Začátek < 1 168 169 170 171 172 173 174 2033 > Konec [strana: 171/2033, záznamů: 50814]

A HU!

„Ultras Patriots Brno & Verní Slovanu“
IP: 46.33.96.--
malbec malbec +5 / 0 16.09.21 23:18 [165283]

Konec dobrý, všechno dobré... ovšem nemůžeme po vstřelení tří branek v první třetině nechat od druhé třetiny diktovat tempo hry soupeři. To je pouze o tom, kdy se rozjetý protivník dostane i ke vstřelení gólů. Tak se stalo ve třetí třetině. Dva rychlé góly soupeře... Naštěstí si Kalous vzal TO a promluvil k hráčům v pravý čas. Vítězství se udrželo. Tři body s Pardubicemi jsou fajn. Teď ještě dovést aspoň něco z venku.

IP: 80.83.69.--

Ke gólu Rákose. On z toho prostoru pred branou neujel, ale zustal tam zkusene, coz bylo klicovy aby mohl dorazet. dneska byl skvelej, klidne bych se Uplovi udelal do klína.... 😁

Potrebujem aby delaly body i ostatni lajny, pak muze zustat Bart na prvni presilovce :))

IP: 86.49.252.--
hokus2019 hokus2019 16.09.21 23:02 [165280]

Jinak co první lajna trenére? Zase spokojenost jako obvykle? Asi jo že? Njn. Asi změnu po pár zprasených zápasech čekat je zbytečné že?

IP: 37.48.42.--

Jako rohlík jooo takový akce zbožňuju, Rohlík jako párek v rohlíku :-) Moooc hezký.

free free +1 / 0 16.09.21 22:47 [165278]

Dnes se bylo na co dívat. A tři body za ubojovaný závěr jsou zasloužené. A pruhovaní odjeli dnes bez prořezaných pneumatik? Takový zmatený ksindl už v Rondu dlouho nepískal.

Komentář byl upraven (1x), naposledy 16.09.21 22:47
„modrá je dobrá,bílá je lepší, modrobílá Komety jediná a nejlepší“
IP: 95.82.133.--
ZEROR ZEROR +12 / 0 16.09.21 22:29 [165274]

Guliho cistej spendlik na mantak. *22*

Bum! Gulaši si počkal na Rohlíka a poslal ho tvrdě na mantinel | Hokej.cz - web českého hokeje
Michal Gulaši rozhodně nehraje v rukavičkách a tentokrát se o tom přesvědčil pardubický mladík Ondřej Rohlík. Po tvrdém zákroku u mantinelu mu z ledu museli pomoct spoluhráči.

Mesicek Mesicek +4 / 0 16.09.21 22:16 [165268]

Zaťovič kličkou vytočil soupeře: Kdybych ji neudělal, mohl jsem mít klid - iDNES.cz
Kometa slaví první výhru za tři body v nové extraligové sezoně. Dvakrát v prvních dvou kolech prošustrovala dvougólový náskok a pykala za to bodovou ztrátou. Ve čtvrtek doma s Pardubicemi ale vedla už 3:0, což jí i při dvou trefách Dynama ve třetí části stačilo k uhájení výsledku. Brněnští hokejisté...
iDNES.cz

IP: 78.80.161.--
anri anri 16.09.21 22:00 [165263]

Dá se to někde vidět zpětně kromě Tipsportu?

IP: 85.70.89.--
Dusek Dusek Admin +11 / 0 16.09.21 21:45 [165259]

Dnes nejlepsi lajna Mallet, Rakos, Magee. Z beku jednoznacne Kucerik.
Naopak Kristofova lajna nevyrazna, Marcelovi to nejde. 1.lajnu rozhodit, absolutne nezvladaji branit

„Kometa je rodina!?“
IP: 185.219.166.--
dejvik80 dejvik80 16.09.21 21:38 [165257]

Dnes ucházející výkon, Pardubice dle soupisky patří do špičky, o to cennější je vítězství. Hlavně nám to pomůže po psychické stránce. Jen mě zaráží výkony Vincoura, dnes se snažil ..Bohužel mám pocit že už je za zenitem a progres už žádný nebude. Je to jen otázka času kdy ho Kalous posadí..