Úvod / Ohlédnutím za TipLigou na IIHF 2019

Ohlédnutím za TipLigou na IIHF 2019

Skončil první testovací ročník TipLigy, kterého se zůčastnilo 120 lidí, kteří bojovali mezi sebou v 15 skupinách. Pojďmě se společně podívat na to, kdo si jak vedl.

Skupina A


Ve skupině vyhrál uživatel Srb, který se umístil na prvním místě s celkovým počtem 14 bodů za 2 remízy a 1 prohru s celkovým skore 100. Těsne za ním skončil Lukas007, který sice měl o bod méně, ale se skorem 102 byl v tipech o něco lepší.
Na skore zvítezil uživatel Bubakovo, který za své správné tipy získal skore 106, celkově však skončil na pěkném 3 místě, kterému dýchal na záda náš redaktor Hwest s 11 body se skore 101 získal bramborovou medaili. Bez medaile, a to ani té bramborové skončil Nervosaur, který šel v předposledním kole do velkého risku, který mu nevyšel a tak se musel spokojit s 5. místem s 8 body se skore 95 o pozé dva body za ním skončil Samubo.
Jak je vidět, náš webmaster Kcko, který tíhne spíše k fotbalu skončil na předposledním 7 místě, kterého následoval jeden z adminů Dusek, který by jistě skončil lépe, kdyby odtipoval všechny zápasy, avšak bohužel skončíl na posledním místě se 4 body a celkovým skore 65.

Skupina B


První skončil uživatel Flow, který získal 14 bodů a jako jediný ze skupiny se dostal nad trojciferné číslo s celkovým skore 103. Na záda mu dýchal Patrick, která však měl o jednu prohru více, proto se musel spokojit se druhým místem se 13 body, i co se týče skore to bylo spravedlivé, protože se skorem 99 se umístil ihned za prvním. Ze třetího místa vše sledoval Mstriker s 11 body, boj o třetí místo bylo velmi vyrovnané, doslova na záda mu dýchal Hawkeye71, který měl o pouhý bod a skore méně. Společně s 8 body skončilli uživatelé  off234 a Holomajzna, avšak off234 měl o 4 body za skore více, na předposledním 7 místě skončil referee19, který měl o pohý bod méně a s velkým rozdílem na posledním místě se umístil kot1964, který získal pouhé dva body.

Skupina C


Absolutní vládce skupiny C a celkově třetí ze všech skupin uživatel Deiv, který vyhrál skupinu s krásnými 18 body se skore 105 s pouze jedinou prohrou s uživatelem Skalin. O čtyři body pod Deivem se umístil na druhém místě Horn, který se musel spokojit se skore 102 a 14 body. O bod méně získal Gyzy, který získal třetí místo s 13 body. Nastává velká propast 4 bodů na čtvrté místo, které ukořistil Fajmik,  ihned  za fajmikem skončil náš druhý admin Uploader, který si naordinoval 8 bodů za své tipy, o bod méně (7) ale o 2 skore víc (99) skončil na 6 místě Skalin, který jako jediný porazil víteze skupiny a celkově třetího Deiva. Na sedmém místě skončil s 5 body Halvar a dokonce s 3 body  Spanky. Velmi zajímavé na této skupině je to, že ani jeden z hráčů se nedostal se skore pod 90.

Skupina D


Velmi vyrovnaná skupina D, kde vyhrál se 14 body StrycekRemus a skore 100, O jedno skore více, avšak o dva body méně skončil druhý Havci, který utrpěl tři prohry. O obrovský propad 9 skore bodů skončil třetí JezekPichl s 11 body, který se udržel na třetím místě jen díky lepšímu skore oproti  Pity33, velmi smutně skončil na pátem místě Panter, který měl sice 100 skore, ale bohužel nepřišly správné tipy v pravou chvíli. Se sedmi body skončil na 6 místě Mustakilla, ihned za ním Buflon (6) a  Bluess(5).

Skupina E


Skupina, která dle mého patřila k nejvyrovnanějším a která poznala nejlepšího tipera. Se skore 105 a 15 body sice na prvním místě skončil Great Moravia, ale pouze s jedno bodovým mankem za ním skončil Jaz99 se skore 110!, kterého ze všech skupin nikdo nedosáhl, v tomto mu patří absolutní prvenství a krásné druhé místo skupiny E!!. Třetí skončil Alfons, kterému by skore 107 a 14 bodů ve většině skupin stačilo na první místo, bohužel pro něj byl vylosován do nejvyrovnanější skupiny. Na čtvrtém místě končí Bury s 11 body o páté místo se musí podělit Mape16 s Romulusem, oba získali stejný počet bodů a skore. Jako poslední končí Mac se třemi body a celkovým skore 82.

Skupina F


Vítěz Rkny, pět výher, jedna remíza a jeden zápas neodtipován i přesto skončil na krásném prvním místě s 15 body, záda mu kryl Bimbozaba se 13 body se skorem 99, třetí skončil Vasekp s 12 body a skorem 97.Čtvrté místo musel vzít za vděk Horisak s 9 body, o tři body méně získal Kraken73, proto se musel spokojit s pátým místem, stejné bodů, avšak o 3 skore méně získal náš básník Jido, který si nakonec vykoledoval šesté místo, dál se umístili  Jokicc taktéž s šesti body a jako poslední skončil Jelente  se 4 body.

Skupina G


První skupina, kde se stejným počtem bodů skončili dva uživatelé, Alcadino a RotterJR, ale Alcadino získal první příčku díky lepšímu skore a to 104 bodů, RotterJR nasbíral 98 skore a proto uzobl krásné druhé místo. O 6 bodů pod dvěma výše napsanými skončil třetí Tompek68 se skore 101 a 9 body, se stejným počtem bodů skončil Peter(9)  s celkovým skore 93, bohužel pro něj s menším skore musel vzít za vděk čtvrté místo, o bod méně ale o 8 skore vívce skončil na pátem místě MeVo, se stejným počtem bodů ale o propastných 15 skore méně skončil  Kvik, dále za ním skončil t0m1n0 s 5 bodama a Petas90 se třemi.

Skupina H


Asi nejméně plodná skupina, kde se slabým  92 skore a 13 body skončil na prvním místě  Mirinda78 o příčku pod ním skončil Běloušci, který vybojoval o dva body méně ale o jedno skore více než Mirinda78, ale o druhé místo se musí podělit s uživatelem Zdendaaa, který má totožný počet bodů i skoré. Jako čtvrtý se umístil pro některé z nás neznámý uživatel Sherwood, se stejnýma bodama ale se dvěma méně skore skončil Newman na pátém místě. Šesté místo a velmí zajímavý jev, kdy Radek1986 skončil sice na šestém místě s 8 body, ale ze šestého místa získal absolutně největší skore a to 100 bodů, sedmé místo s 8 bodama a 90 skore získal Milano, poslední skončil Suzbynek s 5 body.

Skupina I


Ve skupině, která měla i své ženské zastoupení se na prvních třech místech umístili hráči se stejným počtem bodů, díky svému skore 105 ji vyhrál El Carlos. S celkovým skore 103 skončil druhý Holis taktéž s 12 body a nakonec tuto trojci uzavírá Majda 1977, který byl o něco málo méně úspěšnější než Holis se skore 97 a proto získal pěknou bronzovou medaili. Tomasso možná trošku nespravedlivě skončil čtvrtý, protože měl o jeden bod méně než hráč nad ním, zato nahrál 102 skore. Pátý skončil Pelos s 11 body a jedním neodehraným zápasem. O 5 bodů méně dokázala nahrát jediná hráčka této tabulky Renata1978, na druhou stranu získala na šesté místo pěkných 96 skore bodů. Skupinu nám uzavírají dva hráči se stejným počtem bodu (5) Vazza a Ferda mravenec, první jmenovaný skončil předposlendí díky lepšímu nahranému skore 91.

Skupina J


Máme hned dvě skupiny vedle sebe, které měly ženské zastoupení, ale ani tady nedošlo k překvapení. Skupinu vyhrál THE se 13 body a velmi vysokým skore 104. Se stejným počtem bodů ale o propastných  10 skore méně skončil druhý Cruz11. Jako poslední na stupních vítězů konči Raketak s 10 body a skore 98. Uživatel Alda, který získal stejně bodů, ale skore 96 jej posunulo na bramborovou pozici. Páté místo získal Cheryn s velkým nahraným skore 101 a 8 body. Se stejným počtem bodů v tabulce končí Great-one ale o obrovských 19 skore méně končí na šestém místě. Předposlední končí Kate se sedmi body a solidním 92 skore. Tabulku nám uzavíra Tramtadada s 5 body.

Skupina K


Skupinu, kde se ani jeden z hráčů nedostal nad 100 skore bodů vyhrál Wilda24 se 17 body v tabulce. Druhý končí Dave70, který měl sice vyšší nahrané skore, ale se 14 body bere stříbrnou medaili. Bronz si odnáší Ruda.1978 se skore 90 a 12 body. Pomyslnou bramborovou medaili získává Filipes za jeho 11 bodů ale velmi pěkným nahraným skore 99. Pátou pozici uhájil díky lepšímu skore Pavelp s 6 body. Ihned za ním končí Vlasta, který měl stejný počet bodů, ale skore 84 jej přišpendlilo na šestém místě. Sedmé místo obsadil  Kuba13 s velmi malým počtem bodů za tři neodehrané zápasy, poslední končí dzonpeterson se záporným počtem bodů za tři neodehrané zápasy.

Skupina L


Jasný král skupiny Vash, který získal 18 bodů a úctyhodné skore 106 se umístil bezproblémů na prvním místě. Druhý a to i přesto, že neodehrál jeden zápas končí Karaya s 13 body a celkovým skore 88. Na třetím místě se umístil Mazkometa, který nahrál krásných 105 skore a 10 bodů do tabulky, stejný počet bodů ale o mnoho menší skore získal Brněnské Flótek, proto se musel spokojit se čtvrtým místem. Páte místo získává Mojo, který stejně jako Karloos získal 9 bodů v tabulce, ale díky skore 94 končí před ním, Karloos se svým skore 91 proto musel vzít zavděk šesté místo. Předposlední končí KN se 6 body v tabulce, nicméně velkým nahraným skore 99, který jej posune v celkové tabulce určitě hodně nahoru. Poslední končí Parvus1, který neodehrál ani jeden zápas.

Skupina M


Velmi vyrovnaná skupina, ve které se dokonce pět hráčů dostalo se svým skorem nad 100. Bez debat první končí Secundus4884 s obrovským skore 108 a 19 body v tabulce. S velkou bodovou propastí získává druhé místo Bassta, s krasným skore 102 ale pouze 14 body. O pouhý bod méně končí třetí Krovib, který dlouho vedl tabulku s nejvyšším nahraným skore, nakonec získává stejně jako první Secundus4884 108 nahraných skore bodů. Čtvrtý Mesicek dosáhl taktéž trojciferného skore a to 105, bohužel pro něj s 11 body bere čtvrté misto. Poslední 100 a více bodový hráč v tabulce Holub končí se svými 8 body na páté pozici. Poslední tři místa máme již dvojciferná čísla a to s velkým propadem, šestý končí Kuba s 5 body a skore 90, o bod a jedno skore méně končí sedmý Ace a nakonec poslední se umístil Thcml se 3 body.

Skupina N


Uživatel Rannik končí s pěkným skore 106 a 14 body bez problémů první. Sice o poubý bod za ním mu dýchal na záda Vlastimils, ale díky o 8 bodů méně nahranému skore bere stříbrnou pozici. Stupně vítězů nám uzavírá Geremi s 10 body a solidním skore 95. Stejný počet bodů jako třetí Geremi získává Refru, protože však nahrál méně skore bodů bere čtvrté místo. Pátý v pořadí končí Tomicek75 s 9 body a velmi solidním skorem 98. Velmi těsně za Tomickem75 končí Forek s trojciferným skorem 100 a 8 do tabulky. Sedmé místo bere Pajame11 za 6 bodů a celkem nízkým nahraným skorem 85. Poslední v této tabulce zůstavá Hidrantt s pouhými 3 body.

Skupina O


Skupina, ve které byli hráči nejméně aktivní, to se poznamenalo na celkovém umístění všech hráčů. První končí Matesko se 17 body v tabulce a nahraným skorem 92. Druhý končí Nowaja, hráč se největším skorem (102) ze skupiny, celkově si odtipoval 16 bodů a zaslouženě mu patří stříbrná pozice.Shodně s 15 body končí hráči Vladimír a Bitcoin, avšak Vladimír díky lepšímu skore končí bronzový, poslední aktivní hráč Bitcoin končí na posledním místě.

V níže uvedené tabulce se můžete podívat na celkové pořadí hráčů napříč všemi skupinami A až O. celkově nejlépe tipující končí Jaz99, druhý končí Krovib a těsně třetí Secundus4884. Všem lidem děkujeme za účast a zábavu.


Pořadí Uživatel Skupina Info Dosažené skóre
1. Jaz99 Jaz99 IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 110
2. Secundus4884 Secundus4884 IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 108
Krovib Krovib IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 108
4. Alfons Alfons IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 107
5. bubakovo bubakovo IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 106
Vash Vash IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 106
rannik rannik IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 106
8. Deiv Deiv IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 105
Great Moravia Great Moravia IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 105
El Carlos El Carlos IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 105
mazkometa mazkometa IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 105
Mesicek Mesicek IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 105
13. THE THE IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 104
14. Flow Flow IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 103
holis holis IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 103
16. Lukas007 Lukas007 IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 102
Horn Horn IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 102
Tomasso Tomasso IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 102
Bassta Bassta IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 102
nowaja nowaja IIHF sk. O, ročník 1 Vše OK 102
alcadino alcadino IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 102
22. Hwest Hwest IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 101
havci havci IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 101
Cheryn Cheryn IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 101
MeVo MeVo IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 101
Rkny Rkny IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 101
Tompek68 Tompek68 IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 101
28. Srb Srb IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 100
StrycekRemus StrycekRemus IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 100
panter panter IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 100
Radek1986 Radek1986 IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 100
Holub Holub IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 100
Forek Forek IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 100
34. Patrick Patrick IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 99
Skalin Skalin IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 99
Bury Bury IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 99
bimbozaba bimbozaba IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 99
Horisak Horisak IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 99
Dave70 Dave70 IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 99
filipes filipes IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 99
KN KN IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 99
42. Mape16 Mape16 IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 98
Romulus Romulus IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 98
Raketak Raketak IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 98
vlastimils vlastimils IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 98
Tomicek75 Tomicek75 IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 98
RotterJr RotterJr IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 98
48. Uploader Uploader IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 97
vasekp vasekp IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 97
Kraken73 Kraken73 IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 97
Majda 1977 Majda 1977 IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 97
wilda24 wilda24 IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 97
53. Gyzy Gyzy IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 96
Renata1978 Renata1978 IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 96
alda alda IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 96
Vladimir Vladimir IIHF sk. O, ročník 1 Vše OK 96
57. Nervosaur Nervosaur IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 95
Halvar Halvar IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 95
Sherwood Sherwood IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 95
geremi geremi IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 95
61. mstriker mstriker IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 94
Jido Jido IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 94
cruz11 cruz11 IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 94
Mojo Mojo IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 94
65. HAWKEYE71 HAWKEYE71 IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 93
fajmik fajmik IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 93
Běloušci Běloušci IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 93
Zdendaaa Zdendaaa IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 93
newman newman IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 93
peter peter IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 93
Spanky Spanky IIHF sk. C, ročník 1 Vše OK 93
72. samubo samubo IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 92
JezekPichl JezekPichl IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 92
Mirinda78 Mirinda78 IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 92
Kate Kate IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 92
Matesko Matesko IIHF sk. O, ročník 1 Vše OK 92
refru refru IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 92
78. vazza vazza IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 91
Karloos Karloos IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 91
Thcml Thcml IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 91
81. milano milano IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 90
Ruda.1978 Ruda.1978 IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 90
pavelp pavelp IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 90
kuba kuba IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 90
85. off234 off234 IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 89
ace ace IIHF sk. M, ročník 1 Vše OK 89
87. ferda mravenec ferda mravenec IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 88
Tramtadada Tramtadada IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 88
Brněnské Flótek Brněnské Flótek IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 88
jokicc jokicc IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 88
Karaya Karaya IIHF sk. L, ročník 1 Vše OK 88
92. Pity33 Pity33 IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 87
Zrušený účet č. 3628 Zrušený účet č. 3628 IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 87
suzbynek suzbynek IIHF sk. H, ročník 1 Vše OK 87
Bitcoin Bitcoin IIHF sk. O, ročník 1 Vše OK 87
96. Pelos Pelos IIHF sk. I, ročník 1 Vše OK 86
Kvik Kvik IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 86
98. Pajame11 Pajame11 IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 85
Holomajzna Holomajzna IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 85
100. Vlasta Vlasta IIHF sk. K, ročník 1 Vše OK 84
101. Kcko Kcko IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 83
Mustakilla Mustakilla IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 83
103. kot1964 kot1964 IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 82
Mac Mac IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 82
great-one great-one IIHF sk. J, ročník 1 Vše OK 82
106. hidrantt hidrantt IIHF sk. N, ročník 1 Vše OK 78
107. patas90 patas90 IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 76
108. referee19 referee19 IIHF sk. B, ročník 1 Vše OK 72
109. jelente jelente IIHF sk. F, ročník 1 Vše OK 69
110. t0m1n0 t0m1n0 IIHF sk. G, ročník 1 Vše OK 66
111. Dusek Dusek IIHF sk. A, ročník 1 Vše OK 65
112. Buflon Buflon IIHF sk. D, ročník 1 Vše OK 61
113. Počítač 1 IIHF sk. E, ročník 1 Vše OK 48
114. Parvus1 Parvus1 IIHF sk. L, ročník 1 Vyřazen z TL 61
115. Kuba13 Kuba13 IIHF sk. K, ročník 1 Vyřazen z TL 59
116. dzonpeterson dzonpeterson IIHF sk. K, ročník 1 Vyřazen z TL 43
117. jura jura IIHF sk. O, ročník 1 Vyřazen z TL 33
118. Abe Buzony Abe Buzony IIHF sk. O, ročník 1 Vyřazen z TL 0
malbec malbec IIHF sk. O, ročník 1 Vyřazen z TL 0
Rudý John Rudý John IIHF sk. O, ročník 1 Vyřazen z TL 0Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
Hwest Hwest +1 / 0 27.05.19 11:19 [16856]

Teď už jen vymyslet, jestli z jedné sezony neudělat čtyři :-) Jinak to bylo fajn zahřívací kolo, Dusku, polepši se :-))

„# PokudNěcoChcete,PošleteEmail“
IP: 46.23.50.--
Srb Srb +2 / 0 26.05.19 20:09 [16733]

Díky za Tipligu jak všem zúčastněným, tak i tvůrcům. Byla to zábava a už teď se těším na souboje v extralize. Díky *18*

„Karma je zdarma“
IP: 213.235.160.--

Gratulace a díky všem zúčastněným. Byla to napínavá soutěžní kola. Tipy na vítěze i skóre byly často velmi podobné a o konečné podobě rozhodly maličkosti a štěstí... Těším se na další pokračování Tipligy.

„Since 1953“
IP: 95.82.174.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace