Úvod / Soutěž

Tipsport Extraliga - 2019/2020

Tipsport Extraliga - 2018/2019 IIHF - 2018/2019 Liga mistrů - 2018/2019 MS - 2020/2021 Tipsport Extraliga - 2019/2020 Tipsport Extraliga - 2020/2021 Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022 Generali play-off - 2019/2020 NHL - Stanley Cup - 2018/2019 Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2019/2020

Tabulka

# Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. HC Sparta Praha 52 21 14 1 16 174:145 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. HC Kometa Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. HC Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield HK 52 19 5 7 21 130:136 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 8 5 25 134:175 63
14. Rytíři Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60

Zápasy

Datum Domácí Skóre Hosté
15.10.2019 18:30
6. kolo
HC Sparta Praha 5:4 (PP) HC Verva Litvínov 0
1.10.2019 17:30
6. kolo
HC Kometa Brno 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
5.10.2019 15:00
7. kolo
Rytíři Kladno 5:3 Bílí Tygři Liberec 0
4.10.2019 18:00
7. kolo
HC Olomouc 0:4 HC Škoda Plzeň 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
BK Mladá Boleslav 5:1 HC Verva Litvínov 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:5 HC Sparta Praha 0
3.10.2019 17:30
7. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:6 HC Oceláři Třinec 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
PSG Berani Zlín 4:3 HC Dynamo Pardubice 0
4.10.2019 18:00
7. kolo
Mountfield HK 2:3 HC Kometa Brno 0
6.10.2019 18:00
8. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 Rytíři Kladno 0
6.10.2019 18:30
8. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) BK Mladá Boleslav 0
6.10.2019 17:00
8. kolo
HC Kometa Brno 0:7 PSG Berani Zlín 0
6.10.2019 16:00
8. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:0 HC Olomouc 0
6.10.2019 16:30
8. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
6.10.2019 15:00
8. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
6.10.2019 17:30
8. kolo
HC Verva Litvínov 6:5 Mountfield HK 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Mountfield HK 2:0 BK Mladá Boleslav 0
12.10.2019 15:00
9. kolo
HC Olomouc 1:3 HC Kometa Brno 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Rytíři Kladno 7:5 HC Škoda Plzeň 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 HC Dynamo Pardubice 0
9.10.2019 17:30
9. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
11.10.2019 17:30
9. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:5 HC Sparta Praha 0
11.10.2019 17:30
9. kolo
PSG Berani Zlín 2:5 HC Oceláři Třinec 0
13.10.2019 17:30
10. kolo
HC Kometa Brno 7:4 Bílí Tygři Liberec 0
13.10.2019 17:30
10. kolo
HC Verva Litvínov 5:1 PSG Berani Zlín 0
13.10.2019 16:00
10. kolo
BK Mladá Boleslav 5:3 HC Vítkovice Ridera 0
13.10.2019 16:30
10. kolo
HC Škoda Plzeň 5:3 HC Dynamo Pardubice 0
13.10.2019 16:00
10. kolo
Mountfield HK 1:3 HC Energie Karlovy Vary 0
18.10.2019 18:00
11. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:2 HC Oceláři Třinec 0
18.10.2019 17:30
11. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:3 BK Mladá Boleslav 0
18.10.2019 17:30
11. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:0 HC Verva Litvínov 0
8.10.2019 17:30
11. kolo
PSG Berani Zlín 1:6 HC Sparta Praha 0
22.10.2019 17:30
11. kolo
Rytíři Kladno 2:3 HC Kometa Brno 0
18.10.2019 18:00
11. kolo
HC Olomouc 0:2 Mountfield HK 0
20.10.2019 17:20
12. kolo
HC Oceláři Třinec 5:2 Bílí Tygři Liberec 0
20.10.2019 16:00
12. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
19.10.2019 17:00
12. kolo
HC Kometa Brno 3:1 HC Škoda Plzeň 0
20.10.2019 17:30
12. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 HC Olomouc 0
20.10.2019 16:00
12. kolo
BK Mladá Boleslav 6:3 Rytíři Kladno 0
20.10.2019 17:20
12. kolo
Mountfield HK 5:6 PSG Berani Zlín 0
20.10.2019 15:30
12. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
Rytíři Kladno 2:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
HC Olomouc 0:4 HC Sparta Praha 0
25.10.2019 17:30
13. kolo
PSG Berani Zlín 4:0 BK Mladá Boleslav 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:4 HC Energie Karlovy Vary 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
HC Kometa Brno 5:1 HC Dynamo Pardubice 0
26.10.2019 15:00
13. kolo
HC Škoda Plzeň 6:1 HC Oceláři Třinec 0
25.10.2019 17:30
13. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 (SN) Mountfield HK 0
27.10.2019 13:00
14. kolo
HC Škoda Plzeň 2:3 (SN) HC Sparta Praha 0
27.10.2019 17:00
14. kolo
HC Kometa Brno 4:3 (SN) HC Verva Litvínov 0
27.10.2019 18:00
14. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 BK Mladá Boleslav 0
27.10.2019 16:00
14. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 Mountfield HK 0
27.10.2019 17:00
14. kolo
HC Olomouc 3:4 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
27.10.2019 18:00
14. kolo
Rytíři Kladno 1:7 HC Oceláři Třinec 0
27.10.2019 15:30
14. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Energie Karlovy Vary 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
BK Mladá Boleslav 5:1 HC Olomouc 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 (SN) PSG Berani Zlín 0
29.10.2019 18:30
15. kolo
HC Sparta Praha 0:2 Bílí Tygři Liberec 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Verva Litvínov 1:3 HC Škoda Plzeň 0
29.10.2019 18:00
15. kolo
Mountfield HK 2:1 (PP) Rytíři Kladno 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Energie Karlovy Vary 8:0 HC Dynamo Pardubice 0
23.10.2019 18:30
20. kolo
HC Sparta Praha 5:1 HC Energie Karlovy Vary 0
22.10.2019 18:00
32. kolo
HC Oceláři Třinec 1:0 (SN) Mountfield HK 0
1.10.2019 17:30
6. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:4 HC Kometa Brno 0
3.10.2019 17:30
7. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:6 HC Oceláři Třinec 0
5.10.2019 15:00
7. kolo
Rytíři Kladno 5:3 Bílí Tygři Liberec 0
6.10.2019 18:30
8. kolo
BK Mladá Boleslav 1:2 (PP) HC Sparta Praha 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 Bílí Tygři Liberec 0

Zranění

Hráč Návrat Zranění
Petr Holík Neznámo Rameno
Brandon Magee Neznámo N/A
Andrej Kollár Neznámo Noha

Přestupy

Hráč Typ přestupu Odkud / Kam
Marcel Haščák Odchod HC Slovan Bratislava 15.11.2021
Jakub Sedláček Příchod Villacher SV. 8.11.2021

Aktuálně

VČERA 17:08
Neděle 28.11.2021 v 15.30 před spilem U TESAŘE

Minulé utkání

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022
HC Vítkovice Ridera 3:2
0
HC Kometa Brno
26.11.2021 17:30 26. kolo

Nadcházející utkání

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022
HC Kometa Brno -:-
0
Mountfield HK
28.11.2021 17:00 27. kolo

Tabulky

Tipsport Extraliga - zákl. část 2021/2022
# Tým Záp. Body
1. HC Oceláři Třinec 25 59
2. Mountfield HK 24 51
3. HC Dynamo Pardubice 24 43
4. HC Škoda Plzeň 26 41
5. BK Mladá Boleslav 25 41
6. HC Motor České Budějovice 25 37
7. HC Olomouc 23 36
8. HC Vítkovice Ridera 24 35
9. HC Sparta Praha 24 34
10. HC Energie Karlovy Vary 25 34
11. HC Verva Litvínov 24 34
12. Bílí Tygři Liberec 24 34
13. HC Kometa Brno 24 33
14. Rytíři Kladno 23 21
15. PSG Berani Zlín 24 13

Statistické okénko

Komentářů celkem: 177401x
Registrovaných uživatelů celkem: 1200x

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace