Úvod / Diskuse

Diskuse

Začátek < 1 166 167 168 169 170 171 172 2149 > Konec [strana: 169/2149, záznamů: 53705]

Běžně na mínus nereaguji. Dnes mě to zajímá... Co udělal Rákos tak svetoborneho??? Chápu, nic, ale i tak to mínus tam hodím 😁😁😁

„My jsme kurvy z Brna, my jsme všude doma“
IP: 86.49.255.--
free free 31.10.21 21:02 [172923]

Na bod to vypadalo teoreticky , ale máme kulový zcela po právu. Pokolikáté už? Nechtělo by to psychologa pro hráče, kteří jdou v posledním střídání na led, když to do nich neumí, nebo lépe do jejich hlav , trenéři napumpovat?*51**51**179*

Komentář byl upraven (3x), naposledy 31.10.21 21:31
„modrá je dobrá,bílá je lepší, modrobílá Komety jediná a nejlepší“
IP: 95.82.135.--
ZEROR ZEROR +14 / 0 31.10.21 20:56 [172920]

Gratulace Necimu *211* k 1+1 a prvni hvezde zapasu, stejne tak Karlovi i presto, ze prohrali, tak 94,87% uspesnost zasahu hovori za vse. DOBRE OBA BORCI, jen tak dale.

*22**86**22*

„Navzdor všem co se nám smáli“
IP: 86.49.174.--
petman petman 31.10.21 20:39 [172914]

Škoda. Druhej zápas v řadě, kdy jsme byli o fous lepší a celkově 1 bod. Třinec myslím neměl plyn úplně na podlaze, nemají to až tak zapotřebí. Takže nějakej bod se uhrát měl. No nic, bude potřeba ještě trošku přidat v zakončení, protože nějakej ten gól asi dostaneme vždycky *225*

IP: 88.103.229.--

Nedávno jsem psal po vítězném zápase s Olomoucí, že přístup k zápasu jaký jsme s nimi předvedli se se silnějšími soupeři může hrubě vymstít. A tento víkend se to potvrdilo. Neproměňování ložených šanci se vymstilo v Pardubicích kdy jsme měli ke konci 3 tutovky a nic jsme nedali a dnes celou třetí třetinu opět profesorské bránění alespoň bodu se opět vymstilo v podobě náhodné šance minutu před koncem. Opět v kombinaci s jalovou/laxní koncovkou. Co k tomu říct? Když to nelepí dá se to ještě svést na smůlu ale co říct k tomu, když skoro pokaždé při vedení o gól se bojíme hrát dopředu a půl zápasu se snažíme bránit v hokeji značně nejisté vedení o gól? To jim nikdo neřekl že ubránit jednogólové vedení půl zápasu se dnes nedá ani ve fotbale natož v hokeji?

IP: 37.48.37.--
Gyzy Gyzy Admin +2 / 0 31.10.21 20:34 [172910]

Nečas proti Vejmelkovi 1+1

Komentář byl upraven (1x), naposledy 31.10.21 20:36
IP: 86.49.254.--
Pedro28 Pedro28 +9 / 0 31.10.21 20:27 [172899]

Pořád nechápu a asi už nikdy nepochopím, proč je ten Magee mimo.

Asi je v očích trenérů nejhorší útočník, tu zodpovědnost ale mají oni, ne já.

IP: 81.200.57.--

Tady jde vidět od fans že i přes prohru dokážou borce pochválit a povzbudit do dalších zápasu *134* Ono je rozdíl prohrát po laxnim nebo dobrým výkonu..ano ve finále je to pořád prohra ,ale člověk aspoň ocení výkon a snahu všech hráčů*60* Dnes se nedá borcum co vytknout, až na tu "školackou" chybu v závěru..To opravdu zamrzí *184* Tahle nám ve finále zbytečně utíkají body a pak to v tabulce vypadá jak vypadá..