Začátek < 1 302 303 304 305 306 307 308 2155 > Konec [strana: 305/2155, záznamů: 53854]
Dusek Dusek Admin 12.09.21 20:54 [164388]

Rys44 Rys44 12.09.21 20:52 [164385]

Jsem rad, ze jsem byl zase na souteznim zapase. Hokej nic moc.*96*

IP: 85.93.123.--
Dusek Dusek Admin +6 / 0 12.09.21 20:49 [164379]

Jiří Kalous: Měli jsme dobrý nástup do utkání, hru jsme relativně kontrovali především v první a třetí třetině. Ve druhé Zlín hru srovnal a hrozil nebezpečnými šancemi. Za stavu 2:0, kdy jsme měli náskok a tlak, jsme vyrobili dvě chyby, které Zlín potrestal. Stalo nás to bod, což nás mrzí, ale za výhru v prodloužení jsme rádi. Chtěli bychom za celým tým poděkovat fanouškům za skvělou atmosféru a za to jak fandili.

Juras Juras +4 / 0 12.09.21 20:39 [164364]

Proč je kurva zase Mallet utopenej ve 4.lajně?

IP: 83.240.60.--
Juras Juras +1 / -8 12.09.21 20:37 [164360]

Kalous ať se radši dnes nevyjadřuje,nic rozumnýho z něho vylézt nemůže. Jenom vzpomínka - vyhazovali se tady trenéři po 4.kole, tak jak dlouho se udrží on?

Dusek Dusek Admin +20 / 0 12.09.21 20:35 [164354]

Za me dnes Aaaaaalex Mallet, konecne se nekdo serval

Tys09 Tys09 12.09.21 20:33 [164345]

Vzhledem k tomu, ze Roth byl do varu připraven, pochybuju, ze to jeho zranění je jen náhoda ve stylu chřipky, ale opět jeho klasika. Pan skleněný.

IP: 46.135.27.--

Hascaka poslete do B tymu,v acku nema vo delat a k nemu pribalte Tomka,ten borec je fakt marnej a sanozrejme Kalouse

Komentář byl upraven (2x), naposledy 12.09.21 20:37
IP: 78.80.161.--
Mirda Mirda 0 / -1 12.09.21 20:27 [164339]

Posledně nás vyčapal Novotné a ted´ čaroval Kaša.S kobylama to bude těžká rychta.

IP: 90.177.47.--

co to jako kurva melo byt???ztratit vyhrany zapas v poslednich 5 minutach???bezte fakt do prdele a stydte se za ten hnus co jste predvedli*115**115**115**115**115**110**110**110**110*

Komentář byl upraven (1x), naposledy 12.09.21 20:29
Hwest Hwest +12 / 0 12.09.21 20:26 [164337]

Pozitivní jsou dva body. Hodně se mi líbí Ďaloga, pohyb, aktivní, cpe se do branky a podporuje útok. Nečekal jsem od něj nic zázračného, pro mě zatím milé překvapení. Myslím, že i Pavlík, Kollár či Krištof budou přínosem. Marcel ať si za ten námaz dá sám flákanec.. Negativní je, že jsme opět odevzdali, tentokrát naštěstí "jen" bod, naprosto zbytečně soupeři. Šancí přitom opět dost, na střely 43:19.. Jak může minutu před koncem při hře bez brankaře hráč Zlína ujet a jet sám na bránu? Nevím, jestli se tam první lajna nedohodla s obranou, ale to se nesmí stávat. A ice time některých na úkor jiných? Peter je evidentně nerozehraný, asi proto mu kouč dal 25 minut. Aby ho nepřetěžoval na začátku sezony. Mallet pro změnu jen 8 minut, Magee nás tak strašně zaujal, že se nevejde ani do sestavy. A 27 minut pro Bárta jen potvrzuje, že zoufale potřebujeme beka. Libore, jednej!

„# PokudNěcoChcete,PošleteEmail“
IP: 46.23.50.--

Mueller 25:09, Pavlík, Kusko, Mallet pod 10 minut. Vůbec si nechci představovat, jak by to vypadalo, kdyby se před sezónou nerozhodli rozložit tu zátěž...

IP: 78.136.140.--
Dusek Dusek Admin +3 / 0 12.09.21 20:13 [164332]

S varama i Zlinem spolecny jmenovatel a to je obrana, co nas stoji braneni. Beku mame malo, prisnejsi meritko snese Kucerik a dejme tomu Bart s Dalogou. Potrebujem 1 kusem posilit pocet a kvalitu, druhym pak nahradu za Rosickyho na bruslich

Pedro28 Pedro28 +8 / 0 12.09.21 20:04 [164328]

Jak jsem psal minule, u zápasu s takovým soupeřem musí být rozhodnuto po první třetině.

Proboha, máme jednou takový rozpočet, ta dominance musí na ledě sršet, Zlín tým bez jediné hvězdy, kdy mu mnohdy vypomáhají hráči z Přerova, s jasným cílem zachránit se.

A nepište mi, že dnes už umí každý bruslit a hrát, to možná ano, ale potom tedy preceňujeme kvalitu našich hráčů.

Chápu, doba, kdy k nám chodili skoro samí reprezentanti už dávno skončila, ale i tak.....

Dal jsem naším deset kol, tak uvidím potom, kam to bude směřovat.