tygři Liberec 0
29.11.2020 17:00
22. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:4 HC Olomouc 0
1.12.2020 18:00
23. kolo
Mountfield HK 6:2 HC Kometa Brno 0
1.12.2020 17:30
23. kolo
HC Verva Litvínov 2:4 BK Mladá Boleslav 0
1.12.2020 18:00
23. kolo
HC Olomouc 1:3 HC Energie Karlovy Vary 0
1.12.2020 18:00
23. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:6 HC Škoda Plzeň 0
1.12.2020 17:00
23. kolo
HC Oceláři Třinec 4:2 HC Sparta Praha 0
1.12.2020 18:00
23. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (PP) Madeta Motor České Budějovice 0
1.12.2020 17:00
23. kolo
PSG Berani Zlín 2:1 HC Vítkovice Ridera 0
3.12.2020 17:30
24. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:5 HC Sparta Praha 0
4.12.2020 16:30
24. kolo
HC Škoda Plzeň 7:5 PSG Berani Zlín 0
4.12.2020 17:30
24. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 Bílí Tygři Liberec 0
4.12.2020 18:00
24. kolo
HC Kometa Brno 5:1 HC Olomouc 0
4.12.2020 17:00
24. kolo
HC Oceláři Třinec 4:2 HC Verva Litvínov 0
4.12.2020 17:30
24. kolo
BK Mladá Boleslav 5:2 Mountfield HK 0
4.12.2020 17:30
24. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:5 HC Dynamo Pardubice 0
6.12.2020 15:30
25. kolo
HC Verva Litvínov 3:2 Madeta Motor České Budějovice 0
6.12.2020 16:20
25. kolo
HC Sparta Praha 6:1 HC Kometa Brno 0
6.12.2020 15:00
25. kolo
HC Oceláři Třinec 3:4 (SN) BK Mladá Boleslav 0
6.12.2020 17:00
25. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 (SN) HC Energie Karlovy Vary 0
6.12.2020 16:00
25. kolo
Mountfield HK 1:5 HC Škoda Plzeň 0
6.12.2020 17:00
25. kolo
HC Olomouc 3:2 HC Vítkovice Ridera 0
6.12.2020 16:00
25. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:4 PSG Berani Zlín 0
11.12.2020 17:30
26. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:4 Mountfield HK 0
10.12.2020 18:00
26. kolo
HC Kometa Brno 0:3 HC Dynamo Pardubice 0
11.12.2020 16:30
26. kolo
HC Škoda Plzeň 1:2 (PP) HC Olomouc 0
12.12.2020 17:00
26. kolo
PSG Berani Zlín 0:2 HC Verva Litvínov 0

BK Mladá Boleslav -:- HC Sparta Praha 0
11.12.2020 17:30
26. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:1 (PP) HC Oceláři Třinec 0
5.1.2021 17:30
26. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
13.12.2020 18:30
27. kolo
HC Kometa Brno 1:3 HC Oceláři Třinec 0

HC Energie Karlovy Vary -:- BK Mladá Boleslav 0

HC Škoda Plzeň -:- HC Sparta Praha 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Verva Litvínov 0

Bílí Tygři Liberec -:- HC Dynamo Pardubice 0

Madeta Motor České Budějovice -:- Mountfield HK 0

PSG Berani Zlín -:- HC Olomouc 0
22.12.2020 17:20
28. kolo
BK Mladá Boleslav 5:4 Madeta Motor České Budějovice 0
22.12.2020 18:00
28. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:1 HC Škoda Plzeň 0
21.12.2020 17:00
28. kolo
HC Olomouc 0:2 Bílí Tygři Liberec 0
22.12.2020 17:30
28. kolo
HC Verva Litvínov 2:1 (PP) HC Kometa Brno 0
21.12.2020 14:20
28. kolo
HC Oceláři Třinec 3:4 (SN) HC Energie Karlovy Vary 0
22.12.2020 16:00
28. kolo
Mountfield HK 2:3 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
22.12.2020 17:00
28. kolo
HC Sparta Praha 10:0 PSG Berani Zlín 0
26.12.2020 16:00
29. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:1 (SN) HC Oceláři Třinec 0
26.12.2020 17:00
29. kolo
HC Kometa Brno 10:4 Madeta Motor České Budějovice 0
26.12.2020 17:00
29. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 Mountfield HK 0
23.12.2020 17:00
29. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:4 (PP) HC Sparta Praha 0
26.12.2020 16:30
29. kolo
HC Škoda Plzeň 3:4 (SN) BK Mladá Boleslav 0
26.12.2020 17:00
29. kolo
HC Olomouc 3:5 HC Dynamo Pardubice 0
26.12.2020 16:00
29. kolo
Bílí Tygři Liberec 6:3 HC Verva Litvínov 0
28.12.2020 18:00
30. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:2 PSG Berani Zlín 0
28.12.2020 15:00
30. kolo
BK Mladá Boleslav 3:0 HC Kometa Brno 0
28.12.2020 17:30
30. kolo
HC Verva Litvínov 0:3 HC Škoda Plzeň 0
28.12.2020 18:00
30. kolo
HC Olomouc 6:3 HC Oceláři Třinec 0
28.12.2020 17:30
30. kolo
Madeta Motor České Budějovice 3:4 HC Energie Karlovy Vary 0
28.12.2020 17:00
30. kolo
HC Sparta Praha 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
28.12.2020 18:00
30. kolo
Mountfield HK 2:3 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
30.12.2020 15:00
31. kolo
HC Vítkovice Ridera 0:1 HC Kometa Brno 0
30.12.2020 17:20
31. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:4 HC Sparta Praha 0
30.12.2020 15:30
31. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
30.12.2020 17:30
31. kolo
Madeta Motor České Budějovice 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
30.12.2020 18:00
31. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:2 BK Mladá Boleslav 0
30.12.2020 16:00
31. kolo
HC Olomouc 2:3 (SN) Mountfield HK 0
30.12.2020 17:30
31. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 (PP) HC Oceláři Třinec 0
3.1.2021 17:00
32. kolo
HC Kometa Brno 3:0 HC Energie Karlovy Vary 0
3.1.2021 16:00
32. kolo
Mountfield HK 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
3.1.2021 16:30
32. kolo
HC Verva Litvínov 2:1 (PP) HC Olomouc 0
3.1.2021 16:00
32. kolo
HC Sparta Praha 1:3 Bílí Tygři Liberec 0
3.1.2021 16:00
32. kolo
BK Mladá Boleslav 0:1 PSG Berani Zlín 0
3.1.2021 15:30
32. kolo
Madeta Motor České Budějovice 4:3 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
3.1.2021 17:20
32. kolo
HC Škoda Plzeň 3:4 (PP) HC Oceláři Třinec 0
8.1.2021 18:00
33. kolo
Mountfield HK 3:1 HC Verva Litvínov 0
8.1.2021 17:00
33. kolo
HC Oceláři Třinec 1:4 HC Dynamo Pardubice 0
8.1.2021 17:30
33. kolo
HC Škoda Plzeň 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0

PSG Berani Zlín -:- HC Kometa Brno 0
8.1.2021 18:00
33. kolo
Bílí Tygři Liberec 7:0 Madeta Motor České Budějovice 0
8.1.2021 17:00
33. kolo
HC Olomouc 0:3 HC Sparta Praha 0
8.1.2021 17:30
33. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:1 BK Mladá Boleslav 0
10.1.2021 16:00
34. kolo
HC Sparta Praha 4:1 Mountfield HK 0
10.1.2021 17:00
34. kolo
HC Kometa Brno 2:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
10.1.2021 16:00
34. kolo
BK Mladá Boleslav 4:2 HC Olomouc 0
10.1.2021 15:30
34. kolo
HC Verva Litvínov 5:0 HC Dynamo Pardubice 0
10.1.2021 18:30
34. kolo
HC Oceláři Třinec 0:2 Bílí Tygři Liberec 0
10.1.2021 16:00
34. kolo
Madeta Motor České Budějovice 3:1 PSG Berani Zlín 0
10.1.2021 15:30
34. kolo
HC Energie Karlovy Vary 1:4 HC Vítkovice Ridera 0
15.1.2021 17:30
35. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 HC Škoda Plzeň 0
15.1.2021 18:00
35. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:1 (PP) BK Mladá Boleslav 0

Mountfield HK -:- HC Oceláři Třinec 0
15.1.2021 17:30
35. kolo
HC Verva Litvínov 3:5 HC Sparta Praha 0
15.1.2021 17:30
35. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:1 PSG Berani Zlín 0
15.1.2021 18:00
35. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 (SN) HC Kometa Brno 0
15.1.2021 17:00
35. kolo
HC Olomouc 3:2 Madeta Motor České Budějovice 0
17.1.2021 17:00
36. kolo
HC Kometa Brno 1:2 Mountfield HK 0
17.1.2021 16:00
36. kolo
BK Mladá Boleslav 2:3 HC Verva Litvínov 0
17.1.2021 16:00
36. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 HC Olomouc 0
17.1.2021 16:30
36. kolo
HC Škoda Plzeň 2:3 (PP) Bílí Tygři Liberec 0
17.1.2021 17:30
36. kolo
HC Oceláři Třinec 5:4 (SN) HC Sparta Praha 0
17.1.2021 17:00
36. kolo
Madeta Motor České Budějovice 1:2 HC Dynamo Pardubice 0
17.1.2021 16:00
36. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:0 PSG Berani Zlín 0
19.1.2021 17:00
37. kolo
HC Sparta Praha 6:2 Madeta Motor České Budějovice 0
19.1.2021 17:30
37. kolo
PSG Berani Zlín 2:0 HC Škoda Plzeň 0
19.1.2021 18:00
37. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
19.1.2021 17:00
37. kolo
HC Olomouc 2:1 (PP) HC Kometa Brno 0
20.1.2021 17:30
37. kolo
HC Verva Litvínov -:- HC Oceláři Třinec 0
19.1.2021 17:00
37. kolo
Mountfield HK 3:2 (SN) BK Mladá Boleslav 0
19.1.2021 18:00
37. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:0 HC Vítkovice Ridera 0
22.1.2021 17:30
38. kolo
Madeta Motor České Budějovice -:- HC Verva Litvínov 0

HC Kometa Brno -:- HC Sparta Praha 0

BK Mladá Boleslav -:- HC Oceláři Třinec 0

HC Energie Karlovy Vary -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Škoda Plzeň -:- Mountfield HK 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Olomouc 0
22.1.2021 17:30
38. kolo
PSG Berani Zlín -:- Bílí Tygři Liberec 0
24.1.2021 16:00
39. kolo
Mountfield HK 4:0 HC Energie Karlovy Vary 0
24.1.2021 14:00
39. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 HC Kometa Brno 0
24.1.2021 16:00
39. kolo
HC Olomouc 3:4 HC Škoda Plzeň 0
24.1.2021 15:30
39. kolo
HC Verva Litvínov 3:2 PSG Berani Zlín 0
24.1.2021 16:00
39. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (PP) BK Mladá Boleslav 0
24.1.2021 17:00
39. kolo
HC Oceláři Třinec 9:7 Madeta Motor České Budějovice 0
24.1.2021 16:00
39. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 HC Vítkovice Ridera 0
29.1.2021 17:00
40. kolo
HC Oceláři Třinec 4:1 HC Kometa Brno 0
29.1.2021 17:30
40. kolo
BK Mladá Boleslav 1:3 HC Energie Karlovy Vary 0
29.1.2021 18:00
40. kolo
HC Sparta Praha 4:0 HC Škoda Plzeň 0
29.1.2021 17:30
40. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 HC Vítkovice Ridera 0
28.1.2021 18:00
40. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 Bílí Tygři Liberec 0
29.1.2021 17:00
40. kolo
Mountfield HK 1:2 (SN) Madeta Motor České Budějovice 0
29.1.2021 17:00
40. kolo
HC Olomouc 2:4 PSG Berani Zlín 0
31.1.2021 15:30
41. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:6 BK Mladá Boleslav 0
31.1.2021 16:30
41. kolo
HC Škoda Plzeň 3:0 HC Dynamo Pardubice 0
31.1.2021 16:00
41. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:2 HC Olomouc 0

HC Kometa Brno -:- HC Verva Litvínov 0
31.1.2021 16:00
41. kolo
HC Oceláři Třinec 6:3 HC Energie Karlovy Vary 0
31.1.2021 16:30
41. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:4 (SN) Mountfield HK 0
31.1.2021 17:00
41. kolo
PSG Berani Zlín 2:4 HC Sparta Praha 0
2.2.2021 17:00
42. kolo
HC Oceláři Třinec 7:1 HC Vítkovice Ridera 0
2.2.2021 17:30
42. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:4 HC Kometa Brno 0
2.2.2021 17:00
42. kolo
Mountfield HK 5:2 PSG Berani Zlín 0
2.2.2021 17:00
42. kolo
HC Sparta Praha 5:2 HC Energie Karlovy Vary 0
2.2.2021 17:30
42. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Škoda Plzeň 0
2.2.2021 18:00
42. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:2 HC Olomouc 0

HC Verva Litvínov -:- Bílí Tygři Liberec 0

PSG Berani Zlín -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Kometa Brno -:- BK Mladá Boleslav 0

HC Škoda Plzeň -:- HC Verva Litvínov 0

HC Olomouc -:- HC Oceláři Třinec 0

HC Energie Karlovy Vary -:- Madeta Motor České Budějovice 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Sparta Praha 0

Bílí Tygři Liberec -:- Mountfield HK 0

HC Kometa Brno -:- HC Vítkovice Ridera 0
7.2.2021 16:00
44. kolo
HC Sparta Praha -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Verva Litvínov -:- HC Energie Karlovy Vary 0

Madeta Motor České Budějovice -:- HC Škoda Plzeň 0

BK Mladá Boleslav -:- Bílí Tygři Liberec 0

Mountfield HK -:- HC Olomouc 0

HC Oceláři Třinec -:- PSG Berani Zlín 0
17.2.2021 17:30
45. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:4 (SN) HC Kometa Brno 0
17.2.2021 18:00
45. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 Mountfield HK 0
17.2.2021 17:00
45. kolo
HC Olomouc 4:3 HC Verva Litvínov 0
17.2.2021 17:30
45. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:5 HC Sparta Praha 0
17.2.2021 17:00
45. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 BK Mladá Boleslav 0
17.2.2021 17:00
45. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 Madeta Motor České Budějovice 0
17.2.2021 17:00
45. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 HC Škoda Plzeň 0
19.2.2021 17:30
46. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 Mountfield HK 0
19.2.2021 18:00
46. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:6 HC Oceláři Třinec 0
19.2.2021 17:30
46. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:2 HC Škoda Plzeň 0
19.2.2021 18:00
46. kolo
HC Kometa Brno 9:3 PSG Berani Zlín 0
19.2.2021 17:30
46. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:5 Bílí Tygři Liberec 0
19.2.2021 16:30
46. kolo
HC Sparta Praha 0:3 HC Olomouc 0
19.2.2021 16:30
46. kolo
BK Mladá Boleslav 1:2 HC Vítkovice Ridera 0
21.2.2021 16:00
47. kolo
Mountfield HK 1:4 HC Sparta Praha 0
21.2.2021 16:30
47. kolo
HC Škoda Plzeň 0:1 HC Kometa Brno 0
21.2.2021 18:00
47. kolo
HC Olomouc 1:4 BK Mladá Boleslav 0
21.2.2021 17:00
47. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:3 HC Verva Litvínov 0
21.2.2021 16:00
47. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:4 HC Oceláři Třinec 0
21.2.2021 15:30
47. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 Madeta Motor České Budějovice 0
21.2.2021 16:00
47. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:2 HC Energie Karlovy Vary 0
26.2.2021 17:30
48. kolo
HC Škoda Plzeň -:- HC Vítkovice Ridera 0

BK Mladá Boleslav -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Oceláři Třinec -:- Mountfield HK 0

HC Sparta Praha -:- HC Verva Litvínov 0

HC Energie Karlovy Vary -:- PSG Berani Zlín 0

HC Kometa Brno -:- Bílí Tygři Liberec 0

Madeta Motor České Budějovice -:- HC Olomouc 0
28.2.2021 17:00
49. kolo
HC Olomouc 4:3 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
28.2.2021 16:00
49. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 (PP) HC Škoda Plzeň 0
28.2.2021 17:20
49. kolo
HC Sparta Praha 4:2 HC Oceláři Třinec 0
28.2.2021 17:00
49. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:1 Madeta Motor České Budějovice 0
28.2.2021 15:30
49. kolo
PSG Berani Zlín 4:6 HC Vítkovice Ridera 0
28.2.2021 16:00
49. kolo
Mountfield HK 1:4 HC Kometa Brno 2
28.2.2021 15:30
49. kolo
HC Verva Litvínov 6:3 BK Mladá Boleslav 0
2.3.2021 17:00
50. kolo
Madeta Motor České Budějovice 2:7 HC Sparta Praha 0
2.3.2021 17:00
50. kolo
HC Škoda Plzeň 7:0 PSG Berani Zlín 0
2.3.2021 17:30
50. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 Bílí Tygři Liberec 0
2.3.2021 18:00
50. kolo
HC Kometa Brno 2:3 (PP) HC Olomouc 1
4.3.2021 18:00
50. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 HC Verva Litvínov 0
2.3.2021 17:20
50. kolo
BK Mladá Boleslav 4:2 Mountfield HK 0
2.3.2021 17:30
50. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 HC Dynamo Pardubice 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
HC Verva Litvínov 7:3 Madeta Motor České Budějovice 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
HC Sparta Praha 5:0 HC Kometa Brno 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
HC Oceláři Třinec 3:4 BK Mladá Boleslav 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
Mountfield HK 2:5 HC Škoda Plzeň 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
HC Olomouc 0:4 HC Vítkovice Ridera 0
5.3.2021 18:00
51. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:2 PSG Berani Zlín 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
HC Energie Karlovy Vary 1:6 Mountfield HK 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
HC Kometa Brno 2:5 HC Dynamo Pardubice 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
HC Škoda Plzeň 9:1 HC Olomouc 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
PSG Berani Zlín 3:0 HC Verva Litvínov 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
HC Sparta Praha 2:3 BK Mladá Boleslav 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
Madeta Motor České Budějovice 0:4 HC Oceláři Třinec 0
7.3.2021 17:20
52. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 Bílí Tygři Liberec 0

Zranění

Hráč Návrat Zranění

Přestupy

Hráč Typ přestupu Odkud / Kam
Michal Krištof Příchod Kärpät Oulu (FIN)
Vojtěch Mozík (O) Odchod Neznámo
Vojtěch Mozík (O) Příchod Kunlun Red Star (KHL)
Andrej Kollár (Ú) Příchod HK Nitra (SVK)
Matej Tomek (B) Příchod SaiPa (FIN)
Vladimír Roth (O) Příchod HC Lausanne (SUI)
Marcel Haščák (Ú) Příchod HK Poprad (SVK)
Karel Vejmelka (B) Odchod Arizona Coyotes (NHL)
Luboš Horký (Ú) Příchod HC Dynamo Pardubice (návrat z hostování)
Radovan Pavlík (Ú) Příchod Mountfield HK
Alexandre Mallet (Ú) Příchod HC Vítkovice Ridera
Martin Dočekal (Ú) Příchod HC Škoda Plzeň
Dalimil Mikyska (O) Příchod HC Energie Karlovy Vary (návrat z hostování)
Marek Ďaloga (O) Příchod HC Dynamo Pardubice
Jakub Valský (Ú) Odchod Neznámo

Výjezdy

04.01.20 13:39
V Pátek 17.1.2020 se můžete zůčastnit výjezdu do Kladna a podpořit tak naše hráče do 250 km vzdáleného ČEZ zimního stadionu v Kladně, odjezd se koná ve 13:30 z Malé Ameriky, více informací se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.
04.01.20 13:33
Hned o dva dny později po Olomouci se můžete zůčastnit dalšího výjezdu a to konkrétně do skoro 300km vzdálené Home credit Areny v Liberci, výjezd se koná 12.1.2020, odjezd v 10:30 hodin od Malé Ameriky. Více informací klasicky na officiálních stránkách Modrobílých.
04.01.20 13:28
Modrobílí pořádají sérii výjezdů, jako první do blízkého Olmíku a to v pátek 10.1. 2020; od 18:00. Pokud se chcete zůčastnit, měli byste si pospíšit, momentálně je 53/61, tedy 8 volných míst! Více se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.

Aktuálně

29.06.21 16:01
Abychom do celé situace nevnášeli zmatky ohledně dalších podpůrných účtů a sbírek na pomoc lidem zasaženým tornádem rozhodli jsme se podpořit a medializovat tu pořádanou sdružením Modrobílí.  2300669813 / 2010 do zprávy uveďte "Pomoc Moravě" ttps://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2300669813
17.01.21 01:57
Podle serveru hokej.cz by měl místo Ondry Němce do Brna zavítat osmadvacetiletý obránce Peter Trška, který naposledy působil ve Vítkovicích. V Brně to však již zná, odehrál za náš klub sezonu a půl a v roce 2017 se podílel na zisku titulu.
31.12.20 18:15
Do konce extraligové sezony přichází do modrobílého týmu rodilý zlíňák, zadák Petr Zámorský.
17.09.20 11:47
Třiadvacetiletý brněnský rodák a mladší bratr Adama Zbořila (aktuálně působící za BK Mladá Boleslav) obránce Jakub Zbořil bude působit v české TELH za klub HC Kometa Brno a to alespoň do začátku zámořské NHL.
01.09.20 14:58
Dne 1.9.2020 navždy odešla jedna z největších person českého hokeje pan trenér Miloš Říha, kterého trápily zdravotní potíže již od poloviny srpna tohoto roku. Zemřel v pražském IKEMu ve svých 61 letech.

Minulé utkání

MS - 2020/2021
Finsko 1:0
0
Česko
3.6.2021 19:15

Nadcházející utkání

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2020/2021
HC Kometa Brno -:-
0
HC Škoda Plzeň
9.10.2020 18:00 8. kolo

Tabulky

Tipsport Extraliga - zákl. část 2020/2021
# Tým Záp. Body
1. HC Sparta Praha 52 108
2. HC Oceláři Třinec 52 106
3. BK Mladá Boleslav 52 97
4. Bílí Tygři Liberec 52 93
5. HC Škoda Plzeň 52 91
6. Mountfield HK 52 89
7. HC Dynamo Pardubice 52 81
8. HC Vítkovice Ridera 52 74
9. HC Kometa Brno 52 73
10. HC Energie Karlovy Vary 52 73
11. HC Verva Litvínov 52 72
12. HC Olomouc 52 59
13. PSG Berani Zlín 52 43
14. Madeta Motor České Budějovice 52 33

Statistické okénko

Komentářů celkem: 159421x
Registrovaných uživatelů celkem: 1179x

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace